Свеж
Летај Сантон Кујнски Садови Решетка За Сушење Мали Садови Одводници Садови Решетка Со Даска За Одвод За Кујнски Шалтер Топ 19, 5х9х

Летај Сантон Кујнски Садови Решетка За Сушење Мали Садови Одводници Садови Решетка Со Даска За Одвод За Кујнски Шалтер Топ 19,

Присуството: Во магацинот
DEN 591.84

Карактеристики : 1.Соодветна Димензија За Мало Семејство : Корпата За Сушење Садови е 19, 5х9х9, 5см; компактен дизајн, доволно простран за складирање без зафаќање простор; добро за бели јаки, парови, мали семејства.2.Издржлив Заштитник На Работната Површина : Изработен од силен пп материјал, решетката за сушење садови е издржлива и еколошка.3.Заштедете Простор На Работната Површина : решетката За сушење садови е во состојба добро да ги чува вашите чинии, чинии, чаши, ножеви и вилушки по миењето, корисно за да заштедите простор и да ја одржувате вашата плоча сува, чиста и уредна; исто така подарок за Денот на Вљубените.4.Лесен За Употреба : решетката со садови е ослободена од склопување, само треба да го прицврстите држачот за прибор на решетката за садови и да започнете да ја користите за неколку секунди; плехот за вода собира капе и лесно може да се отстрани за чистење.5.Чувајте Го Контра Сув : решетката за одводнување садови има послужавник за вода за да го фати вишокот вода, нема повеќе влажни на кујнскиот шалтер.Забелешка : Вистинската боја варира од онаа на сликата поради поставките на компјутерот.Ве молиме дозволете мали отстапувања поради рачно мерење. Соодветна Димензија За Мало Семејство : Корпата За Сушење Садови е 19, 5х9х9, 5см; компактен дизајн, доволно простран за складирање без зафаќање простор; добро за бели јаки, парови, мали семејства. Издржлив Заштитник На Работната Површина : Изработен од силен пп материјал, решетката за сушење садови е издржлива и еколошка. Заштедете Простор На Работната Површина : решетката За сушење садови е во состојба добро да ги чува вашите чинии, чинии, чаши, ножеви и вилушки по миењето, корисно за да заштедите простор и да ја одржувате вашата плоча сува, чиста и уредна; исто така подарок за Денот на Вљубените. Лесен За Употреба : решетката со садови е ослободена од склопување, само треба да го прицврстите држачот за прибор на решетката за садови и да започнете да ја користите за неколку секунди; плехот за вода собира капе и лесно може да се отстрани за чистење. Чувајте Го Контра Сув : решетката за одводнување садови има послужавник за вода за да го фати вишокот вода, нема повеќе влажни на кујнскиот шалтер.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Сезона : Сите, Божиќ Пол : Жени Стил : Секојдневно / Секојдневно Материјал : Полиестер Тип На Шема : Цврст Д�

ШИФРА : 27М1818500NVY2 Xr дуксерите со Качулка се задолжителен елемент во секој плакар Класичните дуксери од Бр

Бебе Сонце Шапка, Бебе Лето Шапка, UPF 50+ Заштита Од Сонце Шапка, Бебе Кофа Шапка Прилагодливи Материјал : П

Цврста 14к Златна Двобојна Дијамантска Микро Пав_ нараквица 7.5 " со Сигурна Затворач за Заклучување На Ја

Се користи за Роденденска Забава, Прослава На Годишнината Декорација На Број Од 100 См Карактеристики : б�

Материјал : ПримарнаЧистота : 925|Финиш : Полиран|Бенд Ширина : 7 мм / Материјал : Основно : Сребро|Прстен Од�

Вежба За Семе, Ц1730 Вежба За Семе Измислена, Ц1701, Од Јетро Тул (16741741) Линија Гравирање Печатење на постер о�

Летен Атлетски Фустан За Жени Застрелан Мини Фустан Onesie Преголеми Џебови Ромпер Слободен Вграден во шо�

Дизајнерката Клара Пучи накит изработен во Соединетите држави направен да трае цел живот, совршен за се

Жени Пролет И Лето Секојдневен Еднобоен Еластичен Завој На Половината Украсени Широки Панталони Со Пра

Женски Пролет Fall Крпеница Цвеќиња Печатени Долг Ракав Круг Вратот Повик Маичка Блузи Карактеристики :...

Ве молиме погледнете ја нашата табела со големини во слики или опис.Печати Блузи За Мажи Ревер Кошули Со

Осигурајте Се Дека Вие И Вашиот Бизнис сте ОША И АНСИ Compliant.Is вашиот деловен или работен простор 100% покри

Оваа симпатична врата е совршена за секој влез.Оваа врата е наменета за надворешна употреба, но треба да

Одговара : Одговара поголем од вообичаеното Ве молиме проверете ја големината на оваа продавница инфор�

Scroll