Свеж
Camco Currituck Tangerine и бел квартал ладилник - солиден надворешност направен за кампување, лов, риболов и задниот дел - доаѓа со поладна корпа

Camco Currituck Tangerine и бел квартал ладилник - солиден надворешност направен за кампување, лов, риболов и задниот дел -

Присуството: Во магацинот
DEN 3.00

Currituck 50 Qt. Премиум ладилниците имаат ултра извлечен дизајн со хардвер од не'рѓосувачки челик и модифицирана полипропилен смола. Униформна дебелина на wallидот во комбинација со полиуретанска пена од затворена ќелија и заптивка од почеток, да овозможиме до 10 дена заптивка за засилување на замрзнувач, да овозможиме до 10 дена задржување на мразот. Вклучени се две рачки со јаже со ергономски зафат, шест точки за врзување што се двојни како точки на прицврстување на додатоци, две отвори за шишиња од не'рѓосувачки челик, две фитинзи подготвени за црево и една сува корпа. Исто така, вклучува вградени слотови за дополнителни додатоци на Currituck (не се вклучени), како што се : држачи за чаши, држачи за риболов, суви корпи и додатоци за делење. Држи до 48 лименки и 30 фунти мраз. Мерки 30. 5 ″ долги 17 ″ широки 18. 75 ″ високи. CAMCO 51747 Currituck Tangerine и бел ладилник од 50 кварта - солиден надворешност направен за кампување, лов, риболов и задниот дел - доаѓа со поладна корпа.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Опис Ова е кука за држач за организирање бања Изработен е од пластичен материјал, кој може цврсто да држ�

Погодни за да ве поддржат, овие хеланки на активна облека се дизајнирани да ги прегрнат нозете и да се дв

Сјај во оваа трендовски кратка јакна од пуфери од време и вистинска, uberchic со сјајна завршница што додава

Women'sенски каубојски каубојски исечен тенок фит стрии Jeanан главен во плакари од каубојци, каубојските ка

Постојана гел за коса, лесен бакар кафеав T64 1 Апликација Tortoiseshell Browns : Amber Tortoise Потопло Ниво 3 трајно...

Iron Cross 71612 Ние се стремиме да обезбедиме нови иновативни производи за да ја задоволиме потребата од брзо

Уметник : Pela Studio Subject : Abstract Style : Bohemian Product Тип : Галерија обвиткано платно уметност Ова подготвено за виси,

Големина Details : 1.To осигурајте се дека ја добивате вистинската големина,ве молиме погледнете ја нашата та

Совршен пар фармерки со среден пораст! Возачите од Ли Среден Подигање подигање Jeanан седи веднаш под при�

Бебе девојка подарок има девојка облечена во маска за лице со заб и Иден стоматолошки асистент цитат Ин�

Cardone New Disc Caliper Caliper изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и занаетчиство Ние прои�

Надградете ја вашата спална соба со исклучителен, стилски дизајн за вашиот кревет Овој геометриски ком

Притиснете ги границите помеѓу секојдневно носење и официјално носење во машките пакувања со надградб�

Уметник : Тим Отоулесјубјект : Пејзажапелатива : Модерни и современи проодни типови : галеријаобвиткано

Ален Кимберли претставува прекрасно Уметничко Дело Од 10х18 Бели Модерни Дрвени Рамки, насловено "Париз а

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им обезбедат на клиентите широк спектар на ком�

Избраниот ѓердан е фрлен.925 сребро и прикажува 3 срца рамо до рамо украсени со кубни кристали од циркониј

Овој резервоар со тела со 2пакет од Гаранималс е симпатичен и удобен додаток на неговата секојдневна га�

Ние ги сакаме трите c на џемпери на руно од Garanimals зглобни, симпатични и удобни! Лесно носење три пакувања

карактеристики : 1 Користење на висококвалитетни материјали, без штета на детската кожа 2 Модерен дизајн

Донесете го ветрето Исечениот резервоар за бесплатно склопување е тука со пролетен лажичка назад и шир�

Scroll