Свеж
Облечете Ја Вашата Кукла Правејќи Облека За Мода, Маче Мачка

Облечете Ја Вашата Кукла Правејќи Облека За Мода, Маче Мачка

Присуството: Во магацинот
DEN 319.52

Создадете своја уникатна мода со Овој Фустан Вашиот Комплет Облека За Мода За Правење Кукли, Маче Мачка. Содржи готова облека за шиење. Изработен е од растеглива полиестерска ткаенина и вклучува шема во хартија за да можете да го рекреирате изгледот. Овој сет е На ниво 3 и е погоден за деца на возраст од 9 години и постари и е дизајниран да одговара на повеќето 11" модни кукли. Облечете Го Комплетот За Облека За Правење Кукли, Маче Мачка : Покажете ја вашата креативност. Идеален за различни апликации за изработка. Создадете убава мода за вашата кукла со оваа облека за кукли. Ниво 3 за возраст од 9 и постари. Содржи 1 облека за шиење во растеглива полиестерска ткаенина и 1 шема во хартија за повторно да го рекреирате изгледот. Одговара на повеќето 11 " модни кукли.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Активна хибридна јакна на Миси, женска јакна, одличен квалитетен производ, блок во боја Десгин, ватенка �

Currituck 50 Qt Премиум ладилниците имаат ултра извлечен дизајн со хардвер од не'рѓосувачки челик и модифицир�

Црна Кутија Cat6a 500mhz Snagless 28awg Заглавени Етернет Лепенка Кабелнезаштитен (врвот), Cm Пвц (rj45 m / m), Жолта, 10ft...

Доверба од родители и сакани од деца, Малата Starвезда Органски е дизајниран со поголемо добро во умот...

Овој елегантен трилогиски прстен е целосно направен овде во Англија од чисто 14к Розово Злато и е постав�

Избраниот ѓердан е фрлен.925 сребро и прикажува 3 срца рамо до рамо украсени со кубни кристали од циркониј

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4 PC CAR Floor Mat Постави за Land Rover Range Rover Sport 2018 : Дизајнирано прил�

Ние ги сакаме трите c на џемпери на руно од Garanimals зглобни, симпатични и удобни! Лесно носење три пакувања

Совршен пар фармерки со среден пораст! Возачите од Ли Среден Подигање подигање Jeanан седи веднаш под при�

Додадете приватност и мека светлина во вашиот дом или канцеларија со нашите главни плочи од 1инчен свет�

Влажното сечило на батеријата Барбасол и младо од телото обезбедува блиска никулци со употреба на крем

Лесен дизајн ја одржува удобно да се движи низ дождливите денови во оваа стилска јакна од дожд од Wonder Natio

Проширете ја својата секојдневна гардероба со мултипак панталони со џогер од Wonder Nation...

Уметник : Moira Hersheysubject : Abstract Style : Modern & Modernural Product Type : Galleryобвиткано платно уметност Ова е подготвено за вис

Додадете пријатна зимска изглед во вашата спална соба со главни ложа на снегулки, микрофибер, дувет за к

Уметник : Пол Бајлиесубјект : Апстракт Стил : Модерни и современи проодни типови : галерија обвиткано пла

карактеристики : 1 Користење на висококвалитетни материјали, без штета на детската кожа 2...

Овој резервоар со тела со 2пакет од Гаранималс е симпатичен и удобен додаток на неговата секојдневна га�

Scroll