Свеж
Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, сиво, се вклопува во 1987 година- Доџ Дакота

Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, сиво, се вклопува во 1987 година- Доџ Дакота

Присуството: Во магацинот
DEN 3.33

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им обезбедат на клиентите широк спектар на компоненти, опрема и делови за замена со висок квалитет, за поправка и пристап до нивните автомобили, камиони и други возила, Каи нуди реконструирано тркало за алуминиум за алуминиум ОЕМ. Тој е дизајниран да го замени постојното фабричко тркало. Карактеристиките вклучуваат 15 x 6, 5 портпари, 5 LUG, 4,5 инчи, шема на завртки, сива. Тоа одговара на вашата 1987-1990 Доџ Дакота. Проверете за да бидете сигурни дека одговара на вашето возило. Гаранција : 5 години, ограничено. Каи 15 x 6 Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, сиво, се вклопува во 1987-1990 Доџ Дакота 15 x 6, 5 портпароли, 5 лаг, шема на завртки од 4,5 инчи, сива, изработена од алуминиум. Ги исполнува сите федерални стандарди за безбедност на моторот. Не е потребно дупчење за инсталација. Не се потребни измени за инсталација. Директно вклопување замена за вашето возило. Иста форма се вклопува и функционира како ОЕ. Гаранција : 5 години, ограничено. Заврши ореви и централното капаче не се вклучени. Проверете го големиот избор на делови што се достапни за вашето возило.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4pc автомобил под подот поставен за Volvo S60 Cross Country 2021 : Дизајн�

1 / 8 "Изолација на неопренови целосна боја на шишиња со шишиња со графики на вашиот тим Овој производ има

Надградете ја вашата спална соба со исклучителен, стилски дизајн за вашиот кревет Овој геометриски ком

Iron Cross 71612 Ние се стремиме да обезбедиме нови иновативни производи за да ја задоволиме потребата од брзо

Доверба од родители и сакани од деца, Малата Starвезда Органски е дизајниран со поголемо добро во умот...

Додадете елеганција и практичност во вашиот дом декор со затегнати завеси за енергетски прозорци на Па�

Комплет за шипки за шипки за шипки за шипки за шипкинаправени од висококвалитетен природен гумен матер�

Wrangler машки долг ракав кариран западен ширтрегуларен погодок за преклопување на јака, престојот на Yokeswhit

Уметник : Kimura Designs Subject : Сè уште начин на живот : Модерни и современи проодни типови : галеријаобвиткано п�

Совршен пар фармерки со среден пораст! Возачите од Ли Среден Подигање подигање Jeanан седи веднаш под при�

Scroll