Свеж
Летни Фустани За Жени Печатени Кратки А-Линија Краток Ракав Слободно Време Круг Деколте Фустан Бела 3XL

Летни Фустани За Жени Печатени Кратки А-Линија Краток Ракав Слободно Време Круг Деколте Фустан Бела 3XL

Присуството: Во магацинот
DEN 0.33

Оваа ткаенина За Краток Ракав Краток Фустан е супер мека, еластична и лесна за мека, пријатна fall, зима и пролет. Со Тркалезно Деколте трендовски моден дизајн, совршен за секојдневниот живот, шопинг, плажа, одмор, канцеларија, ве прават шармантни и кул. Информации за производот : . - Материјал : Полиестер. Должина На Ракавот Во Стилот : Должина На Облека Во Стилот На Кратки Ракави : Стил На Вратот Со Кратка Облека : Тркалезно Деколте-Стил На Облекување : А-Линија-Шема : Печатена-Сезона : Лето. - Пол : Женски. - Повод : Секојдневен, Секојдневен. - Измијте : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете. -Ќе добиете : 1 Фустан Големина : С Биста : 94см/37.01" Рамо : 38см/14.96" Ракав : 19см/7.48" Должина : 85см/33.46" Големина : М Биста : 98см/38.58" Рамо : 39см/15.35" Ракав : 19.5 см/7.68" Должина : 86см/33.86" големина : l биста : 102cm/40.16" рамо : 40cm/15.75" ракав : 20cm/7.87" должина : 87cm/34.25" големина : xl биста : 106cm/41.73" рамо : 41cm/16.14" ракав : 20.5 cm/8.07" должина : 88cm/34.65" големина : 2xl биста : 110cm/43.31" рамо : 42cm/16.54" ракав : 21cm/8.27" должина : 89cm/35.04" големина : 3xl биста : 114cm/44.88" рамо : 43cm/16.93" ракав : 21.5 cm/8.46" должина : 90cm/35.43" женско лето фустани. летни фустани за жени 2023 трендовски. Погоден за пролет, лето, дневно слободно време, работа, состанок, забава, тематска забава, плажа, одмор, совршен натпревар со вашите високи потпетици. Избор на подарок, Погоден За давање на семејството, пријателите или колегите како роденденски подарок или празничен подарок за збогатување на нејзината гардероба. Женски Фустани ; летни фустани за жени.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Материјали : 100 проценти полиестерски микрофибер, 90гсмневидливиот страничен патент лесно ви овозможува

Симпатична Скокање Алпака Мими Велиш? Алпака моите торби! Бебе Боди Идеален роденденски подарок за ваши

Нашите Килими што се перат се практично и стилско решение за зафатени домаќинства и области со голем со�

Бебе Пренослив Трпезариски Стол Фиксен Појас Детски Трпезариски Стол Појас За Јадење Излегување Ремен

Здравјето не дува директно на телото и не му наштети на телото ● Дигитален дисплеј за Напојување q диги�

Оваа" Шармантна куќа ЗА Чамци III " wallидна Уметност Во Рамка На Фарма е отпечатена со користење на најквал�

Женски Обични Шупливи Странични Врвки Од Кожа Ткаени Грб Римски Сандали Со Ниска Потпетица Забелешка : �

Големина : 80 Препорачана Возраст : 612 Месеци Биста : 52см / 20.4" Врвови Должина : 38см / 14.9" Шорцеви Должина : 30см

Опис : * сосема нов и висок квалитет.* Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за у�

Машка Маица Краток Ракав Колорадоменс Краток Ракав Маица 5.3 мл. / yd2 (САД) 8.8 мл. / Лвд( КАЛИФОРНИЈА), 100% паму

Huetron_ категорија 5 E каблите за лепенки се дизајнирани за домашна и канцелариска мрежна врска Тие се идеа�

• 270 GSM 75 D полиестер плете мека обвивка со DWR финиш• 8000mm / 3000g / m2 водоотпорен / дише hydrx_ laminate со руно внат

Цврста 14к Златна Двобојна Дијамантска Микро Пав_ нараквица 7.5 " со Сигурна Затворач за Заклучување На Ја

Жени Пролет И Лето Секојдневен Еднобоен Еластичен Завој На Половината Украсени Широки Панталони Со Пра

Опис Овој приврзок за клучеви користи материјали од легура на цинк и има извонредна изработка, погодна �

Во Оргил, ние обезбедуваме најдобри производи за хардвер и подобрување на домот кои се дизајнирани да г�

Земете пар од Овие Педорт Флекс Карго панталони за да ги задржите вашите алатки и опрема на дофат...

краток опис не е достапен Жените фигура лизгачка регистарска табличка мода одговара маица...

Осигурајте Се Дека Вие И Вашиот Бизнис сте ОША И АНСИ Compliant.Is вашиот деловен или работен простор 100% покри

Сина Бајка ЦВЕТНА ВТОРА Од Силвија Василева (19 х 24) ќе направи совршен додаток на вашиот дом или канцелар

Машки 5 поени рамен агол ајкула кожа топла пролет антинепријатно возрасни еднобојни пливање Шорцеви Фу�

Женски Култури Ками Блузи, Основни Шпагети Ремен Квадратни Вратот Контраст Боја Опремени Камизола Голе

Scroll