Свеж
Пластични Самолепливи Четка За Заби Носителот Мулти-функционални Удирање Слободен Брич Куки Приклучок Куки За Домашна Бања

Пластични Самолепливи Четка За Заби Носителот Мулти-функционални Удирање Слободен Брич Куки Приклучок Куки За Домашна Бања

Присуството: Во магацинот
DEN 2.00

Опис. Ова е кука за држач за организирање бања. Изработен е од пластичен материјал, кој може цврсто да држи работи како брич, четка за заби, приклучок, па дури и телефон. Не треба да вежбате за да ја наполните бањата со прашина. Карактеристики. - Боја : Транспарентна. - Материјал : Пластика. - Големина : 20х17х1см/ 7, 87х6, 69х0, 39 инчи. - Изработен од материјал за трајна употреба. - Погоден за фоаје, ходници, кујна и спални соби. - Мултифункционални држачи за четки за заби, правејќи ја бањата почиста. - Лесен за инсталирање. Добар декор за бања. - Одличен додаток за одржување на кабелот за адаптер за напојување организиран. - Само малку кука може да го реши вашиот проблем што ја организира вашата куќа. Изработени од материјал за трајна употреба. / Погоден за фоаје, ходници, кујна и спални соби | |Мултифункционални држачи за четки за заби, правејќи ја бањата почиста. |Лесен за инсталирање. Добар декор за бања.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4 PC CAR Floor Mat Постави за Land Rover Range Rover Sport 2018 : Дизајнирано прил�

Активна хибридна јакна на Миси, женска јакна, одличен квалитетен производ, блок во боја Десгин, ватенка �

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Коктел со сок од бел брусница сок, измешан со друг сок од концентрат, барате пријатно пијалок со курва, у�

Купувајте Safavieh на Заштеди пари Liveивејте подобро.Safavieh Addo Classic тапациран контра столче со потпирач за ноз�

Уметник : Pela Studio Subject : Abstract Style : Bohemian Product Тип : Галерија обвиткано платно уметност Ова подготвено за виси,

Уметник : Moira Hersheysubject : Abstract Style : Modern & Modernural Product Type : Galleryобвиткано платно уметност Ова е подготвено за вис

Women'sенски каубојски каубојски исечен тенок фит стрии Jeanан главен во плакари од каубојци, каубојските ка

Cardone New Disc Caliper Caliper изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и занаетчиство Ние прои�

Постојана гел за коса, лесен бакар кафеав T64 1 Апликација Tortoiseshell Browns : Amber Tortoise Потопло Ниво 3 трајно Мулти

Currituck 50 Qt Премиум ладилниците имаат ултра извлечен дизајн со хардвер од не'рѓосувачки челик и модифицир�

Ален Кимберли претставува прекрасно Уметничко Дело Од 10х18 Бели Модерни Дрвени Рамки, насловено "Париз а

Scroll