Свеж
Попај Морнар Солен Став Смешен Дуксер Со Дуксери Жени Мажи Брендови БРИСКО 2Х

Попај Морнар Солен Став Смешен Дуксер Со Дуксери Жени Мажи Брендови БРИСКО 2Х

Присуството: Во магацинот
DEN 1.00

ШИФРА : 27М18-18500-NVY-2 Xr. дуксерите со Качулка се задолжителен елемент во секој плакар. Класичните дуксери од Брендовите На Бриско ќе издржат преку носење и перење, одржувајќи ја неговата квалитетна печатена графичка и живописна боја. Воздушно млазно предиво направено од мешавина од памук-поли му дава на овој дуксер меко чувство. Се одликува со двојна обложена хауба со соодветна врвка за совршено, пријатно вклопување. Предниот џеб за торбичка обезбедува простор за носење на најважните работи или одржување на рацете топли. Овој дуксер е совршен во студени денови на отворено, сесија за загревање во теретана или само дружење на каучот! Спарете го со омилени од вашиот плакар за совршено кул, секојдневен изглед. Намаленото натрупување го одржува интегритетот на облеката додека ја носите. Дуксерот има стилска графика со Попај квалитет која е совршен додаток на вашата колекција омилени дуксери! Целата облека на Брендовите Бриско е професионално отпечатена во САД користејќи современа технологија.р. Клучни Карактеристики : Големина 2х Голема : Ширина На Градите/Должина На Предната страна 28 ""х 31"". Класичен крој За полабаво вклопување ова е унисекс облека. Машинско Перење Ладно Паѓање Суво Ниско Не Пеглајте. Нашите графички дизајни прават уникатни подароци за секој празник и пригода. Оваа облека Е Официјално Лиценциран производ На Попај.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Ние нудиме различни производи кои се погодни за секое време Уживајте во една од овие новитети, торби за �

Во Оргил, ние обезбедуваме најдобри производи за хардвер и подобрување на домот кои се дизајнирани да г�

• 270 GSM 75 D полиестер плете мека обвивка со DWR финиш• 8000mm / 3000g / m2 водоотпорен / дише hydrx_ laminate со руно внат

Земете пар од Овие Педорт Флекс Карго панталони за да ги задржите вашите алатки и опрема на дофат...

ZKCCNUK Кошули За Мажи Обични VВратот 3 D Дигитално Печатење Пуловер Фитнес Спортски Шорцеви Ракави Маица бл

СОСЕМА НОВ БРАНИК Трим СОБРАНИЕТО! Висококвалитетен Сертифициран Резервен Пазар Изработен Од Издржли

Карактеристики : *работи добро за подобрување на ефикасноста на трудот и квалитетот на производот.*Може

Канцеларија Светлина Прозорец Прозорец Приватност Еден Статичен Начин Визија Стакло Пренос Налепници

Здраво, Добредојдовте ВО НЕБЗЦИВ, Жени И Мажи Облека Нови Пристигнувања ?Дозвола За Продажба!?Нашата мод

Сина Бајка ЦВЕТНА ВТОРА Од Силвија Василева (19 х 24) ќе направи совршен додаток на вашиот дом или канцелар

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жени Плисирани Здолништа, Жени Обични Кратки Здолништа, Жени Мини Здолниште

Ве молиме погледнете ја нашата табела со големини во слики или опис.Печати Блузи За Мажи Ревер Кошули Со

Женски Пролет Fall Крпеница Цвеќиња Печатени Долг Ракав Круг Вратот Повик Маичка Блузи Карактеристики : И

Женски Култури Ками Блузи, Основни Шпагети Ремен Квадратни Вратот Контраст Боја Опремени Камизола...

Ла ЛИЛА Хавајски Обични Кошули Информации за големината Ве Молиме Да Ја Видите Сликата На Табелата Со Г

Машина За Перење табела : Големина : С Половината : 68см / 26.77" : 99см / 38.98" Должина На Дното : 49см / 19.29"Големина

ОВАА ЦВРСТА ТКАЕНИНА ПОЛИ ПОПЛИН е полиестерски материјал со совршено мазна површина Таа има 120" широк н

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат На екипажот Бел

Scroll