Свеж
Мат Две Џебни Папки, Темносина, 25 Пакет

Мат Две Џебни Папки, Темносина, 25 Пакет

Присуството: Во магацинот
DEN 1.33

Вашиот стил на работа и организација на документи ќе бидат добри како сос кога ќе изберете морнарица! Џем Хартија® Темносина 2 Џеб Мат Картон Папките За Презентација На Училиштата се продаваат во пакувања од 6 и се направени од цврсти картони од 80 килограми. Овие папки се со димензии 9 х 12 инчи кога се затворени, што ги прави апсолутно совршено вклопување за листови хартија со стандардна големина. Секој од нив има два внатрешни џебови, по еден од секоја страна. Џебот од десната страна вклучуваше пригоден отвор за визит-картичка. Темната и раскошна боја на овие папки, во комбинација со нивната текстура мат финиш, им дава професионален и разноврсен изглед што ги прави одлични за секое училиште или канцеларија. Големина : 9инкс 12во Боја : Темносина Количина : 6 Темносина Папка. Големина : 9 х 12 инчи. Количина : 6 Папки. Направено од хартија од картон од 80 килограми, има мазна мат завршница и има отвор за визит-картичка на десниот страничен џеб. Одлична папка за да останете организирани дома, училиште или канцеларија.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Овој класичен дизајн на опиле со модерен пресврт е прекрасен акцент за вашиот дом Морнариските сини дрв

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4 PC Cart Clond Mat Постави за Mercedes Benz R 2013 : Дизајнирано прилагодет�

Компанијата Ахгли Затворен Правоаголник Со Шема На Запирање Оди Зелена Површина Килими, 8 'х 10' Дизајнир�

Привлечни мотиви се наоѓаат во нашата волшебна Колекција На Метро Постојат шарени рафали на апстрактна

Бојата, четките и таблата се внатре..само донесете вода и вашата имагинација Започнете од врвот и пополн

Супер симпатичен костим За сирена, погоден за вашата мала принцеза! Дали имате мало девојче кое сонува д

ГО НАЈДОВ!! Меѓународно наградуваната, Вонземјанска Визија е класична игра со вонземјани Користете го в

Фасција Женска Стоечка Јака Долг Пасус Слободно Време Лесна Јакна Од Топло Руно Женска Сезона : Зимска С

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 6878см / 26,7730,71" Половината : 6476см / 25,2029,92"Големина : М САД :

Оваа пружина на серпентина е прецизно дизајнирана и ригорозно тестирана за да обезбеди сигурна замена �

Уметник : Мариета Коен Уметност и дизајн Субјект : Сè уште начин на живот : Модерни и современи производи

Женски Панталони Мода Лабава Еднобојна Памучна Постелнина Висок Струк Копче Широка Нога Секојдневни П�

Бен Шерман Медисон Оксфорд Снајкер е врвен продавач со причина Овој чевли има странична лента, гумена п�

Дизајнерката Клара Пучи накит изработен во Соединетите држави направен да трае цел живот, совршен за се

Нантакет Килим Колекција Живи И Живи Преодни Стилови Мајсторството на уметниците со влакна Во Нова Анг�

Убавината спиење започнува со луксузни материјали и раскошни детали Освежете го изгледот на вашата пос

Резервната Гума На Camco eazLift обезбедува одличен начин да креирате надворешна резервна локација на гумите

Петмате АдКревети Жакард Правоаголник Лежалкадодадете прскање боја и доза на удобност во животот на в�

Овој прекрасен макси Со Бела Ознака се одликува со исечени раменици и странични џебови...

Островот кацушика Хокусаи Цукуда во Провинцијата Мусаши Претворете ја вашата бања од врвот до дното ко�

Scroll