Свеж
Британците Направија 14к Розово Злато Изјава За Природен Аметист Женски прстен-големина опции-Големина 9.25

Британците Направија 14к Розово Злато Изјава За Природен Аметист Женски прстен-големина опции-Големина 9.25

Присуството: Во магацинот
DEN 4983.84

Овој елегантен трилогиски прстен е целосно направен овде во Англија од чисто 14к Розово Злато и е поставен со три сјајни скапоцени камења, подеднакво со големина од 4,5 мм (0,18"). Живописните Аметисти ја комплиментираат полираната површина на 14к Розово Злато и раскошната, арт нову .етика. Прстенот Е Дизајниран идеален за да му подарите подарок на вашата сакана или едноставно да го одржувате прстенот во добра состојба за да можете подолго да уживате во неговата целосна убавина. За да ви помогнеме да ја одржите добрата состојба на вашите прстени, испраќаме со упатствата за прстенот како да се грижите за прстенот, како и мерач за големина на прст за да ви помогнеме да добиете совршено вклопување. ДИЗАЈНИРАН и ИЗРАБОТЕН во РАБОТИЛНИЦАТА НА ТРАДИЦИОНАЛЕН СЕМЕЕН ЗЛАТАР основана 1954 година. Затоа, можете да бидете сигурни дека ова е парче накит изработено од искусни Златари и квалитетот и изработката се проверуваат во секоја фаза од производниот процес. ПРИРОДЕН АМЕТИСТ-краток водич за нега ќе биде испратен со вашето купување за да ви помогне да уживате најмногу од вашиот накит. ВИСТИНСКО ЦВРСТО 14К РОЗОВО ЗЛАТО, независно тестирано, одобрено и печатено Од Канцеларијата За Анализи во Англија. Не треба само да го земете нашиот збор за тоа, бидете сигурни содржината на благородни метали во овој прстен е тестирана од експертите во канцеларијата За Анализи, основана од 1300 година, и тие го ставија својот белег во прстенот за да го покажат ова. ГОЛЕМИНИ 4 ДО 12 ДОСТАПНИ, ВКЛУЧУВАЈЌИ ЧЕТВРТИНА И ПОЛОВИНА ГОЛЕМИНИ - вашиот прстен ќе биде направен по нарачка во нашите сопствени работилници за да можеме да ви понудиме големи и мали димензии без дополнителни трошоци или време. ИДЕАЛЕН СПЕЦИЈАЛЕН ПОДАРОК-давањето накит како подарок изразува многу повеќе. Овој прстен ќе ви биде испратен Во луксузна кутија за презентација што ќе ви олесни да подарите подарок за Годишнина, Роденден, Божиќ, ден на Вљубените или која било пригода кога сакате да кажете "Вие Сте Посебни" (дури и ако сакате само да си го кажете тоа!).

Детални спецификации

Додатоци на производи

Комплет за шипки за шипки за шипки за шипки за шипкинаправени од висококвалитетен природен гумен матер�

Големина Details : 1.To осигурајте се дека ја добивате вистинската големина,ве молиме погледнете ја нашата та

Уметник : Moira Hersheysubject : Abstract Style : Modern & Modernural Product Type : Galleryобвиткано платно уметност Ова е подготвено за вис

Cardone New Disc Caliper Caliper изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и занаетчиство...

Ален Кимберли претставува прекрасно Уметничко Дело Од 10х18 Бели Модерни Дрвени Рамки, насловено "Париз а

Лесен дизајн ја одржува удобно да се движи низ дождливите денови во оваа стилска јакна од дожд од Wonder Natio

Iron Cross 71612 Ние се стремиме да обезбедиме нови иновативни производи за да ја задоволиме потребата од брзо

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4pc автомобил под подот поставен за Volvo S60 Cross Country 2021 : Дизајн�

Мултидирекционалната работна светлина на хипер тешка 3000 лумен нуди долготрајно, зависно LED светло...

Постојана гел за коса, лесен бакар кафеав T64 1 Апликација Tortoiseshell Browns : Amber Tortoise Потопло Ниво 3 трајно Мулти

Активна хибридна јакна на Миси, женска јакна, одличен квалитетен производ, блок во боја Десгин, ватенка �

Women'sенски каубојски каубојски исечен тенок фит стрии Jeanан главен во плакари од каубојци, каубојските ка

Додадете елеганција и практичност во вашиот дом декор со затегнати завеси за енергетски прозорци на Па�

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Замена на сопирачките на сопирачките на сопирачките на сопирачките на Power Stope (продадени индивидуално), �

Силвертон Јасно Матирано Бебе Штракаат Силвертон Скрипта Почетен ДискУ Шарм Ѓердан, 20 " +3" Големината н�

Самоуверено соочете се со она што вашиот ден го има во продавница со оригинални дики, четкани со долги р�

2 Пакет мулти начин и без ремен градник е вистинска гардероба суштинска со меки обликувани чаши што го п�

Надградете ја вашата спална соба со исклучителен, стилски дизајн за вашиот кревет Овој геометриски ком

Притиснете ги границите помеѓу секојдневно носење и официјално носење во машките пакувања со надградб�

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им обезбедат на клиентите широк спектар на ком�

Уметник : Kimura Designs Subject : Сè уште начин на живот : Модерни и современи проодни типови : галеријаобвиткано п�

Овој монограм од MWW Design Studio создава лична фокусна точка Thumbrintz Damask Monogram Duvet Cover, црна и златна : убава уметн�

Секој има омилен филм; Телевизиска емисија; Бенд или спортски тим Без разлика дали сакате актер; лик или

Овој монограм од MWW Design Studio создава лична фокусна точка Thumbrintz Chevron Monogram Pouf, Fuchsia : Убава уметност од MWW Design S

Доверба од родители и сакани од деца, Малата Starвезда Органски е дизајниран со поголемо добро во умот Од �

Scroll