Свеж
Заптивки на вратите, Под Вратата Повлечете Самолеплив Нацрт за Блокатор На Вратите

Заптивки на вратите, Под Вратата Повлечете Самолеплив Нацрт за Блокатор На Вратите

Присуството: Во магацинот
DEN 2.67

Карактеристики : 1.[Еколошки материјал] Изработен Од еколошки висококвалитетен полистирен и материјал отпорен на триење, без мирис, отпорен на топлина и отпорен на студ. Ова е безбедно за вашето семејство. Нацрт исклучувач под вратата го штити вашиот дом од елементите и го апсорбира главниот товар на дожд, снег, прашина и други фактори поврзани со времето.2.Исклучувач на нацрт за Врати, Заптивка На Врата од 93 см, Исклучувач На Нацрт со Еднострана Заптивка, Заптивка На Дното На Вратата За Да Заштедите На Трошоците за Греење, Исклучувач на Нацрт За Врати, Исклучувач На Нацрт На Врата Против3.[60 секунди за инсталирање] Едноставно исчистете ја површината на вратата и излупете ја леплива лента (нашето специјално лепило е погодно за секоја површина. Печатот на вратата нема да го изгребе подот.) и лепак на долниот спој. Доколку е потребно, едноставно скратете до соодветната должина на заптивката на вратата. Брзо и лесно, ние користиме фантастичен дизајн на леплива лента што може да се излупи од спојот на вратата и да се исчисти.4.Намалување на бучавата со звучна изолација : нашиот затворач за влечење на вратата може да помогне да се намали бучавата, да се заштити вашата соба од прашина и надворешна светлина и да ви даде прекрасна просторија. Ефикасно против прашина, глувци и инсекти. Погоден за сите видови подови, без напор се лизга на теписи.5.[Заштеда на енергија] нашата станица на вратата е дизајнирана за ефикасно намалување на бучавата, спречување прашина да влезе во вратата и одржување на просторијата тивка и чиста. Исклучувањето на нацртот на долната врата спречува климатизација или истекување на греење и ја прави вашата соба поефикасна при ладење или греење. И помогне да се намалат трошоците за електрична енергија за да заштедат енергија и пари.6.[Може да се користи насекаде] затворачот за влечење на вратата има толку добра адхезија што нема досаден шум на гребење на подот и не го оштетува подот . Практичен, робустен и економичен затајувач за секое семејство. Едностраниот изолиран исклучувач на нацрт е погоден за внатрешни и надворешни врати, гаражи, бањи итн.Спецификации : Име : Заптивки На Вратите Материјал : оксфорд облека големина : 93cmpacking големина : 33*20*4cm Weight : 140g Colour : Содржина на бел пакет : 2*Заптивки На Вратите : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба. Сосема нов и квалитетен. Добра функција и сигурна за употреба. Ние ЌЕ го испратиме ПОБРЗО, кога ќе ја поставите нарачката. Ние обезбедуваме совршена услуга за клиенти, можете да купите со доверба. Доколку имате какви било прашања во врска со нашите производи, можете слободно да не контактирате.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Мода Жена ВВратот Долг Ракав Маица Печатење Ладно Рамо Лабава Блуза Блуза Карактеристики : 1.Карактерис�

Карактеристики : *работи добро за подобрување на ефикасноста на трудот и квалитетот на производот.*Може

Симпатична Скокање Алпака Мими Велиш? Алпака моите торби! Бебе Боди Идеален роденденски подарок за ваши

Кабелски Плетен Џемпер Жени На Дозвола, Женски Пад Лесен Преден Плетен Плетен Џемпер Со Патент Со Долги

Во Оргил, ние обезбедуваме најдобри производи за хардвер и подобрување на домот кои се дизајнирани да г�

Машина За Перење табела : Големина : С Половината : 68см / 26.77" : 99см / 38.98" Должина На Дното : 49см / 19.29"Големина

ШИФРА : 27М1818500NVY2 Xr дуксерите со Качулка се задолжителен елемент во секој плакар Класичните дуксери од Бр

Дизајнерката Клара Пучи накит изработен во Соединетите држави направен да трае цел живот, совршен за се

Здраво, Добредојдовте ВО НЕБЗЦИВ, Жени И Мажи Облека Нови Пристигнувања ?Дозвола За Продажба!?Нашата мод

Опис Ова е кука за држач за организирање бања Изработен е од пластичен материјал, кој може цврсто да држ�

Изработени од калено стакло, овие уникатни табли за сечење се некои од вашите омилени отпечатоци од уме�

Се користи за Роденденска Забава, Прослава На Годишнината Декорација На Број Од 100 См Карактеристики : б�

И Реков На Сопругата Да Ги Прифати Своите Грешки Таа Ме Прегрна Саркастична Премиум Маица Хумор За Возр�

краток опис не е достапен Жените фигура лизгачка регистарска табличка мода одговара маица Изработен од

Одговара : Одговара поголем од вообичаеното Ве молиме проверете ја големината на оваа продавница инфор�

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жени Плисирани Здолништа, Жени Обични Кратки Здолништа, Жени Мини Здолниште

Карактеристики : *Замена заптивка заптивка прстен за шпорет под притисок за да се обезбеди безбедно гот�

• 270 GSM 75 D полиестер плете мека обвивка со DWR финиш• 8000mm / 3000g / m2 водоотпорен / дише hydrx_ laminate со руно внат

Овој прекрасен дијамантски полу монтиран веренички прстен има 0,30 кт бели дијаманти во Поставување На Н

Ве молиме погледнете ја нашата табела со големини во слики или опис.Печати Блузи За Мажи Ревер Кошули Со

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат На екипажот Бел

Женски Летен Секојдневен Моден Печатен Фустан Со Тркалезен Џеб Со Тркалезен Врат Женски Летен Секојдне

Големина : С САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 98см / 38,58" Ракав : 65см / 25,59" Должина : 67см / 26,38" Рамо : 43см /

Големина : S Биста : 104cm / 40.94" Рамо : 46cm / 18.11" Ракав : 65cm / 25.59" Должина : 70cm / 27.56" Големина : M Биста : 108cm / 42.52" Рамо

Црна Кутија Cat6a 500mhz Snagless 28awg Заглавени Етернет Лепенка Кабелнезаштитен (врвот), Cm Пвц (rj45 m / m), Жолта, 10ft...

1 ПАРЧИЊА Чиста Боја Тул Врата Прозорец Завеса Завеса Панел Проегирна Шамија Валансите Функција : 100% сос

Бебе Пренослив Трпезариски Стол Фиксен Појас Детски Трпезариски Стол Појас За Јадење Излегување Ремен

Инспирирани од Нордиската митологија, хугин и Мунин му завиваат на один со симбол на валкнут на преднат�

Опис : со шарено еднострано печатење, оваа навлака за перници има многу симпатична и интересна шема од т�

Scroll