Свеж
Лето Бебе Момче Девојка Облека Дете Деца Цртан Филм Елен Господин Кошула Блузи+Тексас Шорцеви Постави Облека За Боди 2 Години

Лето Бебе Момче Девојка Облека Дете Деца Цртан Филм Елен Господин Кошула Блузи+Тексас Шорцеви Постави Облека За Боди 2 Години

Присуството: Во магацинот
DEN 169.28

Големина : 80 Препорачана Возраст : 6-12 Месеци Биста : 52см/20.4" Врвови Должина : 38см/14.9" Шорцеви Должина : 30см/11.8" Големина : 90 Препорачана Возраст : 12-18 Месеци Биста : 55см/21.65" Врвови Должина : 40см/15.7" Шорцеви Должина : 33см/12.6" Големина : 100 Препорачана Возраст : 18-24 Месеци Биста : 57см/22.4" Врвови Должина : 42см/16.5" Шорцеви Должина : 35см/13.4" големина : 110 препорачана возраст : 2-3 години биста : 60см/23.6" Врвови Должина : 43см/16.9" шорцеви должина : 38см/14.9" Дете Деца Бебе момчиња цртан филм елен господин Кошула Блузи+Тексас Шорцеви Облека Сет Моден Дизајн,,! Материјал : Тип На Памучна Шема : Јака Од Цртан Филм : должина на Ракавот на Држачот : Главна Боја На Краток Ракав : Како Што Покажува Сликата Стилскиот И моден дизајн го прават вашето бебе попривлечно изработено е од материјали, чувство на мека рака, на кожата На вашето бебе ве Молиме дозволете мала разлика од 1-3 см поради рачно мерење и мала варијација на бојата за различно поставување на екранот, ви благодариме за разбирањето! 1 инч = 2,54 См Внимание плз : ако вашето дете е препорачуваме да изберете поголема големина, благодарам. Ви благодариме и убав ден! Пакетот вклучува : 1 ПАРЧИЊА Врвови+1 ПАРЧИЊА ШОРЦЕВИ МАТЕРИЈАЛ : Изработен ОД памучна мешавина, ткаенина погодна за кожата, мека и дише, повлечете лабав стил, давајќи му на вашето бебе удобно искуство со носење. ДИЗАЈН : Обичен дуксер за бебешки екипаж, кошула за пуловер со долги ракави за девојчиња, детски модни врвови за џемпери за ноќта на вештерките, со смешни букви и класични дуксери со принт од тиква, неутрална бебешка есенска зимска облека, симпатична фестивалска облека. ПОВОД : Стилски бебе момче девојка пуловер одлично за секојдневен, дневен, внатрешен и надворешен, ноќта на вештерките, фестивал, роденден, тематска забава, училиште, улични перформанси, забавен парк, фотосесија, ден на семејството, исто така одлична идеја за детско шоу од тиква. Подарок : Изберете убав подарок од нашата облека за момчиња за fall/зима за вашето малечко или внук, нашиот симпатичен комплет за дуксери и панталони за бебиња ќе биде најдобрата опција. Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини Пред Да Нарачате. Сите Други Прашања, Ве Молиме Контактирајте Не Слободно.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Овој висококвалитетен функционален модел на рамениот зглоб со природна големина на десниот зглоб со ли

Женски Пролет Fall Крпеница Цвеќиња Печатени Долг Ракав Круг Вратот Повик Маичка Блузи Карактеристики :...

Кога се дружите околу камперскиот оган со пријателите, потребна ви е едноставна, издржлива чаша за да го

А / Ц Испарувач Јадро А / Ц Испарувач Јадро Одговара Изберете : 20132019 НИСАН ПАТФАЈНДЕР 6 Цил 3.5 Л 20142019 ИНФИНИ

Контрола На Суспензијата Черупка На Раката Контрола На Суспензијата Черупка На Раката Дополнителни Ка�

Подгответе се за денот со стил со овој елегантен, дрвен комплет за суета Комплетно со огледало, биро за с

100% Вискоза, Мека И Течна Совршена За Партијата Луау И Тематската Забава На Хаваи Нивоа Збрчкано Здолниш�

Големина На фотографија : 8х10 Подготвен За врамување во која било рамка со стандардна големина Не Е Вклу�

ЗА TREBLAB Z2 BLUETOOTH СЛУШАЛКИ : СПАРЕТЕ ЛЕСНО, СТАБИЛНА ВРСКА : Усвојување напредна Технологија Bluetooth, овие без�

Мажи Пасишта Крава Гроздобер Преголеми Долг Ракав Круг Вратот Плетени Пуловер Џемпер Карактеристики : 1

Продавницата јубатуо е посветена на обезбедување На клиенти Со висококвалитетни, удобни, модерни, висо�

Нашите Килими што се перат се практично и стилско решение за зафатени домаќинства и области со голем со�

Уметник : Џузепе Торесубјект : Пејзаж : Природен Модерен Тип На Производ : Уметност На Платно Завиткана В�

Оваа ткаенина За Краток Ракав Краток Фустан е супер мека, еластична и лесна за мека, пријатна fall, зима и п

Женски Обични Шупливи Странични Врвки Од Кожа Ткаени Грб Римски Сандали Со Ниска Потпетица Забелешка : �

Опис : * сосема нов и висок квалитет.* Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за у�

Елегантен и привлечен, зачудувачкиот Розов Кадифен Рајли Стол Од Мебелот Од Меридијан е совршен додато�

Опис : Безбеден Силикон : подлогата за тркалање тесто е материјал за храна, нелеплив, не е лесен за бледне

Scroll