Свеж
Нова Иноверска Дисплеј-HDMI Адаптер, 0. Фт, Црн

Нова Иноверска Дисплеј-HDMI Адаптер, 0. Фт, Црн

Присуството: Во магацинот
DEN 287.20

Портата За Прикажување Иновера до HDMI кабелот е совршена за деловни или домашни апликации кога сакате да го поврзете вашиот компјутер со HDTV или HD монитор. Едноставниот конектор ви овозможува директно поврзување на компјутерот СО ТЕЛЕВИЗОРОТ или мониторот, без потреба од дополнителен уред. Портата е идеална за аудио/видео стриминг, користење повеќе монитори или поврзување проектори. Кабелот со висок пропусен опсег е тестиран за да ги исполни или надмине индустриските стандарди за врвни видео перформанси. Тип на кабел : HDMI За Прикажување Адаптер За Порта; Конектор/Порта/Интерфејс : Порта За Прикажување; HDMI; За Тип На Уред : Компјутери; Монитори; Поврзува Уреди (Од/До) : Тв Кутија или КОМПЈУТЕР за Следење. R. Карактеристикиr. Поврзува компјутер со HDTV или HD монитор.р. Совршен За деловни или домашни апликации.r. Идеален За аудио/видео стриминг, повеќе монитори или проектори.кабелот со висок пропусен опсег е тестиран за да ги исполни или надмине индустриските стандарди за врвни видео перформанси.р. 0,65 стапки долг кабел. Нова Иновера Дисплеј-HDMI Адаптер, 0.65 стапки, Црна.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Ние ги сакаме трите c на џемпери на руно од Garanimals зглобни, симпатични и удобни! Лесно носење три пакувања

Овој елегантен трилогиски прстен е целосно направен овде во Англија од чисто 14к Розово Злато и е постав�

Доверба од родители и сакани од деца, Малата Starвезда Органски е дизајниран со поголемо добро во умот...

Совршен пар фармерки со среден пораст! Возачите од Ли Среден Подигање подигање Jeanан седи веднаш под при�

Овој монограм од MWW Design Studio создава лична фокусна точка Thumbrintz Chevron Monogram Pouf, Fuchsia : Убава уметност од MWW Design S

Супер симпатична, ултра удобна! Овие маички со трескави ракави од чудо од Wonder Nation се нејзина една стоппр�

Умен и ладно, ажурирајте ги вашите основи без поло, Поло со неочекувана јака за контраст Опремена со лас�

Купувајте Safavieh на Заштеди пари Liveивејте подобро.Safavieh Addo Classic тапациран контра столче со потпирач за ноз�

1 / 8 "Изолација на неопренови целосна боја на шишиња со шишиња со графики на вашиот тим Овој производ има

Надградете ја вашата спална соба со исклучителен, стилски дизајн за вашиот кревет Овој геометриски ком

Ален Кимберли претставува прекрасно Уметничко Дело Од 10х18 Бели Модерни Дрвени Рамки, насловено "Париз а

Додадете приватност и мека светлина во вашиот дом или канцеларија со нашите главни плочи од 1инчен свет�

Силвертон Јасно Матирано Бебе Штракаат Силвертон Скрипта Почетен ДискУ Шарм Ѓердан, 20 " +3"...

2 Пакет мулти начин и без ремен градник е вистинска гардероба суштинска со меки обликувани чаши што го п�

Обучувачот на фудбалски нозе во Умбро е специјално направен за да им помогне на играчите на какво било н

Комплет за шипки за шипки за шипки за шипки за шипкинаправени од висококвалитетен природен гумен матер�

Постојана гел за коса, лесен бакар кафеав T64 1 Апликација Tortoiseshell Browns : Amber Tortoise Потопло Ниво 3 трајно...

Со елегантна, модерна тапан база, оваа странична маса е одличен тренер на вашиот постојен декор...

ОС домашен и канцелариски модел PETXBS Industrial Vintage цевки странични странични табели ноќен штанд метал со об�

Коктел со сок од бел брусница сок, измешан со друг сок од концентрат, барате пријатно пијалок со курва, у�

Scroll