Свеж
Бомото Жените Гроздобер Мини Здолниште Возбуда Бохо Здолништа Одмор Повик Солидна Боја

Бомото Жените Гроздобер Мини Здолниште Возбуда Бохо Здолништа Одмор Повик Солидна Боја

Присуството: Во магацинот
DEN 223.84

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жени Плисирани Здолништа, Жени Обични Кратки Здолништа, Жени Мини Здолниште Со Висок Струк, Жени Лабави Широки Сатенски Здолништа Тип : Цврста Боја : Беж, Зелена, Црвено Вино, Црна (По Избор)Големина : С, М, Л, ХЛ (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 100% Полиестерлонга : Макси Должина Сезона : Пролет, Лето, Fall, зимски Прилики : Совршен За Секојдневниот Живот, Секојдневен, Забава, Филмови, Плажа, Улица, Дом, Одмор, Патување, Запознавање, Работа.Карактеристики : 1. Ткаенина : 100% Полиестер, Лесен, Мек и Удобен за Носење. Ви носи Прекрасно Искуство Со Носење.2. Дизајн : Секојдневно И Стилско Кратко Здолниште. Тоа Е Задолжително Здолниште за Вашата Гардероба Во Лето!3. Карактеристика : Женски Бохо Кратки Здолништа Со Цврста Боја, Неправилни Мини Здолништа Со Полите, Секојдневно Лесно Мини Здолниште Со Лесен Проток, Меко Здолниште4 Со Висок Струк. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Филмовите, Плажата, Улицата, Домот, Одморот, Патувањето, Состанувањето, Работата.5. Совршено За Усогласување со Сандали, Влечки, Спортски Чевли Како Што Сакате.Содржина на пакетот : 1 х Здолниште (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Женски Здолништа Со Еднобојна Боја, Женски Лежерни Мини Здолништа, Женски Кратко Здолниште Со Висок Струк, Женски Лабави Широки Плисирани Здолништа. Материјал-100% Полиестер. Изработени од Растеглива Ткаенина, Удобна и Мека За Носење. Дизајн-Женски Лесни Кратки Здолништа, Еластично Мини Здолниште Со Висок Струк, Летни Боемски Сатенски Здолништа Со Цврста Боја, Асиметричен Раб, Здолништа За Одмор На Плажа Со Врвки. Повод-Совршен За Секојдневниот Живот, Секојдневен, Забава, Филмови, Плажа, Улица, Дом, Одмор, Патување, Запознавање, Работа. Натпревар - Ова Секојдневно Мини Здолниште Може Да Работи Во Текот На Целата Година. Можете да Го Усогласите со Врвови На Резервоарот, Маици, Сандали, Сламена Капа, Рамни Или Потпетици. Тоа ќе Направи да Изгледате Супер Шармантно и Елегантно.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Уметник : Пол Бајлиесубјект : Апстракт Стил : Модерни и современи проодни типови : галерија обвиткано пла

Надградете ја вашата спална соба со исклучителен, стилски дизајн за вашиот кревет Овој геометриски ком

TPU е термопластичен полиуретан, хемиски засилена пластика Пластиката за заштита на екранот TPU може да од

Костимите за капење на плажа прекрасно ќе ги покажат вашите облини, ултра шик и симпатична ❥Повод : Наши

Уметник : Тим Отоулесјубјект : Пејзажапелатива : Модерни и современи проодни типови : галеријаобвиткано

Iron Cross 71612 Ние се стремиме да обезбедиме нови иновативни производи за да ја задоволиме потребата од брзо

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Овој монограм од MWW Design Studio создава лична фокусна точка Thumbrintz Chevron Monogram Pouf, Fuchsia : Убава уметност од MWW Design S

Currituck 50 Qt Премиум ладилниците имаат ултра извлечен дизајн со хардвер од не'рѓосувачки челик и модифицир�

2 Пакет мулти начин и без ремен градник е вистинска гардероба суштинска со меки обликувани чаши што го п�

Постојана гел за коса, лесен бакар кафеав T64 1 Апликација Tortoiseshell Browns : Amber Tortoise Потопло...

Овој монограм од MWW Design Studio создава лична фокусна точка Thumbrintz Damask Monogram Duvet Cover, црна и златна : убава уметн�

Уметник : Kimura Designs Subject : Сè уште начин на живот : Модерни и современи проодни типови : галеријаобвиткано п�

1 / 8 "Изолација на неопренови целосна боја на шишиња со шишиња со графики на вашиот тим...

Купувајте Safavieh на Заштеди пари Liveивејте подобро.Safavieh Addo Classic тапациран контра столче со потпирач за ноз�

КарлинСти Карлин 12551 КарлинСТИ Дополнителни карактеристики Боја : Сребрена FITS Изберете : 19992000,20072016 BMW 328 1

Scroll