Свеж
Умбро фудбалски стапало за обука за спорт, асортимани бои бела, црвена, сина боја

Умбро фудбалски стапало за обука за спорт, асортимани бои бела, црвена, сина боја

Присуството: Во магацинот
DEN 1.33

Обучувачот на фудбалски нозе во Умбро е специјално направен за да им помогне на играчите на какво било ниво на вештина да ја усовршат својата работа. Дриблирајте ја торбата за стапало без да дозволите да ја допре земјата за да ја зголеми издржливоста на подножјето. Овој тренер за фудбалски нозе беше дизајниран да ја зголеми рачката на играчот на контролата на топката со нозете и да развие „чувство“ за топката со принудување на конзистентно, точно впечатливо. Обучувачот на фудбалски стапала Умбро е со дијаметар од 3 инчи. Со својата компактна големина и лесна градба, тренерот за нозе може лесно да се спакува во спортска торба и да се земе насекаде! Загревање пред играта или стискајте во брза пракса каде било, во кое било време. Умбро верува во постојано само-подобрување и квалитетот на нивните производи за да ги задоволи потребите на различни потрошувачи на спортови. Ако барате да го подобрите ракувањето со нозете, рамнотежата, издржливоста и целокупната вештина на фудбалот, започнете да тренирате со помошта за обука на фудбалски фудбалски фудбали. Помош за спортска обука за фудбалски стапала. Развијте работа и координација. Зголемете ги фудбалските вештини. Создадете постојани клоци за зголемена точност во фудбалот. Дриблирајте ја торбата за стапало без да дозволите да ја допре земјата за да ја зголеми издржливоста на подножјето . лесна и компактна за преносливост. Избрани бои : црна, црвена, сина. Направени за сите нивоа на вештина. Препорачано за возраст од 3 и повеќе години. Умбро.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Големина Details : 1.To осигурајте се дека ја добивате вистинската големина,ве молиме погледнете ја нашата та

Совршен пар фармерки со среден пораст! Возачите од Ли Среден Подигање подигање Jeanан седи веднаш под при�

Додадете елеганција и практичност во вашиот дом декор со затегнати завеси за енергетски прозорци на Па�

2 Пакет мулти начин и без ремен градник е вистинска гардероба суштинска со меки обликувани чаши што го п�

Однесувајте се кон овој класичен мијабела етиопски сина опал дијамантска инфинит дизајн со 3камен прст�

Iron Cross 71612 Ние се стремиме да обезбедиме нови иновативни производи за да ја задоволиме потребата од брзо

Ние ги сакаме трите c на џемпери на руно од Garanimals зглобни, симпатични и удобни! Лесно носење три пакувања

Донесете го ветрето Исечениот резервоар за бесплатно склопување е тука со пролетен лажичка назад и шир�

Овој елегантен трилогиски прстен е целосно направен овде во Англија од чисто 14к Розово Злато и е постав�

Погодни за да ве поддржат, овие хеланки на активна облека се дизајнирани да ги прегрнат нозете и да се дв

Currituck 50 Qt Премиум ладилниците имаат ултра извлечен дизајн со хардвер од не'рѓосувачки челик и модифицир�

Ален Кимберли претставува прекрасно Уметничко Дело Од 10х18 Бели Модерни Дрвени Рамки, насловено "Париз а

Сјај во оваа трендовски кратка јакна од пуфери од време и вистинска, uberchic со сјајна завршница што додава

Купувајте Safavieh на Заштеди пари Liveивејте подобро.Safavieh Addo Classic тапациран контра столче со потпирач за ноз�

Комплет за шипки за шипки за шипки за шипки за шипкинаправени од висококвалитетен природен гумен матер�

Надградете ја вашата спална соба со исклучителен, стилски дизајн за вашиот кревет Овој геометриски ком

Карактеристики : 1.[Еколошки материјал] Изработен Од еколошки висококвалитетен полистирен и материјал о

Овој резервоар со тела со 2пакет од Гаранималс е симпатичен и удобен додаток на неговата секојдневна га�

Самоуверено соочете се со она што вашиот ден го има во продавница со оригинални дики, четкани со долги р�

КарлинСти Карлин 12551 КарлинСТИ Дополнителни карактеристики Боја : Сребрена FITS Изберете : 19992000,20072016 BMW 328 1

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им обезбедат на клиентите широк спектар на ком�

Уметник : Kimura Designs Subject : Сè уште начин на живот : Модерни и современи проодни типови : галеријаобвиткано п�

Women'sенски каубојски каубојски исечен тенок фит стрии Jeanан главен во плакари од каубојци, каубојските ка

Scroll