Свеж
Блескави Колекција 0. Карат 14к Бел Дијамант Сплит Стебло Полу Монтирање Веренички Прстен КТ, Жолто Злато, Големина 4

Блескави Колекција 0. Карат 14к Бел Дијамант Сплит Стебло Полу Монтирање Веренички Прстен КТ, Жолто Злато, Големина 4

Присуството: Во магацинот
DEN 0.67

Овој прекрасен дијамантски полу - монтиран веренички прстен има 0,30 кт бели дијаманти во Поставување На Наклон. Сите дијаманти се пенливи и 100% природни. СИТЕ наши производи СО бесплатна кутија за подароци и 100% гаранција За Задоволство. Овој прстен не доаѓа со Централен Камен. Може Да Се Вклопи 1.50 ктс. (7,0-7,5 мм) Круг Сече Центар Камен. Шку # К3407-14КИ. Други големини на прстени може да се испорачаат порано. Повеќето прстени може да се променат големината.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Избраниот ѓердан е фрлен.925 сребро и прикажува 3 срца рамо до рамо украсени со кубни кристали од циркониј

Се користи за Роденденска Забава, Прослава На Годишнината Декорација На Број Од 100 См Карактеристики : б�

Големина Details : 1.To осигурајте се дека ја добивате вистинската големина,ве молиме погледнете ја нашата та

Додадете елеганција и практичност во вашиот дом декор со затегнати завеси за енергетски прозорци на Па�

Бебе девојка подарок има девојка облечена во маска за лице со заб и Иден стоматолошки асистент цитат Ин�

Со елегантна, модерна тапан база, оваа странична маса е одличен тренер на вашиот постојен декор Совршен�

Однесувајте се кон овој класичен мијабела етиопски сина опал дијамантска инфинит дизајн со 3камен прст�

Cardone New Disc Caliper Caliper изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и занаетчиство...

Донесете го ветрето Исечениот резервоар за бесплатно склопување е тука со пролетен лажичка назад и шир�

Женски Секојдневни Комбинезони Без Ракави Без Врат Комбинезони За Шпагети Широки Комбинезони Харем Па�

Доверба од родители и сакани од деца, Малата Starвезда Органски е дизајниран со поголемо добро во умот...

Големина : S Биста : 104cm / 40.94" Рамо : 46cm / 18.11" Ракав : 65cm / 25.59" Должина : 70cm / 27.56" Големина : M Биста : 108cm / 42.52" Рамо

Женски костим за капење, моден дизајн, висок квалитет, 100% сосема нова, извонредна изработка, уникатен ст�

Ален Кимберли претставува прекрасно Уметничко Дело Од 10х18 Бели Модерни Дрвени Рамки, насловено "Париз а

Мода Жена ВВратот Долг Ракав Маица Печатење Ладно Рамо Лабава Блуза Блуза Карактеристики : 1.Карактерис�

Материјал : ПримарнаЧистота : 925|Финиш : Полиран|Бенд Ширина : 7 мм / Материјал : Основно : Сребро|Прстен Од�

Опис : со шарено еднострано печатење, оваа навлака за перници има многу симпатична и интересна шема од т�

Scroll