Свеж
Висланд Тиква Перница Случај Скриени Патент Среќен Благодарноста Перница Покрие Дома Декорација За Производи За Домаќинството

Висланд Тиква Перница Случај Скриени Патент Среќен Благодарноста Перница Покрие Дома Декорација За Производи За Домаќинството

Присуството: Во магацинот
DEN 0.33

Опис : со шарено еднострано печатење, оваа навлака за перници има многу симпатична и интересна шема од тиква; текстурата е мека и дише, обезбедувајќи ви удобно искуство за користење.Можете да ја користите оваа навлака за перници како есенска благодарност, декорација На Фестивалот На Жетвата за да ја подобрите празничната атмосфера дома; можете исто така да ја користите како заштитник за перници за да избегнете валкање на pillows.It изработен е од полиестерски материјал.Должината на оваа кутија за перници е 45 см, а ширината е 45 см. Оваа навлака за перници е погодна за дом, бар, кафуле, хотел, канцеларија, студентски дом, спална соба, дневна соба итн.Име на ставка : Перница Казематеријал : Полиестер Карактеристики : Печатење Тиква, Еднострано Печатено, Издржливи Детали : Големина : 45см х 45см/17.72 "х 17.72" (Прибл.) Забелешки : оваа навлака за перници е отпечатена од едната страна, додека другата страна е со еднобојна боја без печатење.Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметите може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 Х Футрола За Перница (Перница Не Е Вклучена) Оваа навлака за перници е погодна за дом, бар, кафуле, хотел, канцеларија, студентски дом, спална соба, дневна соба итн. Со шарено еднострано печатење, оваа навлака за перници има многу симпатична и интересна шема од тиква; текстурата е мека и дише, обезбедувајќи ви удобно искуство за користење. Со многу симпатична и интересна шема од тиква, оваа навлака за перници е отпечатена од едната страна во боја, која е многу деликатна и убава; текстурата е мека и дише, обезбедувајќи ви удобност. Оваа навлака за перници со шарено еднострано печатење, моделот од тиква е многу симпатичен и интересен; мека текстура, дише, за да ви овозможи удобно искуство во користењето. Моделот од тиква на оваа навлака за перници е многу симпатичен и интересен, користи шарено еднострано печатење, многу нежно и убаво; текстурата е мека и дише, обезбедувајќи ви удобност.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Големина Details : 1.To осигурајте се дека ја добивате вистинската големина,ве молиме погледнете ја нашата та

Опис Ова е кука за држач за организирање бања Изработен е од пластичен материјал, кој може цврсто да држ�

Кабелски Плетен Џемпер Жени На Дозвола, Женски Пад Лесен Преден Плетен Плетен Џемпер Со Патент Со Долги

СОСЕМА НОВ БРАНИК Трим СОБРАНИЕТО! Висококвалитетен Сертифициран Резервен Пазар Изработен Од Издржли

Бебе девојка подарок има девојка облечена во маска за лице со заб и Иден стоматолошки асистент цитат Ин�

Женски костим за капење, моден дизајн, висок квалитет, 100% сосема нова, извонредна изработка, уникатен ст�

ZKCCNUK Кошули За Мажи Обични VВратот 3 D Дигитално Печатење Пуловер Фитнес Спортски Шорцеви Ракави Маица бл

Карактеристики : *Замена заптивка заптивка прстен за шпорет под притисок за да се обезбеди безбедно гот�

Инспирирани од Нордиската митологија, хугин и Мунин му завиваат на один со симбол на валкнут на преднат�

Големина : С САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 98см / 38,58" Ракав : 65см / 25,59" Должина : 67см / 26,38" Рамо : 43см /

Лесен дизајн ја одржува удобно да се движи низ дождливите денови во оваа стилска јакна од дожд од Wonder Natio

Овој прекрасен дијамантски полу монтиран веренички прстен има 0,30 кт бели дијаманти во Поставување На Н

Силвертон Јасно Матирано Бебе Штракаат Силвертон Скрипта Почетен ДискУ Шарм Ѓердан, 20 " +3"...

Сјај во оваа трендовски кратка јакна од пуфери од време и вистинска, uberchic со сјајна завршница што додава

карактеристики : 1 Користење на висококвалитетни материјали, без штета на детската кожа 2 Модерен дизајн

Костимите за капење на плажа прекрасно ќе ги покажат вашите облини, ултра шик и симпатична...

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4 PC CAR Floor Mat Постави за Land Rover Range Rover Sport 2018 : Дизајнирано прил�

Scroll