Свеж
Оригинален дики машки четкани грб леташе со долг ракав полиестер, затоплување за контрола на темпо

Оригинален дики машки четкани грб леташе со долг ракав полиестер, затоплување за контрола на темпо

Присуството: Во магацинот
DEN 2.00

Самоуверено соочете се со она што вашиот ден го има во продавница со оригинални дики, четкани со долги ракави полиестер. Минималната конструкција на оваа редовна фит екипаж врат ја прави одлична за положување, но исто така може да стои сам. Одликувајќи се со етикета со ознака и флексибилна ткаенина за леснотија на движење, ќе додадете дополнително ниво на удобност во вашиот ден. Затемнетата ткаенина на четката ја загрева топлината со технологија за затоплување на контролата на температурата. Спарен со можностите за влага за влага, ќе бидете сигурни дека ќе останете топло и суво во текот на целиот ден. Останете уверени дека нема да се фатите на абразивни површини со вградена одбрана во одбрана. Плус, ќе останете безбедни од штетните зраци со дополнителен слој на интегрирана одбрана на сонцето. На врвот со удобен џеб за поделба на моливи, оваа мета е опремена за да ве однесе. • Редовно вклопување • Технологија за затоплување за затоплување на температурата • Флексна ткаенина за леснотија на движење • Влажност за влага • Снег одбрана • Сонце одбрана • Етикета без обележја за целодневна удобност • џеб за поделба на моливи • 100% плетен полиестер пик.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Направете ја оваа неверојатна зачудувачка цветна слика дел од вашиот декор на домот Сликата има нежна, �

Донесете го ветрето Исечениот резервоар за бесплатно склопување е тука со пролетен лажичка назад и шир�

Кабелски Плетен Џемпер Жени На Дозвола, Женски Пад Лесен Преден Плетен Плетен Џемпер Со Патент Со Долги

Умен и ладно, ажурирајте ги вашите основи без поло, Поло со неочекувана јака за контраст Опремена со лас�

Модни Жени Лето Обични Кратки Ракави VВратот Цветни Печатени Фустанкарактеристики : 1 Изработено од лес�

Здраво, Добредојдовте ВО НЕБЗЦИВ, Жени И Мажи Облека Нови Пристигнувања ?Дозвола За Продажба!?Нашата мод

КарлинСти Карлин 12551 КарлинСТИ Дополнителни карактеристики Боја : Сребрена FITS Изберете : 19992000,20072016 BMW 328 1

Постојана гел за коса, лесен бакар кафеав T64 1 Апликација Tortoiseshell Browns : Amber Tortoise Потопло Ниво 3 трајно...

Додадете елеганција и практичност во вашиот дом декор со затегнати завеси за енергетски прозорци на Па�

Ален Кимберли претставува прекрасно Уметничко Дело Од 10х18 Бели Модерни Дрвени Рамки, насловено "Париз а

ОС домашен и канцелариски модел PETXBS Industrial Vintage цевки странични странични табели ноќен штанд метал со об�

Избраниот ѓердан е фрлен.925 сребро и прикажува 3 срца рамо до рамо украсени со кубни кристали од циркониј

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4pc автомобил под подот поставен за Volvo S60 Cross Country 2021 : Дизајн�

Scroll