Свеж
Атлетски работи долги ракави редовно пакет со цврста јакна

Атлетски работи долги ракави редовно пакет со цврста јакна

Присуството: Во магацинот
DEN 2.67

Активна хибридна јакна на Миси, женска јакна, одличен квалитетен производ, блок во боја Десгин, ватенка на најлонска ткаенина, плетена ткаенина за други делови, пријава за убавина и удобна, прилагодлива аспиратор со кабел за цртање, 2 џебови за заварување помагаат да се соберат клуч или телефон и повеќе, повеќе, Отворање на полите на ребрата и ракавот, погодна за есен и зима, оваа јакна е совршена за секојдневно носење, вежби, патувања, лежење и многу повеќе. Вклучување на телото : 100% најлон. Долни предни тело и ракав и аспиратор : 79% памук, 21% полиестер. Дизајн на блок во боја. Цврста плетена ткаенина за аспиратор и ракави. Ватинг низ сите слоеви за предното и задниот дел од телото. Прилагодлива аспиратор со цртеж . Затворете ги сите патенти пред миењето на машината.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4 PC CAR Floor Mat Постави за Land Rover Range Rover Sport 2018 : Дизајнирано прил�

2 Пакет мулти начин и без ремен градник е вистинска гардероба суштинска со меки обликувани чаши што го п�

Силвертон Јасно Матирано Бебе Штракаат Силвертон Скрипта Почетен ДискУ Шарм Ѓердан, 20 " +3"...

Овој прекрасен дијамантски полу монтиран веренички прстен има 0,30 кт бели дијаманти во Поставување На Н

Бебе девојка подарок има девојка облечена во маска за лице со заб и Иден стоматолошки асистент цитат...

Модни Жени Лето Обични Кратки Ракави VВратот Цветни Печатени Фустанкарактеристики : 1 Изработено од лес�

Карактеристики : *Замена заптивка заптивка прстен за шпорет под притисок за да се обезбеди безбедно гот�

Опис Ова е кука за држач за организирање бања Изработен е од пластичен материјал, кој може цврсто да држ�

Cardone New Disc Caliper Caliper изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и занаетчиство Ние прои�

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4pc автомобил под подот поставен за Volvo S60 Cross Country 2021 : Дизајн�

Големина Details : 1.To осигурајте се дека ја добивате вистинската големина,ве молиме погледнете ја нашата та

Овој резервоар со тела со 2пакет од Гаранималс е симпатичен и удобен додаток на неговата секојдневна га�

Умен и ладно, ажурирајте ги вашите основи без поло, Поло со неочекувана јака за контраст Опремена со лас�

Влажното сечило на батеријата Барбасол и младо од телото обезбедува блиска никулци со употреба на крем

карактеристики : 1 Користење на висококвалитетни материјали, без штета на детската кожа 2 Модерен дизајн

Scroll