Свеж
Влажното сечило на батеријата Барбасол CBT1-3103-TRP

Влажното сечило на батеријата Барбасол CBT1-3103-TRP

Присуството: Во магацинот
DEN 1119.04

Влажното сечило на батеријата Барбасол и младо од телото обезбедува блиска никулци со употреба на крем за бричење или гел или може да се користи суво како алатка за чешлање. Сечилата од не'рѓосувачки челик на 2 тримери испорачуваат блиска, удобна бричење додека 4 -те водичи за чешел ги рафинираат и стилови на границата и косата на лицето. Преносен да се оди во движење; Лесно и удобно младоженци несакана коса на уво и нос; Детали за прицврстување на фолија за рафинирани и стилови на тримерни области како под носот или страничните изгореници; Глави за перење; Стартувајте под вода за лесно чистење; Вклучува четка за чистење, единечна сечило за напојување, 4 чешли и батерија АА.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Уметник : Kimura Designs Subject : Сè уште начин на живот : Модерни и современи проодни типови : галеријаобвиткано п�

Iron Cross 71612 Ние се стремиме да обезбедиме нови иновативни производи за да ја задоволиме потребата од брзо

Овој елегантен трилогиски прстен е целосно направен овде во Англија од чисто 14к Розово Злато и е постав�

Cardone New Disc Caliper Caliper изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и занаетчиство Ние прои�

Бебе девојка подарок има девојка облечена во маска за лице со заб и Иден стоматолошки асистент цитат...

Активна хибридна јакна на Миси, женска јакна, одличен квалитетен производ, блок во боја Десгин, ватенка �

Ние ги сакаме трите c на џемпери на руно од Garanimals зглобни, симпатични и удобни! Лесно носење три пакувања

Опис Ова е кука за држач за организирање бања Изработен е од пластичен материјал, кој може цврсто да држ�

Доверба од родители и сакани од деца, Малата Starвезда Органски е дизајниран со поголемо добро во умот...

Донесете го ветрето Исечениот резервоар за бесплатно склопување е тука со пролетен лажичка назад и шир�

Божиќ Украс Сива Божиќ Порибување Подарок Торба Другар Подарок Функција : 100% Сосема нов и висок квалите�

Scroll