Свеж
Лето Бебе Девојки Шапка Момчиња Рибар Капа Деца Кофа Шапка Цртан Филм Дише Бебе Сонце Капи,, Беж

Лето Бебе Девојки Шапка Момчиња Рибар Капа Деца Кофа Шапка Цртан Филм Дише Бебе Сонце Капи,, Беж

Присуството: Во магацинот
DEN 111.84

Бебе Сонце Шапка, Бебе Лето Шапка, UPF 50+ Заштита Од Сонце Шапка, Бебе Кофа Шапка Прилагодливи. Материјал : Полиестер. Обем на капачето : 48-50см; 52-54см. Затворање На Врвка. 1.Висококвалитетен Материјал. Оваа бебешка капа за сонце е изработена од дише и мек материјал. Капите за бебиња со широк обод се обложени со мрежести материјали што дишат и ја одржуваат главата на вашето бебе ладна и проветрена. 2.Заштита од сонце. УПФ 50+ материјал за заштита од сонце. Супер симпатична капа за бебиња има широк раб за заштита на главата, очите, лицето и вратот на децата од сонцето. силна сончева светлина. 3.Големина. капите за бебиња имаат две големини за избор, ве молиме внимателно проверете го изборот на големина. 4.СИМПАТИЧЕН ДИЗАЈН. Можете да ја носите нашата капа за бебиња во тие сончеви денови и секогаш ќе бидете во мода. Функцијата на ременот за брадата помага да се осигура дека капите за бебиња остануваат безбедни кога е ветровито. 5.Прилики. Капа за сонце за мали деца за секојдневна употреба, деца кои играат на плажа или во дворот, одат на риболов, сафари, патуваат, кампуваат, пловат итн. Лесна, лесна за преклопување капа за бебиња за да се вклопи во џеб, погодна за патување. Висококвалитетен Материјал. Заштита од сонце. СИМПАТИЧЕН ДИЗАЈН.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Карактеристики : 1.[Еколошки материјал] Изработен Од еколошки висококвалитетен полистирен и материјал о

Овој прекрасен дијамантски полу монтиран веренички прстен има 0,30 кт бели дијаманти во Поставување На Н

Одговара : Одговара поголем од вообичаеното Ве молиме проверете ја големината на оваа продавница инфор�

ШИФРА : 27М1818500NVY2 Xr дуксерите со Качулка се задолжителен елемент во секој плакар Класичните дуксери од Бр

Женски Летен Секојдневен Моден Печатен Фустан Со Тркалезен Џеб Со Тркалезен Врат Женски Летен Секојдне

Бебе девојка подарок има девојка облечена во маска за лице со заб и Иден стоматолошки асистент цитат Ин�

Во Оргил, ние обезбедуваме најдобри производи за хардвер и подобрување на домот кои се дизајнирани да г�

Костимите за капење на плажа прекрасно ќе ги покажат вашите облини, ултра шик и симпатична ❥Повод : Наши

Овој елегантен трилогиски прстен е целосно направен овде во Англија од чисто 14к Розово Злато и е постав�

СОСЕМА НОВ БРАНИК Трим СОБРАНИЕТО! Висококвалитетен Сертифициран Резервен Пазар Изработен Од Издржли

Големина Details : 1.To осигурајте се дека ја добивате вистинската големина,ве молиме погледнете ја нашата та

• 270 GSM 75 D полиестер плете мека обвивка со DWR финиш• 8000mm / 3000g / m2 водоотпорен / дише hydrx_ laminate со руно внат

Женски Секојдневни Комбинезони Без Ракави Без Врат Комбинезони За Шпагети Широки Комбинезони Харем Па�

Цврста 14к Златна Двобојна Дијамантска Микро Пав_ нараквица 7.5 " со Сигурна Затворач за Заклучување На Ја

Scroll