Свеж
Тројно Срце CZ Шарм Приврзок И Синџир Ѓердан во . Стерлинг Сребрена

Тројно Срце CZ Шарм Приврзок И Синџир Ѓердан во . Стерлинг Сребрена

Присуството: Во магацинот
DEN 1.00

Избраниот ѓердан е фрлен.925 сребро и прикажува 3 срца рамо до рамо украсени со кубни кристали од цирконија. Срцата потоа се прикачени на синџири за кабелски врски завршени со затворач за пружински прстен и 2-инчен ланец за продолжување за сигурно абење.Вашето купување ќе вклучува 30-Дневна Размена Или Гаранција За Враќање На Парите И Бесплатна Американска Испорака. Ве молиме испратете ни е-пошта за повеќе детали во врска со оваа листа.925 Стерлинг Сребро в/ Родиум. Прибл. 2,7 грама. Шарм-9,2 мм (1/3") х 25мм (1")Ширина На Синџирот-Прибл. Должина 1ммчаин-16" w/ 2 " Продолжувач. Произведено Во Турција. 30-Дневна Политика За Размена/Враќање Без Проблеми.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Модни Жени Лето Обични Кратки Ракави VВратот Цветни Печатени Фустанкарактеристики : 1 Изработено од лес�

Големина Details : 1.To осигурајте се дека ја добивате вистинската големина,ве молиме погледнете ја нашата та

Костимите за капење на плажа прекрасно ќе ги покажат вашите облини, ултра шик и симпатична ❥Повод : Наши

1 / 8 "Изолација на неопренови целосна боја на шишиња со шишиња со графики на вашиот тим Овој производ има

Мода Жена ВВратот Долг Ракав Маица Печатење Ладно Рамо Лабава Блуза Блуза Карактеристики : 1.Карактерис�

Ален Кимберли претставува прекрасно Уметничко Дело Од 10х18 Бели Модерни Дрвени Рамки, насловено "Париз а

Производител : Потекло На Големината На Џамбу : ТИП НА АМЕРИКАНСКИ Стил : Колекција На Патики За Лизгање :

Здраво, Добредојдовте ВО НЕБЗЦИВ, Жени И Мажи Облека Нови Пристигнувања ?Дозвола За Продажба!?Нашата мод

Iron Cross 71612 Ние се стремиме да обезбедиме нови иновативни производи за да ја задоволиме потребата од брзо

Овој елегантен трилогиски прстен е целосно направен овде во Англија од чисто 14к Розово Злато и е постав�

КарлинСти Карлин 12551 КарлинСТИ Дополнителни карактеристики Боја : Сребрена FITS Изберете : 19992000,20072016 BMW 328 1

Материјал : ПримарнаЧистота : 925|Финиш : Полиран|Бенд Ширина : 7 мм / Материјал : Основно : Сребро|Прстен Од�

Црна Кутија Cat6a 500mhz Snagless 28awg Заглавени Етернет Лепенка Кабелнезаштитен (врвот), Cm Пвц (rj45 m / m), Жолта, 10ft (3,0�

Женски Лабави Готски Панк Џебови Со Долги Ракави Со Качулка Црн Кардиган Јакна Со Патент Карактеристик�

Сјај во оваа трендовски кратка јакна од пуфери од време и вистинска, uberchic со сјајна завршница што додава

Собрание На Предната Десна ПотпораКомпатибилен со 20142015 Е250 База Awdposion : Предна Десна Белешка : ГасАПраве�

карактеристики : 1 Користење на висококвалитетни материјали, без штета на детската кожа 2 Модерен дизајн

Scroll