Свеж
Полиран Фенси Бенд Големина 13

Полиран Фенси Бенд Големина 13

Присуството: Во магацинот
DEN 2063.84

Материјал : Примарна-Чистота : 925|Финиш : Полиран|Бенд Ширина : 7 мм / Материјал : Основно : Сребро|Прстен Одговара : Стандард|Дебелина : 2.2|Тип На Производ : Накит|Накит Тип : Прстени|Продадени По Единица : Секој|Пол : Женски|Материјал : Основно-Боја : Бела|Прстен Тип : Свадба Бендови|Работ Тип : Закосени СС 7мм Полиран Фенси Бенд Големина 13. Вклучена Е Елегантна Кутија За Подароци. Лесно Без Проблеми 30-Ден Се Враќа.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4 PC CAR Floor Mat Постави за Land Rover Range Rover Sport 2018 : Дизајнирано прил�

Овој елегантен трилогиски прстен е целосно направен овде во Англија од чисто 14к Розово Злато и е постав�

Ален Кимберли претставува прекрасно Уметничко Дело Од 10х18 Бели Модерни Дрвени Рамки, насловено "Париз а

Коктел со сок од бел брусница сок, измешан со друг сок од концентрат, барате пријатно пијалок со курва, у�

Мултидирекционалната работна светлина на хипер тешка 3000 лумен нуди долготрајно, зависно LED светло...

Погодни за да ве поддржат, овие хеланки на активна облека се дизајнирани да ги прегрнат нозете и да се дв

Додадете елеганција и практичност во вашиот дом декор со затегнати завеси за енергетски прозорци на Па�

Модни Жени Лето Обични Кратки Ракави VВратот Цветни Печатени Фустанкарактеристики : 1 Изработено од лес�

Избраниот ѓердан е фрлен.925 сребро и прикажува 3 срца рамо до рамо украсени со кубни кристали од циркониј

Големина Details : 1.To осигурајте се дека ја добивате вистинската големина,ве молиме погледнете ја нашата та

Scroll