Свеж
Машки Маици Едноставни Печатени Врвови Со Долги Ракави Со О-Врат Секојдневна Есенска Зимска Облека Одмор На Плажа Спортски Маици Мажи

Машки Маици Едноставни Печатени Врвови Со Долги Ракави Со О-Врат Секојдневна Есенска Зимска Облека Одмор На Плажа Спортски Маици

Присуството: Во магацинот
DEN 0.67

Големина : S Биста : 104cm/40.94" Рамо : 46cm/18.11" Ракав : 65cm/25.59" Должина : 70cm/27.56" Големина : M Биста : 108cm/42.52" Рамо : 48cm/18.90" Ракав : 66cm/25.98" Должина : 72cm/28.35" Големина : L Биста : 113см/44.49" рамо : 50см/19.69" ракав : 67см/26.38" должина : 74см/29.13" големина : xl биста : 118см/46.46" рамо : 52см/20.47" ракав : 68см/26.77" должина : 76см/29.92" големина : ххл биста : 124см/48.82" рамо : 54см/21.26" ракав : 69см/27.17" должина : 78см/30.71" краток ракав И Лежерни машки кошули со долг Ракав секојдневни стилски Хенли Кошули удобни и машки кошули Секојдневна Стилска секојдневна облека,многу голема еластичностобични машки кошули секојдневен стилски краток И долг Ракав хенли кошули меки на допир за удобно носење,се чувствува Одлично цел денпогоден за : спорт, Бејзбол, плажа, атлетик, тренинг, бизнис,дневен фустан и така натаму .Машките маици со класичен врат на екипажот изгледаат одлично и нема да ја истегнат облеката после носење цврста маичка хенли одлично се вклопува за мускулна фигура. Ја нагласува вашата фигура и прави да изгледате помлади и секси! Мека, удобна и дише додека е одлична за секојдневна и деловна секојдневна облека. Направете различен изглед во зависност од настанот и местото на одржување! Тие можат да бидат закопчани и откопчани како и да одберете. Одлично е што треба да се заштитите од сонце дури и кога не е студено. Машки меки и удобни маици со долги ракави, тенки кошули хенли со седум копчиња преден дизајн, меки на допир за удобно носење, чистиот памук се чувствува одлично во текот на целиот ден. Добро за сите полови и за сите сезони!. Удобни разноврсни тенки обични хенли кошули, костум за секојдневно носење, работа, градинарство, спорт, одмор, плажа итн. Совршен подарок за дечко, сопруг, брат, син, татко, семејства и пријатели. Супер удобен за кошули за спиење, пижами, црква,костим за ноќта на вештерките, кошула за бранч. Машката секојдневна кошула со копчиња изгледа остри фармерки, шорцеви или хеланки. Одлично поврзано со панталони од типот пижами, фланелни панталони за опуштање наоколу. Можете да носите во студено време со лесна јакна, или во потопло време со повлечени ракави.

Детални спецификации

Додатоци на производи

краток опис не е достапен Жените фигура лизгачка регистарска табличка мода одговара маица Изработен од

Машина За Перење табела : Големина : С Половината : 68см / 26.77" : 99см / 38.98" Должина На Дното : 49см / 19.29"Големина

Карактеристики : 1.Соодветна Димензија За Мало Семејство : Корпата За Сушење Садови е 19, 5х9х9, 5см; компакт�

Бебе Пренослив Трпезариски Стол Фиксен Појас Детски Трпезариски Стол Појас За Јадење Излегување Ремен

Женски Пролет Fall Крпеница Цвеќиња Печатени Долг Ракав Круг Вратот Повик Маичка Блузи Карактеристики : И

Цврста 14к Златна Двобојна Дијамантска Микро Пав_ нараквица 7.5 " со Сигурна Затворач за Заклучување На Ја

Дизајнерката Клара Пучи накит изработен во Соединетите држави направен да трае цел живот, совршен за се

Агли Компанија Машина Перат Затворен Плоштад Преодна Платина Сива Површина Килими, 5 ' Плоштад...

Женски Секојдневни Комбинезони Без Ракави Без Врат Комбинезони За Шпагети Широки Комбинезони Харем Па�

Изработени од калено стакло, овие уникатни табли за сечење се некои од вашите омилени отпечатоци од уме�

1 ПАРЧИЊА Чиста Боја Тул Врата Прозорец Завеса Завеса Панел Проегирна Шамија Валансите Функција : 100% сос

Здраво, Добредојдовте ВО НЕБЗЦИВ, Жени И Мажи Облека Нови Пристигнувања ?Дозвола За Продажба!?Нашата мод

И Реков На Сопругата Да Ги Прифати Своите Грешки Таа Ме Прегрна Саркастична Премиум Маица Хумор За Возр�

Scroll