Свеж
Заштитник на екранот на iPhone XR Iphone XR - 99,9% Clarity HD Телефонски филмот - 5H тврдост TPU Пластичен заштитен екран за заштита на екранот - Заштитник на екранот против гребење -

Заштитник на екранот на iPhone XR Iphone XR - 99,9% Clarity HD Телефонски филмот - 5H тврдост TPU Пластичен заштитен екран за

Присуството: Во магацинот
DEN 206.08

TPU е термопластичен полиуретан, хемиски засилена пластика. Пластиката за заштита на екранот TPU може да одолее на гребнатини на екранот на телефон, има еластичност и отпорност на маснотии. Колку повеќе го користите телефонот, толку повеќе маснотии ќе се акумулира на прстите, што може да влијае на заштитник на пластичен екран. Како и да е, користејќи пластичен заштитник на TPU, има ефект на олеофобичен и водоотпорен. Бидејќи TPU е флексибилен, може да се поправи кога има гребнатини на екранот за телефон. Овој пластичен заштитник на екранот TPU е одличен погодок за i Phone 11 и i Phone XR. Овој TPU филм XR заштитник на екранот пластична ултра-тенка дебелина од 0,3 мм за да ви даде висока чувствителност и точност на екранот на допир, вклучувајќи 3Д допир, лична карта за лице и други операции. Чиста и мазна : Нашиот заштитен заштитник на екранот i Phone 11 и XR заштитник на екранот е покриен со висококвалитетна сребрена икона облога за да се спротивстави Филмот не беше лесна инсталација : Само следете ги упатствата што доаѓаат со пакетот, правилно усогласете го стражарот на екранот пред вистинската инсталација и да го испуштите полека на екранот, не се грижите за воздушните меурчиња и белите рабови, чуварот ќе одговара на екранот беспрекорно и може да се примени постојано расипувачки дизајн : Заштитник на пластичен екран на мобилен телефон TPU е амортизација на шок, распрскувачки и отпорен на гребење. Дополнителниот заштитник на екранот обезбедува крајна заштита за вашиот уред од оние случајни капки и падови.

Детални спецификации

Додатоци на производи

карактеристики : 1 Користење на висококвалитетни материјали, без штета на детската кожа 2 Модерен дизајн

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Погодни за да ве поддржат, овие хеланки на активна облека се дизајнирани да ги прегрнат нозете и да се дв

Додадете приватност и мека светлина во вашиот дом или канцеларија со нашите главни плочи од 1инчен свет�

Women'sенски каубојски каубојски исечен тенок фит стрии Jeanан главен во плакари од каубојци, каубојските ка

Ние ги сакаме трите c на џемпери на руно од Garanimals зглобни, симпатични и удобни! Лесно носење три пакувања

Уметник : Тим Отоулесјубјект : Пејзажапелатива : Модерни и современи проодни типови : галеријаобвиткано

Проширете ја својата секојдневна гардероба со мултипак панталони со џогер од Wonder Nation Еластичната полов

Нашите wallидни плаки започнуваат како убави литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно дрв

Додадете елеганција и практичност во вашиот дом декор со затегнати завеси за енергетски прозорци на Па�

Направете ја оваа неверојатна зачудувачка цветна слика дел од вашиот декор на домот Сликата има нежна, �

Ален Кимберли претставува прекрасно Уметничко Дело Од 10х18 Бели Модерни Дрвени Рамки, насловено "Париз а

Iron Cross 71612 Ние се стремиме да обезбедиме нови иновативни производи за да ја задоволиме потребата од брзо

Currituck 50 Qt Премиум ладилниците имаат ултра извлечен дизајн со хардвер од не'рѓосувачки челик и модифицир�

Замена на сопирачките на сопирачките на сопирачките на сопирачките на Power Stope (продадени индивидуално), �

Сјај во оваа трендовски кратка јакна од пуфери од време и вистинска, uberchic со сјајна завршница што додава

Совршен пар фармерки со среден пораст! Возачите од Ли Среден Подигање подигање Jeanан седи веднаш под при�

Мултидирекционалната работна светлина на хипер тешка 3000 лумен нуди долготрајно, зависно LED светло Има и

Костимите за капење на плажа прекрасно ќе ги покажат вашите облини, ултра шик и симпатична ❥Повод : Наши

КарлинСти Карлин 12551 КарлинСТИ Дополнителни карактеристики Боја : Сребрена FITS Изберете : 19992000,20072016 BMW 328 1

Силвертон Јасно Матирано Бебе Штракаат Силвертон Скрипта Почетен ДискУ Шарм Ѓердан, 20 " +3" Големината н�

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им обезбедат на клиентите широк спектар на ком�

Влажното сечило на батеријата Барбасол и младо од телото обезбедува блиска никулци со употреба на крем

Scroll