Свеж
Божиќна Врата Персонализирана Декорација На Влезната Врата Божиќна Декорација Божиќен Декор Празничен Декор Софа Фрла За Каучи Екстра Големи

Божиќна Врата Персонализирана Декорација На Влезната Врата Божиќна Декорација Божиќен Декор Празничен Декор Софа Фрла За Каучи

Присуството: Во магацинот
DEN 255.84

Оваа симпатична врата е совршена за секој влез.Оваа врата е наменета за надворешна употреба, но треба да биде поставена на заштитено место, како што е тераса.Внатрешни и надворешни перформанси за нега на врата, издржливи и безбедни душеци за сите временски услови се изработени од висококвалитетен филц и гума. Подлогата што не се лизга гарантира дека подлогата е стабилна на подот. Без разлика каде се користи, може ефикасно да избегне лизгање. Лесно за чистење и перење во машина.Подобрете го празничното расположение-Користете ја оваа забавна подна подлога за да го направите вашиот дом Повеќе Божиќ и забава.Соодветна големина и интересни знаци-60см/23,6"(Ш) Х 40см/15,7"(Л), многу погоден за надворешни врати или влезни премини.Одличен подарок - овој роман вратар може да биде одличен додаток на секој дом. Тоа е навистина одлична и едноставна перница, погодна за ваша внатрешна и надворешна употреба. Ова ќе биде еден од најдобрите избори за подароци за секоја пригода.Материјал : Фланелиза : 60х40 cm Color : Повеќебоен1 матна влезна врата поради рачно мерење, ве молиме дозволете отстапување на мерењето од 1-2 см.Поради разликата помеѓу мониторите, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Фала! Поради разликата помеѓу мониторите, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Фала!. рачно изработени. Одличен подарок - овој роман вратар може да биде одличен додаток на секој дом. Тоа е навистина одлична и едноставна перница, погодна за ваша внатрешна и надворешна употреба. Ова ќе биде еден од најдобрите избори за подароци за секоја пригода. Внатрешна и надворешна врата. Боја : Повеќебојна.

Детални спецификации

Додатоци на производи

ОВАА ЦВРСТА ТКАЕНИНА ПОЛИ ПОПЛИН е полиестерски материјал со совршено мазна површина Таа има 120" широк н

1 ПАРЧИЊА Чиста Боја Тул Врата Прозорец Завеса Завеса Панел Проегирна Шамија Валансите Функција : 100% сос

Се користи за Роденденска Забава, Прослава На Годишнината Декорација На Број Од 100 См Карактеристики : б�

Женски Летен Секојдневен Моден Печатен Фустан Со Тркалезен Џеб Со Тркалезен Врат Женски Летен Секојдне

Карактеристики : *работи добро за подобрување на ефикасноста на трудот и квалитетот на производот.*Може

Женски Култури Ками Блузи, Основни Шпагети Ремен Квадратни Вратот Контраст Боја Опремени Камизола...

Летен Атлетски Фустан За Жени Застрелан Мини Фустан Onesie Преголеми Џебови Ромпер Слободен Вграден во шо�

Големина : S Биста : 104cm / 40.94" Рамо : 46cm / 18.11" Ракав : 65cm / 25.59" Должина : 70cm / 27.56" Големина : M Биста : 108cm / 42.52" Рамо

Женски Лабави Готски Панк Џебови Со Долги Ракави Со Качулка Црн Кардиган Јакна Со Патент Карактеристик�

Осигурајте Се Дека Вие И Вашиот Бизнис сте ОША И АНСИ Compliant.Is вашиот деловен или работен простор 100% покри

Модни Жени Лето Обични Кратки Ракави VВратот Цветни Печатени Фустанкарактеристики : 1...

Портата За Прикажување Иновера до HDMI кабелот е совршена за деловни или домашни апликации кога сакате да

Дизајнерката Клара Пучи накит изработен во Соединетите држави направен да трае цел живот, совршен за се

2022 Сандали Женски Клинови Сандали За Жени Сандали Со Високи Потпетици Летни женски чевли Чаусури Женск�

Црна Кутија Cat6a 500mhz Snagless 28awg Заглавени Етернет Лепенка Кабелнезаштитен (врвот), Cm Пвц (rj45 m / m), Жолта, 10ft...

Женски Резервоари Обични Цврсти Повеќебојни Завиткани Завиткани Врвови Без Ракави За Жени 2023 Големина

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жени Плисирани Здолништа, Жени Обични Кратки Здолништа, Жени Мини Здолниште

Симпатична Скокање Алпака Мими Велиш? Алпака моите торби! Бебе Боди Идеален роденденски подарок за ваши

Лесна ултра мазна радијална гума за возење дизајнирана за денешните поголеми потреби ЗА АТВ / ХИВ Ве мол

Женски Пролет Fall Крпеница Цвеќиња Печатени Долг Ракав Круг Вратот Повик Маичка Блузи Карактеристики :...

Канцеларија Светлина Прозорец Прозорец Приватност Еден Статичен Начин Визија Стакло Пренос Налепници

Scroll