Свеж
Постави Керамички Плочки Убавина Цвест Алатка Во Собата Керамички Плочки Челик Топката Плочка Инјекциска Смеса

Постави Керамички Плочки Убавина Цвест Алатка Во Собата Керамички Плочки Челик Топката Плочка Инјекциска Смеса

Присуството: Во магацинот
DEN 0.67

Карактеристики : *работи добро за подобрување на ефикасноста на трудот и квалитетот на производот.*Може да се користи во дневна соба, кујна, бања, балкон, итн. сите видови на средини убава цвест, едноставен и удобен.*Се користи за брзо притискање на облогата за инјекциска смеса за плочки и правење на облогата да го наполни спојот на плочката. Може ефикасно да ја подобри мазноста на спојот на плочката.* Вистинскиот производ може да биде покриен со син филм, кој може да се откине .Спецификации : име На Производ : алатка за шиење за убавина На Плочки материјал : нерѓосувачки челик боја : Сребрена Големина : како што покажува сликата погодна за : фугирање на Плочки количина : 5 Парчиња/Содржина На Пакетот : 5 Парчиња/Поставете алатки за шиење за убавина На Плочки : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. Blueson 5 Парчиња/Сет Керамички Плочка Убавина Цвест Алатка Во Собата Керамички Плочки Челик Топката Плочка Инјекциска Смеса. Нашиот предмет е изработен од издржлив материјал, со отпорни на ' рѓа и издржливи карактеристики, погоден за внатрешна и надворешна употреба и може да ја одржува својата убавина долго време. Нашиот предмет е погоден за различни прилики, како што се куќи, вили, хотели и улици, додавајќи модерен допир на вашиот домашен декор. Само користи едноставен и лесен за разбирање метод за инсталација, без потреба од професионални алатки, правејќи ја инсталацијата ветре и ви обезбедува попријатно искуство за купување. Ние сме посветени да ви обезбедиме висококвалитетни производи и одлични услуги, правејќи го вашето шопинг искуство попријатно и задоволувачко.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Портата За Прикажување Иновера до HDMI кабелот е совршена за деловни или домашни апликации кога сакате да

Костимите за капење на плажа прекрасно ќе ги покажат вашите облини, ултра шик и симпатична...

Големина Details : 1.To осигурајте се дека ја добивате вистинската големина,ве молиме погледнете ја нашата та

Дизајнерката Клара Пучи накит изработен во Соединетите држави направен да трае цел живот, совршен за се

2022 Сандали Женски Клинови Сандали За Жени Сандали Со Високи Потпетици Летни женски чевли Чаусури Женск�

Одговара : Одговара поголем од вообичаеното Ве молиме проверете ја големината на оваа продавница инфор�

Производител : Потекло На Големината На Џамбу : ТИП НА АМЕРИКАНСКИ Стил : Колекција На Патики За Лизгање :

ZKCCNUK Кошули За Мажи Обични VВратот 3 D Дигитално Печатење Пуловер Фитнес Спортски Шорцеви Ракави Маица бл

краток опис не е достапен Жените фигура лизгачка регистарска табличка мода одговара маица...

Црна Кутија Cat6a 500mhz Snagless 28awg Заглавени Етернет Лепенка Кабелнезаштитен (врвот), Cm Пвц (rj45 m / m), Жолта, 10ft (3,0�

Ален Кимберли претставува прекрасно Уметничко Дело Од 10х18 Бели Модерни Дрвени Рамки, насловено "Париз а

Собрание На Предната Десна ПотпораКомпатибилен со 20142015 Е250 База Awdposion : Предна Десна Белешка : ГасАПраве�

Инспирирани од Нордиската митологија, хугин и Мунин му завиваат на один со симбол на валкнут на преднат�

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат На екипажот Бел

Опис Ова е кука за држач за организирање бања Изработен е од пластичен материјал, кој може цврсто да држ�

Женски Фитнес Јога Шорцеви Висок Половината Женски Танц Одбојка Кревање шорцеви Материјал : мешавина о�

Модни Жени Лето Обични Кратки Ракави VВратот Цветни Печатени Фустанкарактеристики : 1 Изработено од лес�

Scroll