Свеж
Време и вир плус женски плус големина кратка ватирана јакна од пуфери

Време и вир плус женски плус големина кратка ватирана јакна од пуфери

Присуството: Во магацинот
DEN 2.67

Сјај во оваа трендовски кратка јакна од пуфери од време и вистинска, uber-chic со сјајна завршница што додава дека стилските детали што сте ги барале. Дизајнирано да го исфрли вашето ладно време, погледнете на изрез, со пократка должина за да ги покажете најновите стилови на тексас. Ватинг со дијаманти и лесен полнење не го спречуваат гломазно, а јаката за штанд ви овозможува да ја оставите шамијата зад себе-зимска гардероба што мора да ја има. Само на. Материјал : школка : 100% најлон цир; Поставена : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5 "11" и носи големина 1x. ФИТ : Опуштено. Тежина : Тешка категорија. Должина : 23 "Долга од центарот на грбот. Јака : јака од стоење. Затворање : Затворање на предните патенти. Ракави : долги ракави. Џебови : 2 џебови на предните заварувања држат најважни работи. Карактеристики : отпорен на ветер; полифил како што е,. Време и ви.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Женски Лабави Готски Панк Џебови Со Долги Ракави Со Качулка Црн Кардиган Јакна Со Патент Карактеристик�

Женски Секојдневни Комбинезони Без Ракави Без Врат Комбинезони За Шпагети Широки Комбинезони Харем Па�

Големина Details : 1.To осигурајте се дека ја добивате вистинската големина,ве молиме погледнете ја нашата та

Здраво, Добредојдовте ВО НЕБЗЦИВ, Жени И Мажи Облека Нови Пристигнувања ?Дозвола За Продажба!?Нашата мод

Карактеристики : 1.[Еколошки материјал] Изработен Од еколошки висококвалитетен полистирен и материјал о

Силвертон Јасно Матирано Бебе Штракаат Силвертон Скрипта Почетен ДискУ Шарм Ѓердан, 20 " +3"...

Избраниот ѓердан е фрлен.925 сребро и прикажува 3 срца рамо до рамо украсени со кубни кристали од циркониј

Бебе Даниелс Потпрена Назад На Градите На Мажот Додека Држи Бело Сомбреро Во Бела Блуза и Цветно Здолни�

Големина : С САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 98см / 38,58" Ракав : 65см / 25,59" Должина : 67см / 26,38" Рамо : 43см /

Симпатична Скокање Алпака Мими Велиш? Алпака моите торби! Бебе Боди Идеален роденденски подарок за ваши

Доверба од родители и сакани од деца, Малата Starвезда Органски е дизајниран со поголемо добро во умот...

Овој прекрасен дијамантски полу монтиран веренички прстен има 0,30 кт бели дијаманти во Поставување На Н

ШИФРА : 27М1818500NVY2 Xr дуксерите со Качулка се задолжителен елемент во секој плакар Класичните дуксери од Бр

карактеристики : 1 Користење на висококвалитетни материјали, без штета на детската кожа 2 Модерен дизајн

Опис Ова е кука за држач за организирање бања Изработен е од пластичен материјал, кој може цврсто да држ�

Со елегантна, модерна тапан база, оваа странична маса е одличен тренер на вашиот постојен декор Совршен�

Scroll