Свеж
'Ореал Париз Ферија Мулти-фацетирана треперлива постојана боја на коса, Т килибарна желка, комплет

'Ореал Париз Ферија Мулти-фацетирана треперлива постојана боја на коса, Т килибарна желка, комплет

Присуството: Во магацинот
DEN 159.52

Постојана гел за коса, лесен бакар кафеав T64 1 Апликација Tortoiseshell Browns : Amber Tortoise. Потопло. Ниво 3 трајно. Мулти-фацетирана треперлива боја. 3x нагласува. Нежно, длабоко климатизација. Ферија ги носи Браунс на друго ниво на трепер. Мулти-фацетирана боја со 3x нагласува. Неговиот напреден совет за апликатор на Silk Pro Touch; Ароматичен треперлив серум; Засилен засилување на хидрантен кондиционер; треперливо кафеаво. Инспирирани од природните тонови кои се наоѓаат во моделите на желка, Фериас призматична колекција е прилагодена од магистерските колористи на Лореалс за да ја направат секоја сенка треперлива со 3x нагласувања. Не е потребно назначување. Зафатете се треперејќи се со најсјајната боја на Ферис, климатизација. Килибарната желка е потопла сенка што додава бакарни тонови. За да ги минимизирате тоновите на Златните, Обурн или бакар, изберете поладна сенка. За да ги подобрите вашите влакна природни тонови, изберете природна сенка. Чист трепер. Свиленкаста кондиционирање. Не е потребно назначување. Не се препорачува на претежно сива или силно истакната коса. Носете ракавици обезбедени во комплетот. Темелно исплакнете коса по примената. Држете помеѓу 50 степени F и 80 степени F. Foreorlor може да предизвика алергиска реакција. ВАНО : Фрилорот може да предизвика алергиска реакција која, во одредени ретки случаи, може да биде сериозна. Затоа, мора да ги следите овие мерки на претпазливост : не користете ако : веќе сте имале реакција на производ за коса; Имате чувствителен, чешање или оштетен скалп. Ако имате тетоважа, ризиците од алергиска реакција може да се зголемат. Изведете тест за алергија на кожата 48 часа пред секоја употреба на овој производ (види Вметнете). Запомнете да го купите вашиот производ 2 дена пред време. Избегнувајте контакт на овој производ со очи и кожа. Ако производот влезе во очи, исплакнете веднаш. Не користете преку сложена Хена или прогресивна боја. Почекајте најмалку 14 дена по белење, релаксирање или пропустливост пред да се обоите. Чувајте го производот надвор од дофатот на децата. Не аплицирајте на деца. Овој производ содржи состојки што можат да предизвикаат иритација на кожата на одредени лица и прво треба да се направи прелиминарен тест според придружните насоки. Овој производ не смее да се користи за боење на трепките или веѓите; Да се ​​стори тоа може да предизвика слепило. 1 Апликација Newујорк, NYујорк 10017 800-631-7358 L'Oreal Paris Feria Боја на косата : Мулти-фацетирана треперлива боја. 3x нагласува. Нежна, длабока формула за климатизација. Пријатен, ароматичен мирис. Постојан гел во боја. Вклучува треперлива боја Постојана гел за фризури, треперлива боја на развој на боја во апликаторот, ароматичен треперлив серум, климатик за подобрување на треперките, колористични нараквици, вметнете.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Замена на сопирачките на сопирачките на сопирачките на сопирачките на Power Stope (продадени индивидуално), �

Големина : S Биста : 104cm / 40.94" Рамо : 46cm / 18.11" Ракав : 65cm / 25.59" Должина : 70cm / 27.56" Големина : M Биста : 108cm / 42.52" Рамо

Костимите за капење на плажа прекрасно ќе ги покажат вашите облини, ултра шик и симпатична ❥Повод : Наши

Умен и ладно, ажурирајте ги вашите основи без поло, Поло со неочекувана јака за контраст Опремена со лас�

Карактеристики : *работи добро за подобрување на ефикасноста на трудот и квалитетот на производот.*Може

Со елегантна, модерна тапан база, оваа странична маса е одличен тренер на вашиот постојен декор Совршен�

Производител : Потекло На Големината На Џамбу : ТИП НА АМЕРИКАНСКИ Стил : Колекција На Патики За Лизгање :

Доверба од родители и сакани од деца, Малата Starвезда Органски е дизајниран со поголемо добро во умот...

Божиќ Украс Сива Божиќ Порибување Подарок Торба Другар Подарок Функција : 100% Сосема нов и висок квалите�

Направете ја оваа неверојатна зачудувачка цветна слика дел од вашиот декор на домот Сликата има нежна, �

Сјај во оваа трендовски кратка јакна од пуфери од време и вистинска, uberchic со сјајна завршница што додава

Додадете приватност и мека светлина во вашиот дом или канцеларија со нашите главни плочи од 1инчен свет�

Scroll