Свеж
Мачка 5е Етернет Кабелска Лепенка фт БЛУ)

Мачка 5е Етернет Кабелска Лепенка фт БЛУ)

Присуството: Во магацинот
DEN 3.33

Huetron_ категорија 5 E каблите за лепенки се дизајнирани за домашна и канцелариска мрежна врска. Тие се идеални за поврзување компјутери со рутери, лепенки, кабелски модеми и прекинувачи. Секој доаѓа УЛ потврден и ги исполнува Тиа/ОВЖС-568-Ц. 2 Мачка.5е стандарди. Нашата категорија 5 E кабли се направени од четири извртени 24wg чиста бакарна жица парови кабел со пвц јакна и snagless обликувани подигање, и заврши СО RJ45 приклучок со 50 микрони позлатени контакти. Дизајнот на меур без пречки ги штити јазичињата за заклучување на конекторите RJ45 од оштетување или случајно откинување. Нашата категорија 5е кабли се нудат во различни должини и бои за вашите потреби. Категорија со врвен квалитет 5 подобрен кабел, долготрајни материјали, издржлив дизајн и доживотна гаранција за цената на генеричкиот кабел. ЕТЛ потврден за да се обезбеди максимална сигурност и компатибилност. СОВЕТ 24awg заглавени проводници за флексибилност и минимално вкрстување, 50 микрони позлатени контакти за брз пренос на податоци и отпорност на корозија, како и обликувани чизми за олеснување на вирусот без пречки за долготрајни, издржливи врски. Висока прецизност, CAT5e, ANSI/TIA-568-C. 2 Во Согласност, Etl Потврден, Ethernet Lan Лепенка Кабел, претходно прекинат Со Cat 5e RJ45 конектори и достапни во широк спектар на бои за правилно кодирање во боја на мрежни врски. Компатибилен Со ЕТЕРНЕТ 10 BASE-T, 100 BASE-TX(Брз Етернет), 1000 BASE-T (Gigabit Ethernet) и Peer-t-peer, како и сите други уреди кои користат 8c8p мрежни кабли, вклучувајќи Телефонија, Домашна Автоматизација и технологии за пренос на видео на долги растојанија како HMDI преку Етернет. Кабелот За лепенка од Категорија 5e Етернет се нарекува и мрежен кабел Cat 5e, Кабел Cat5e, Кабел Cat5e Ethernet или кабел Cat 5e податоци/LAN. Ги исполнува или надминува перформансите од категоријата 5е во согласност со стандардот ТИА/ОВЖС 568-б.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Овој елегантен трилогиски прстен е целосно направен овде во Англија од чисто 14к Розово Злато и е постав�

Currituck 50 Qt Премиум ладилниците имаат ултра извлечен дизајн со хардвер од не'рѓосувачки челик и модифицир�

Cardone New Disc Caliper Caliper изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и занаетчиство Ние прои�

Здраво, Добредојдовте ВО НЕБЗЦИВ, Жени И Мажи Облека Нови Пристигнувања ?Дозвола За Продажба!?Нашата мод

Женски костим за капење, моден дизајн, висок квалитет, 100% сосема нова, извонредна изработка, уникатен ст�

Бебе девојка подарок има девојка облечена во маска за лице со заб и Иден стоматолошки асистент цитат...

Замена на сопирачките на сопирачките на сопирачките на сопирачките на Power Stope (продадени индивидуално), �

Додадете приватност и мека светлина во вашиот дом или канцеларија со нашите главни плочи од 1инчен свет�

Модни Жени Лето Обични Кратки Ракави VВратот Цветни Печатени Фустанкарактеристики : 1 Изработено од лес�

2 Пакет мулти начин и без ремен градник е вистинска гардероба суштинска со меки обликувани чаши што го п�

Опис Ова е кука за држач за организирање бања Изработен е од пластичен материјал, кој може цврсто да држ�

Црна Кутија Cat6a 500mhz Snagless 28awg Заглавени Етернет Лепенка Кабелнезаштитен (врвот), Cm Пвц (rj45 m / m), Жолта, 10ft...

Направете ја оваа неверојатна зачудувачка цветна слика дел од вашиот декор на домот Сликата има нежна, �

Донесете го ветрето Исечениот резервоар за бесплатно склопување е тука со пролетен лажичка назад и шир�

И Реков На Сопругата Да Ги Прифати Своите Грешки Таа Ме Прегрна Саркастична Премиум Маица Хумор За Возр�

Кабелски Плетен Џемпер Жени На Дозвола, Женски Пад Лесен Преден Плетен Плетен Џемпер Со Патент Со Долги

Однесувајте се кон овој класичен мијабела етиопски сина опал дијамантска инфинит дизајн со 3камен прст�

Влажното сечило на батеријата Барбасол и младо од телото обезбедува блиска никулци со употреба на крем

Додадете елеганција и практичност во вашиот дом декор со затегнати завеси за енергетски прозорци на Па�

1 / 8 "Изолација на неопренови целосна боја на шишиња со шишиња со графики на вашиот тим Овој производ има

Iron Cross 71612 Ние се стремиме да обезбедиме нови иновативни производи за да ја задоволиме потребата од брзо

Големина Details : 1.To осигурајте се дека ја добивате вистинската големина,ве молиме погледнете ја нашата та

КарлинСти Карлин 12551 КарлинСТИ Дополнителни карактеристики Боја : Сребрена FITS Изберете : 19992000,20072016 BMW 328 1

Проширете ја својата секојдневна гардероба со мултипак панталони со џогер од Wonder Nation Еластичната полов

Мултидирекционалната работна светлина на хипер тешка 3000 лумен нуди долготрајно, зависно LED светло...

Самоуверено соочете се со она што вашиот ден го има во продавница со оригинални дики, четкани со долги р�

Уметник : Тим Отоулесјубјект : Пејзажапелатива : Модерни и современи проодни типови : галеријаобвиткано

Ален Кимберли претставува прекрасно Уметничко Дело Од 10х18 Бели Модерни Дрвени Рамки, насловено "Париз а

Силвертон Јасно Матирано Бебе Штракаат Силвертон Скрипта Почетен ДискУ Шарм Ѓердан, 20 " +3" Големината н�

Scroll