Свеж
Се Користи За Роденден, Годишнина Прослава Број Декорација

Се Користи За Роденден, Годишнина Прослава Број Декорација

Присуството: Во магацинот
DEN 273.44

Се користи за Роденденска Забава, Прослава На Годишнината Декорација На Број Од 100 См Карактеристики : балонот со број е долг и импресивен 100 см и е украсен белег на секоја забава. Случајно одговарајте на бројот што го сакате, на пример : 520широко се користи, без разлика дали се работи за родендени, годишнини, свадби, тушеви за бебиња, Новогодишна Ноќ или детски родендени. Може да дојде во рака квалитетот на балонот е задоволителен. Кога балонот е полн, ќе ви се допадне долго време. Дури и ако е полн со гас, балонот сепак може да лета до 14 дена. Силен и издржлив, балонот во облик на број е изработен од висококвалитетен и стабилен филм. Хелиумот и воздухот бегаат со побавна брзина, тој е особено силен и еднократно. Количина : 1 еез Содржина На Пакетот : 1 € број балон 100% сосема нов и висок квалитет. Нов моден дизајн, Многу популарен. Тоа е добар подарок за вашиот љубовник,семејство,пријател и соработници. Материјал : пластика. Пакетот вклучува : 1 х партија балон.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Материјали : 100 проценти полиестерски микрофибер, 90гсмневидливиот страничен патент лесно ви овозможува

Модни Жени Лето Обични Кратки Ракави VВратот Цветни Печатени Фустанкарактеристики : 1 Изработено од лес�

• 270 GSM 75 D полиестер плете мека обвивка со DWR финиш• 8000mm / 3000g / m2 водоотпорен / дише hydrx_ laminate со руно внат

Карактеристики : *Замена заптивка заптивка прстен за шпорет под притисок за да се обезбеди безбедно гот�

Женски Секојдневни Комбинезони Без Ракави Без Врат Комбинезони За Шпагети Широки Комбинезони Харем Па�

Женски Фитнес Јога Шорцеви Висок Половината Женски Танц Одбојка Кревање шорцеви Материјал : мешавина о�

Овој прекрасен дијамантски полу монтиран веренички прстен има 0,30 кт бели дијаманти во Поставување На Н

Бебе Пренослив Трпезариски Стол Фиксен Појас Детски Трпезариски Стол Појас За Јадење Излегување Ремен

Портата За Прикажување Иновера до HDMI кабелот е совршена за деловни или домашни апликации кога сакате да

Производител : Потекло На Големината На Џамбу : ТИП НА АМЕРИКАНСКИ Стил : Колекција На Патики За Лизгање :

Божиќ Украс Сива Божиќ Порибување Подарок Торба Другар Подарок Функција : 100% Сосема нов и висок квалите�

Scroll