Свеж
Хипер тврд лумен мултидирекционално LED работно светло, завршница на облогата во прав

Хипер тврд лумен мултидирекционално LED работно светло, завршница на облогата во прав

Присуството: Во магацинот
DEN 319.52

Мултидирекционалната работна светлина на хипер тешка 3000 лумен нуди долготрајно, зависно LED светло. Има интегрирана рачка со вртење од 120 степени и две странични странични панели за да ја прилагодите областа за осветлување како што сакате. Две 120 V заземјни улети се вградени за да наплаќаат електронски уреди. И работната светлина може да се склопи до мала големина за лесно носење и складирање. Со LED чипови со долг живот и издржлива конструкција, оваа работна светлина може да се користи во текот на 5000 часа. Исто така е компатибилен со хипер -цврстиот компактен штанд за статив. Широк спектар на употреба во внатрешна гаража, работилница, градилиште, работно место, таванот, реновирање на куќи, магацин, штала, итн. Обезбедуваат 3000 лумени на излез на светлина. Тенок, дизајн на преклопена рамна за лесно носење и складирање. Интегрирана ЛЕР што никогаш нема да треба замена. Димензија : L18.80 "X H10.00" X D11.50 ". Должина на кабелот од 5 метри со 3-проследен приклучок. Мултидирекционални светла на главата. агли. Цврсто калено стакло. ETL Сертифицирано. Поддржано со 2-годишна гаранција. Центар за повици на хипер : 1-833-908-2024.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Додадете елеганција и практичност во вашиот дом декор со затегнати завеси за енергетски прозорци на Па�

Уметник : Moira Hersheysubject : Abstract Style : Modern & Modernural Product Type : Galleryобвиткано платно уметност Ова е подготвено за вис

Доверба од родители и сакани од деца, Малата Starвезда Органски е дизајниран со поголемо добро во умот Од �

Прикачете го овој позитивен Reaper на вашата сопствена машина за магла за да направите ефект на прогонувач

Влажното сечило на батеријата Барбасол и младо од телото обезбедува блиска никулци со употреба на крем

Проширете ја својата секојдневна гардероба со мултипак панталони со џогер од Wonder Nation Еластичната полов

Направете ја оваа неверојатна зачудувачка цветна слика дел од вашиот декор на домот...

Уметник : Пол Бајлиесубјект : Апстракт Стил : Модерни и современи проодни типови : галерија обвиткано пла

ОС домашен и канцелариски модел PETXBS Industrial Vintage цевки странични странични табели ноќен штанд метал со об�

Ален Кимберли претставува прекрасно Уметничко Дело Од 10х18 Бели Модерни Дрвени Рамки, насловено "Париз а

Scroll