Свеж
Сандали Жени Клинови Сандали За Жени Високи Потпетици Сандали Летни женски чевли Чаусури Женска Платформа Сандалија

Сандали Жени Клинови Сандали За Жени Високи Потпетици Сандали Летни женски чевли Чаусури Женска Платформа Сандалија

Присуството: Во магацинот
DEN 324.00

2022 Сандали Женски Клинови Сандали За Жени Сандали Со Високи Потпетици Летни женски чевли Чаусури Женска Платформа Сандалијакарактеристики : Удобен дизајн на лизгање, Амортизиран избор на ѓон, мода и личностпогоден за одење на отворено,Забава,слободно време,Свадба,забава го намалува стресот на стапалата, глуждовите и колената, што ги прави неверојатно удобни за часови на носење, дење и ноќе.Обични чевли, Единечни Чевли, работни чевли, Нелизгачки,лесни, Лесни За дишење Лесни За носење Полетување!Висококвалитетен материјал, удобен и мек, Го Намалува стресот на зглобовите, го зајакнува и тонизира, го подобрува држењето на телото пол : Женски Погодна Пригода : Лежерни Сцени : Отворено, Внатрешен Стил : Стил На Секојдневна Облека : Метод На Тркалезно Затворање : материјал за лизгање на горниот Дел : Материјал За Ѓон За Облека : Висина На Трпхел : 3см/1.18"Пакет : 1 Пар Чевли (Не Вклучувајќи Кутија За Чевли) NOTE : 1.As Различни Компјутери Ги Прикажуваат Боите Поинаку, Бојата на Вистинската Ставка Може Малку да Се Разликува од Горенаведените Слики.2.Ознаката За Големина На чевлите Е Број На Кинеска Големина.3.Топол Потсетник : Различни Стилови На Чевли,Ве Молиме Изберете Ја Големината Според Типот На Стапалото : 35 Должина На Стапалото : 22,5 см/8,86" ЕУ : 35 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 3 САД : 4,5 Големина : 36 Должина На Стапалото : 23 см/9,06" ЕУ : 36 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 3,5 САД : 5,5 Големина : 37 Должина на Стапалото : 23,5 см/9,25" ЕУ : 37 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4 САД : 6 големина : 38 Стапки должина : 24см/9.45" Еу : 37.5 Велика Британија : 4.5 Сад : 6.5 големина : 39 нога должина : 24.5 СМ/9.65" ЕУ : 38 велика Британија : 5 Сад : 7 Големина : 40 нога должина : 25см/9.84" ЕУ : 39 велика британија : 5.5 Сад : 7.5 Големина : 41 нога должина : 25.5 СМ/10.04" ЕУ : 40 велика британија : 6.5 Сад : 8,5 Големина : 42 Должина На Стапалото : 26 См/10,24" Еу : 40,5 велика британија : 7 сад : 9 големина : 43 ДОЛЖИНА НА СТАПАЛОТО : 26,5 СМ/10,43" Еу : 41 велика британија : 7,5 сад : 9,5 ВЕШТАЧКИ ЃОН. Преземање стилска инспирација од копање кој е најпосакуваниот летен чевли за слободно време, еспадрилите со елабориран клин со ремен за глуждот, совршено ја надополнува вашата модна fashionетика. Одликувајќи плетенка јута платформа за да се балансираат клин пета, голема падина и крива на подножјето и совршен за да додадете неколку инчи на вашата рамка, дарежлив и удобен. Разгалете ги стапалата со амортизиран кревет за нозе, а прилагодливиот ремен за тока обезбедува совршено вклопување идеално гарантирајте ја вашата доверба во секој чекор насекаде. Лесно да ги носите за вашите секојдневни прошетки, во канцеларија, за обврски, сѐ. Натпревар со фармерки,фустан, шорцеви, совршено координирајте со секоја можна облека ова лето.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Агли Компанија Машина Перат Затворен Плоштад Преодна Платина Сива Површина Килими, 5 ' Плоштад...

Материјал : ПримарнаЧистота : 925|Финиш : Полиран|Бенд Ширина : 7 мм / Материјал : Основно : Сребро|Прстен Од�

Женски Летен Секојдневен Моден Печатен Фустан Со Тркалезен Џеб Со Тркалезен Врат Женски Летен Секојдне

Бебе Сонце Шапка, Бебе Лето Шапка, UPF 50+ Заштита Од Сонце Шапка, Бебе Кофа Шапка Прилагодливи Материјал : П

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат На екипажот Бел

Се користи за Роденденска Забава, Прослава На Годишнината Декорација На Број Од 100 См Карактеристики : б�

Портата За Прикажување Иновера до HDMI кабелот е совршена за деловни или домашни апликации кога сакате да

Летен Атлетски Фустан За Жени Застрелан Мини Фустан Onesie Преголеми Џебови Ромпер Слободен Вграден во шо�

Опис : Безбеден Силикон : подлогата за тркалање тесто е материјал за храна, нелеплив, не е лесен за бледне

Женски Култури Ками Блузи, Основни Шпагети Ремен Квадратни Вратот Контраст Боја Опремени Камизола Голе

Производител : Потекло На Големината На Џамбу : ТИП НА АМЕРИКАНСКИ Стил : Колекција На Патики За Лизгање :

1 ПАРЧИЊА Чиста Боја Тул Врата Прозорец Завеса Завеса Панел Проегирна Шамија Валансите Функција : 100% сос

Карактеристики : 1.Соодветна Димензија За Мало Семејство : Корпата За Сушење Садови е 19, 5х9х9, 5см; компакт�

Машина За Перење табела : Големина : С Половината : 68см / 26.77" : 99см / 38.98" Должина На Дното : 49см / 19.29"Големина

ОВАА ЦВРСТА ТКАЕНИНА ПОЛИ ПОПЛИН е полиестерски материјал со совршено мазна површина...

Црна Кутија Cat6a 500mhz Snagless 28awg Заглавени Етернет Лепенка Кабелнезаштитен (врвот), Cm Пвц (rj45 m / m), Жолта, 10ft (3,0�

Ние нудиме различни производи кои се погодни за секое време Уживајте во една од овие новитети, торби за �

Карактеристики : *Замена заптивка заптивка прстен за шпорет под притисок за да се обезбеди безбедно гот�

Со задоволство ви го претставуваме Премиум Тенок Гел Тенок Телефон На Talking Case®Компатибилен За Samsung Galaxy A1

Собрание На Предната Десна ПотпораКомпатибилен со 20142015 Е250 База Awdposion : Предна Десна Белешка : ГасАПраве�

Лесна ултра мазна радијална гума за возење дизајнирана за денешните поголеми потреби ЗА АТВ / ХИВ...

Здраво, Добредојдовте ВО НЕБЗЦИВ, Жени И Мажи Облека Нови Пристигнувања ?Дозвола За Продажба!?Нашата мод

Дизајнерката Клара Пучи накит изработен во Соединетите држави направен да трае цел живот, совршен за се

Женски Лабави Готски Панк Џебови Со Долги Ракави Со Качулка Црн Кардиган Јакна Со Патент Карактеристик�

ШИФРА : 27М1818500NVY2 Xr дуксерите со Качулка се задолжителен елемент во секој плакар Класичните дуксери од Бр

Инспирирани од Нордиската митологија, хугин и Мунин му завиваат на один со симбол на валкнут на преднат�

Сина Бајка ЦВЕТНА ВТОРА Од Силвија Василева (19 х 24) ќе направи совршен додаток на вашиот дом или канцелар

Scroll