Свеж
Ауео Женски Каприс Со Џебови Лабаво Вклопување Обични Капри Панталони Облечени Лесни Дами Широки Карго Панталони За Пешачење

Ауео Женски Каприс Со Џебови Лабаво Вклопување Обични Капри Панталони Облечени Лесни Дами Широки Карго Панталони За Пешачење

Присуството: Во магацинот
DEN 1.33

1.Карактеристики : Џебни Панталони, Секојдневен, Цврст Панталон, Копче.2.Материјал : Полиестер.Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни.3.Цврстиот дизајн го прави посекси и попривлечен за носење.4.Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање, Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат Заumn, Лето и Пролет.5.Ве молиме Запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата.Сезона : Пролет/Лето/Есенски Пол : Жени, Женска Пригода : Секојдневен, Тип На Далииптер : Цврст/Стил На Печатење : Секојдневен, Моден Должина : Должина До Глуждоткако Да се мие : Ладно Миење Раце, Закачување Или Суво На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Панталони материјал погоден за Кожата : Удобните панталони се направени од ткаенина погодна за кожата. Овие панталони нудат флексибилно и врвно искуство. Ткаенината дише и е супер мека, обезбедува удобност и овозможува слободно движење без притисок. Карактеристика : Повлечете слаби панталони со еластичен појас еластичен струк, висок струк, дизајн со цврста боја, прилагодлив појас за влечење за дополнителна удобност. Прилики : Секојдневна облека, домашна облека, излегување, одмор или облека на плажа.Можете да ја носите во секоја сезона за различна употреба. Натпревар : можете да го носите Со Маица, блуза, резервоари, камизоли или спортски градник за удобен и убав изглед. Нега на облека : Рачно или нежно перење во машина во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Нема да се намали по миењето и сушењето.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Здраво, Добредојдовте ВО НЕБЗЦИВ, Жени И Мажи Облека Нови Пристигнувања ?Дозвола За Продажба!?Нашата мод

И Реков На Сопругата Да Ги Прифати Своите Грешки Таа Ме Прегрна Саркастична Премиум Маица Хумор За Возр�

Комплет за шипки за шипки за шипки за шипки за шипкинаправени од висококвалитетен природен гумен матер�

Надградете ја вашата спална соба со исклучителен, стилски дизајн за вашиот кревет Овој геометриски ком

1 / 8 "Изолација на неопренови целосна боја на шишиња со шишиња со графики на вашиот тим Овој производ има

Cardone New Disc Caliper Caliper изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и занаетчиство...

СОСЕМА НОВ БРАНИК Трим СОБРАНИЕТО! Висококвалитетен Сертифициран Резервен Пазар Изработен Од Издржли

Активна хибридна јакна на Миси, женска јакна, одличен квалитетен производ, блок во боја Десгин, ватенка �

Доверба од родители и сакани од деца, Малата Starвезда Органски е дизајниран со поголемо добро во умот...

Божиќ Украс Сива Божиќ Порибување Подарок Торба Другар Подарок Функција : 100% Сосема нов и висок квалите�

Мода Жена ВВратот Долг Ракав Маица Печатење Ладно Рамо Лабава Блуза Блуза Карактеристики : 1.Карактерис�

Scroll