Свеж
Замена Јасно Силиконски Гумени Заптивка Дома Притисок Шпорет Печат Прстен

Замена Јасно Силиконски Гумени Заптивка Дома Притисок Шпорет Печат Прстен

Присуството: Во магацинот
DEN 0.67

Карактеристики : *Замена заптивка заптивка прстен за шпорет под притисок за да се обезбеди безбедно готвење.*Силиконски материјал,нетоксичен и невкусен.Отпорност на висока температура.*Растегливиот силикон го олеснува фиксирањето на капакот на вашиот шпорет под притисок.*Има висока еластичност за да обезбеди ефикасно запечатување.* Високо ефикасно запечатување,што може да ја направи вашата храна лесно зготвена .* Апликација : применлива Само за шпорет под притисок од алуминиумска легура, не е применлива за шпорет под притисок од нерѓосувачки челик и шпорети под електричен притисок спецификации : *Внатрешен Дијаметар : 18см,20см, 22см, 24см, 26см, 28см,30см, 32см*Материјал : Силикон*Боја : Бело Пакување вклучуваат : 1*Прстен за Запечатување На Шпорет Под Притисок : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. Нашите производи се направени од еколошки материјали, безбедни и нетоксични и нема да предизвикаат штета на човечкото тело. Ве молиме внимателно прочитајте го упатството за производот пред да го купите и користете го правилно според чекорите за работа. Ако наидете на какви било тешкотии или проблеми за време на употребата, ве молиме контактирајте не навреме, ние ќе ги решиме за вас што е можно поскоро. Вашата поддршка е движечка сила за нас да одиме напред и со нетрпение очекуваме да го споделиме вашето искуство и искуства со нас. За проблемите со квалитетот или дефектите на самиот производ, ќе обезбедиме безусловна услуга за враќање или поправка.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат На екипажот Бел

Осигурајте Се Дека Вие И Вашиот Бизнис сте ОША И АНСИ Compliant.Is вашиот деловен или работен простор 100% покри

Материјал : ПримарнаЧистота : 925|Финиш : Полиран|Бенд Ширина : 7 мм / Материјал : Основно : Сребро|Прстен Од�

• 270 GSM 75 D полиестер плете мека обвивка со DWR финиш• 8000mm / 3000g / m2 водоотпорен / дише hydrx_ laminate со руно внат

Со задоволство ви го претставуваме Премиум Тенок Гел Тенок Телефон На Talking Case®Компатибилен За Samsung Galaxy A1

Агли Компанија Машина Перат Затворен Плоштад Преодна Платина Сива Површина Килими, 5 ' Плоштад...

Собрание На Предната Десна ПотпораКомпатибилен со 20142015 Е250 База Awdposion : Предна Десна Белешка : ГасАПраве�

Женски костим за капење, моден дизајн, висок квалитет, 100% сосема нова, извонредна изработка, уникатен ст�

Карактеристики : 1.Соодветна Димензија За Мало Семејство : Корпата За Сушење Садови е 19, 5х9х9, 5см; компакт�

Лесна ултра мазна радијална гума за возење дизајнирана за денешните поголеми потреби ЗА АТВ / ХИВ...

Машина За Перење табела : Големина : С Половината : 68см / 26.77" : 99см / 38.98" Должина На Дното : 49см / 19.29"Големина

Женски Летен Секојдневен Моден Печатен Фустан Со Тркалезен Џеб Со Тркалезен Врат Женски Летен Секојдне

Изработени од калено стакло, овие уникатни табли за сечење се некои од вашите омилени отпечатоци од уме�

Симпатична Скокање Алпака Мими Велиш? Алпака моите торби! Бебе Боди Идеален роденденски подарок за ваши

Големина : С САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 98см / 38,58" Ракав : 65см / 25,59" Должина : 67см / 26,38" Рамо : 43см /

Huetron_ категорија 5 E каблите за лепенки се дизајнирани за домашна и канцелариска мрежна врска...

Во Оргил, ние обезбедуваме најдобри производи за хардвер и подобрување на домот кои се дизајнирани да г�

Бебе Сонце Шапка, Бебе Лето Шапка, UPF 50+ Заштита Од Сонце Шапка, Бебе Кофа Шапка Прилагодливи Материјал : П

И Реков На Сопругата Да Ги Прифати Своите Грешки Таа Ме Прегрна Саркастична Премиум Маица Хумор За Возр�

Големина : S Биста : 104cm / 40.94" Рамо : 46cm / 18.11" Ракав : 65cm / 25.59" Должина : 70cm / 27.56" Големина : M Биста : 108cm / 42.52" Рамо

ОВАА ЦВРСТА ТКАЕНИНА ПОЛИ ПОПЛИН е полиестерски материјал со совршено мазна површина Таа има 120" широк н

Здраво, Добредојдовте ВО НЕБЗЦИВ, Жени И Мажи Облека Нови Пристигнувања ?Дозвола За Продажба!?Нашата мод

Женски Пролет Fall Крпеница Цвеќиња Печатени Долг Ракав Круг Вратот Повик Маичка Блузи Карактеристики : И

Се користи за Роденденска Забава, Прослава На Годишнината Декорација На Број Од 100 См Карактеристики : б�

Производител : Потекло На Големината На Џамбу : ТИП НА АМЕРИКАНСКИ Стил : Колекција На Патики За Лизгање :

Цврста 14к Златна Двобојна Дијамантска Микро Пав_ нараквица 7.5 " со Сигурна Затворач за Заклучување На Ја

Одговара : Одговара поголем од вообичаеното Ве молиме проверете ја големината на оваа продавница инфор�

Летен Атлетски Фустан За Жени Застрелан Мини Фустан Onesie Преголеми Џебови Ромпер Слободен Вграден во шо�

Ве молиме погледнете ја нашата табела со големини во слики или опис.Печати Блузи За Мажи Ревер Кошули Со

Scroll