Свеж
Туреклос Силиконски Тесто Печење Мат Згусне Тркалање Тесто Рампа Колачиња Месење Одбор Брашно Ролери Кујна Алатка, Беж

Туреклос Силиконски Тесто Печење Мат Згусне Тркалање Тесто Рампа Колачиња Месење Одбор Брашно Ролери Кујна Алатка, Беж

Присуството: Во магацинот
DEN 1.67

Опис : Безбеден Силикон : подлогата за тркалање тесто е материјал за храна, нелеплив, не е лесен за бледнеење и деформирање при печење.Отпорен на топлина : таблата за Месење може да издржи температури од -22°F до 450°F и може безбедно да се користи во печки, микробранови печки, замрзнувачи и машини за миење садови.Нелизгање : силиконската подлога за тесто е густа и против лизгање, дебелината е околу 1,0 мм, издржлива долго време.Функционален : листот за тркалање со фондан е погоден за месење и тркалање, цврсто се прилепува на масата и другите мазни површини.Лесно За Перење : подлогата За Фондан се преклопува или се тркала за да се чува во фиоката кога не се користи, само треба исплакнете ја со вода кога е валкана.Спецификација : Материјал : Силикон.Боја : зелена, сина, беж.Големина : прибл.60х40см/23, 62х15, 75инч.Забелешка : може да има малку нарушување на бојата поради различните резолуции на компјутерот.Може да има мала грешка поради различното мерење на раката.Вклучен пакет : 1 парче подлога за месење. Нелизгање : силиконската подлога за тесто е густа и против лизгање, дебелината е околу 1,0 мм, издржлива долго време. Лесно За Перење : подлогата За Фондан се преклопува или се тркала за да се чува во фиоката кога не се користи, само треба исплакнете ја со вода кога е валкана. Функционален : листот за тркалање со фондан е погоден за месење и тркалање, цврсто се прилепува на масата и другите мазни површини. Безбеден Силикон : подлогата за тркалање тесто е материјал за храна, нелеплив, не е лесен за бледнеење и деформирање при печење. Отпорен на топлина : таблата за Месење може да издржи температури од -22°F до 450°F и може безбедно да се користи во печки, микробранови печки, замрзнувачи и машини за миење садови.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Осигурајте Се Дека Вие И Вашиот Бизнис сте ОША И АНСИ Compliant.Is вашиот деловен или работен простор 100% покри

Цврста 14к Златна Двобојна Дијамантска Микро Пав_ нараквица 7.5 " со Сигурна Затворач за Заклучување На Ја

Кога се дружите околу камперскиот оган со пријателите, потребна ви е едноставна, издржлива чаша за да го

Држачи за монтирање за Action Trac компатибилни само со специфични апликации за табла за трчање actiontrac...

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат На екипажот Бел

Бебе Пренослив Трпезариски Стол Фиксен Појас Детски Трпезариски Стол Појас За Јадење Излегување Ремен

Женски Преголеми Дуксери СО Патент ДУКСЕРИ Y2 K Облека Симпатична Тинејџерка Fall Секојдневни Јакни Со Врв

Со задоволство ви го претставуваме Премиум Тенок Гел Тенок Телефон На Talking Case®Компатибилен За Samsung Galaxy A1

Женски Пролет Fall Крпеница Цвеќиња Печатени Долг Ракав Круг Вратот Повик Маичка Блузи Карактеристики :...

Опис : * сосема нов и висок квалитет.* Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за у�

Опис : Чистота : Сребрен Дијаметар : 38,7 мм; Дебелина : 2,84 Ммметална Содржина : 1 Озсток Фотографија; Сликат�

Лесна ултра мазна радијална гума за возење дизајнирана за денешните поголеми потреби ЗА АТВ / ХИВ...

Здравјето не дува директно на телото и не му наштети на телото ● Дигитален дисплеј за Напојување q диги�

Опис : Пол : Жени, Жена, Дами, Дами : Клинови Сандали, Сандали На Платформа, Сандали За Фустани, Летни Санда�

100% Вискоза, Мека И Течна Совршена За Партијата Луау И Тематската Забава На Хаваи Нивоа Збрчкано Здолниш�

ЗА TREBLAB Z2 BLUETOOTH СЛУШАЛКИ : СПАРЕТЕ ЛЕСНО, СТАБИЛНА ВРСКА : Усвојување напредна Технологија Bluetooth, овие без�

Женски Градници Удобни Женски Чаши За Градник Со Врвки Долна Облека Прилагодливи Ремени Со Низок Крој Г

Машка Маица Краток Ракав Колорадоменс Краток Ракав Маица 5.3 мл. / yd2 (САД) 8.8 мл. / Лвд( КАЛИФОРНИЈА), 100% паму

Нашите Килими што се перат се практично и стилско решение за зафатени домаќинства и области со голем со�

Scroll