Свеж
Главни мрежи 1 безжични винилни мини ролетни, кафеави, 4 36,4

Главни мрежи 1 безжични винилни мини ролетни, кафеави, 4 36,4

Присуството: Во магацинот
DEN 1.67

Додадете приватност и мека светлина во вашиот дом или канцеларија со нашите главни плочи од 1-инчен светло филтрирање на безжични винилни ролетни. Ролетни за филтрирање на светлина ви овозможуваат приватност додека дозволувате надворешна светлина кога е потребно. Винил ролетни се голема вредност за сите проекти со големина; Тоа е 1-инчен винил летс се издржливи, отпорни на влага и лесни за чистење. Нема повеќе висечки жици, винилни ролетни имаат безжичен дизајн за да обезбедат чист и класичен изглед на секој прозорец во вашиот дом или канцеларија. 1-инчните винилни ролетни за филтрирање на светлина се достапни во сива боја и најразлични големини за да ги вклопат повеќето стандардни прозорци и да имаат едноставен механизам за лифт кој работи со минимален напор со едноставно држење на долната железница и потоа нежно подигнување или спуштање на посакуваната висина . За да ги отворите и затворите слепите лекови, едноставно извртете го работењето, сакаат десно или лево. Мобилните нијанси се практична алтернатива на стандардните ролетни за прозорци по прифатлива цена. Нашите главни винилни ролетни за прозорецот нудат безбедни решенија за домови и објекти каде што се присутни мали деца и миленичиња. 1-во светло филтрирање безжични слепи овозможуваат приватност додека нежно филтрирајќи ја светлината на сонцето. Винил материјал е издржлив, отпорен на влага и лесен за чистење. Безжичен дизајн ја направи побезбедна опција за прозорец што покрива производ за домови со мали деца или миленичиња. За да ја прилагодите висината, подигнете или спуштете од дното. Отворете ги или затворете ги лепчињата на пресвртот на прицврстеното навалување на навалување. Одличен избор за спална соба, дневна соба, семејна соба, трпезарија, кујна или канцеларија каде што се претпочита приватност или меко филтрирана светлина. Винилна шина со ширина на главата и долната железница за прекрасен, готов изглед. Прилагодена на посакуваната висина со минимален напор и останува на место кога ќе се ослободи. За внатрешноста на монтирање, се препорачува да се земе намалување од 1/4-во ширина на отворање на прозорецот за да се обезбеди слепиот да се вклопи во прозорецот со помал јаз. 1-3/4-во . За надворешната монтажа, се препорачува да додадете дополнителни 3-ин-во целокупната ширина за целосна покриеност.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Модни Жени Лето Обични Кратки Ракави VВратот Цветни Печатени Фустанкарактеристики : 1 Изработено од лес�

Собрание На Предната Десна ПотпораКомпатибилен со 20142015 Е250 База Awdposion : Предна Десна Белешка : ГасАПраве�

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4 PC CAR Floor Mat Постави за Land Rover Range Rover Sport 2018 : Дизајнирано прил�

Опис : со шарено еднострано печатење, оваа навлака за перници има многу симпатична и интересна шема од т�

Големина : S Биста : 104cm / 40.94" Рамо : 46cm / 18.11" Ракав : 65cm / 25.59" Должина : 70cm / 27.56" Големина : M Биста : 108cm / 42.52" Рамо

2022 Сандали Женски Клинови Сандали За Жени Сандали Со Високи Потпетици Летни женски чевли Чаусури Женск�

Силвертон Јасно Матирано Бебе Штракаат Силвертон Скрипта Почетен ДискУ Шарм Ѓердан, 20 " +3" Големината н�

Канцеларија Светлина Прозорец Прозорец Приватност Еден Статичен Начин Визија Стакло Пренос Налепници

Дизајнерката Клара Пучи накит изработен во Соединетите држави направен да трае цел живот, совршен за се

Ние нудиме различни производи кои се погодни за секое време Уживајте во една од овие новитети, торби за �

Бебе девојка подарок има девојка облечена во маска за лице со заб и Иден стоматолошки асистент цитат...

Женски костим за капење, моден дизајн, висок квалитет, 100% сосема нова, извонредна изработка, уникатен ст�

2 Пакет мулти начин и без ремен градник е вистинска гардероба суштинска со меки обликувани чаши што го п�

Опис Ова е кука за држач за организирање бања Изработен е од пластичен материјал, кој може цврсто да држ�

1 / 8 "Изолација на неопренови целосна боја на шишиња со шишиња со графики на вашиот тим Овој производ има

Карактеристики : 1.[Еколошки материјал] Изработен Од еколошки висококвалитетен полистирен и материјал о

Сјај во оваа трендовски кратка јакна од пуфери од време и вистинска, uberchic со сјајна завршница што додава

Погодни за да ве поддржат, овие хеланки на активна облека се дизајнирани да ги прегрнат нозете и да се дв

Божиќ Украс Сива Божиќ Порибување Подарок Торба Другар Подарок Функција : 100% Сосема нов и висок квалите�

Додадете пријатна зимска изглед во вашата спална соба со главни ложа на снегулки, микрофибер, дувет за к

ОС домашен и канцелариски модел PETXBS Industrial Vintage цевки странични странични табели ноќен штанд метал со об�

Женски Летен Секојдневен Моден Печатен Фустан Со Тркалезен Џеб Со Тркалезен Врат Женски Летен Секојдне

Уметник : Kimura Designs Subject : Сè уште начин на живот : Модерни и современи проодни типови : галеријаобвиткано п�

Се користи за Роденденска Забава, Прослава На Годишнината Декорација На Број Од 100 См Карактеристики : б�

Scroll