Свеж
Канцеларија Светлина Прозорец Прозорец Приватност Еден Статичен Начин Визија Стакло Пренос Налепници Без Лепак Хоризонтална Домашен Ѕид Налепници

Канцеларија Светлина Прозорец Прозорец Приватност Еден Статичен Начин Визија Стакло Пренос Налепници Без Лепак Хоризонтална

Присуството: Во магацинот
DEN 415.84

Канцеларија Светлина Прозорец Прозорец Приватност Еден Статичен Начин Визија Стакло Пренос Налепници Без Лепак Хоризонтална Домашен Ѕид Налепници : [Лесно За Инсталирање] – Едноставно следете 6 чекори за да ја завршите инсталацијата. Не е потребен лепак за инсталација. Ве молиме испрскајте многу вода до прозорецот и задниот дел на филмот. Статичкиот прозорец филм е еднократно, внимателно откинете ако сакате да го преместите филмот и потоа следете ги истите чекори за да ја завршите инсталацијата. [Домашна Декорација] – Неверојатен визуелен ефект се појавува кога сончевата светлина пука низ овој филм со 3д прозорци, неправилните форми во филмот на прозорецот создаваат рефлектирачки слики од виножито, Забележете дека нема боја за ОВОЈ 3д стаклен филм ако нема светлина. Кажете им збогум на гломазните завеси и ролетни, овој прозорец филм ќе обезбеди декорација и приватност во исто време [Заштита На Приватноста] - Овој 3д Прозорец Филм помогне да се подобри безбедноста, во меѓувреме остануваат удобни светла во. Не се препорачува за употреба во бања бидејќи овој полуприватен прозорец има 60% ниво на приватност. [Блок Изложување На Сонце / Анти-УВ] – стаклениот филм за приватност ефикасно го блокира изложувањето на сонце. Намалете ги зраците и инфрацрвениот рефлектор на сонце. зраците се штетни за човечката кожа. Долготрајната изложеност лесно може да предизвика оштетување на кожата и да предизвика кожа . Мекото светло влегува низ филмот на прозорецот, помага да се избегне избледување на мебелот под изложување на сонце – Статичко Прилепување / Без Лепак] - ОВОЈ 3д филм за прозорци е без лепак и еднократно. Откинете без да оставите траги, погодни за повеќекратна употреба. Опис : Материјал : PVCSize : 45 X100 CM, 45 X200 CM, 45 X300 CMColor : Multicolorconnainds : 1pcs виножито филм белешка : може да има грешки во податоците за димензиите поради чисто рачно мерење.Може да има малку разлика во бојата поради различен ефект на светлина и монитор. Производи поврзани со домаќинството. Боја како што покажува сликата. Издржлив.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Ве молиме погледнете ја нашата табела со големини во слики или опис.Печати Блузи За Мажи Ревер Кошули Со

Оваа симпатична врата е совршена за секој влез.Оваа врата е наменета за надворешна употреба, но треба да

карактеристики : 1 Користење на висококвалитетни материјали, без штета на детската кожа 2 Модерен дизајн

Женски Лабави Готски Панк Џебови Со Долги Ракави Со Качулка Црн Кардиган Јакна Со Патент Карактеристик�

Модни Жени Лето Обични Кратки Ракави VВратот Цветни Печатени Фустанкарактеристики : 1 Изработено од лес�

Костимите за капење на плажа прекрасно ќе ги покажат вашите облини, ултра шик и симпатична ❥Повод : Наши

Карактеристики : 1.Соодветна Димензија За Мало Семејство : Корпата За Сушење Садови е 19, 5х9х9, 5см; компакт�

Се користи за Роденденска Забава, Прослава На Годишнината Декорација На Број Од 100 См Карактеристики : б�

Бебе Даниелс Потпрена Назад На Градите На Мажот Додека Држи Бело Сомбреро Во Бела Блуза и Цветно Здолни�

Собрание На Предната Десна ПотпораКомпатибилен со 20142015 Е250 База Awdposion : Предна Десна Белешка : ГасАПраве�

Ние нудиме различни производи кои се погодни за секое време Уживајте во една од овие новитети, торби за �

Црна Кутија Cat6a 500mhz Snagless 28awg Заглавени Етернет Лепенка Кабелнезаштитен (врвот), Cm Пвц (rj45 m / m), Жолта, 10ft (3,0�

краток опис не е достапен Жените фигура лизгачка регистарска табличка мода одговара маица Изработен од

Силвертон Јасно Матирано Бебе Штракаат Силвертон Скрипта Почетен ДискУ Шарм Ѓердан, 20 " +3"...

Опис Ова е кука за држач за организирање бања Изработен е од пластичен материјал, кој може цврсто да држ�

И Реков На Сопругата Да Ги Прифати Своите Грешки Таа Ме Прегрна Саркастична Премиум Маица Хумор За Возр�

Материјали : 100 проценти полиестерски микрофибер, 90гсмневидливиот страничен патент лесно ви овозможува

Женски Летен Секојдневен Моден Печатен Фустан Со Тркалезен Џеб Со Тркалезен Врат Женски Летен Секојдне

Мода Жена ВВратот Долг Ракав Маица Печатење Ладно Рамо Лабава Блуза Блуза Карактеристики : 1.Карактерис�

Женски костим за капење, моден дизајн, висок квалитет, 100% сосема нова, извонредна изработка, уникатен ст�

Scroll