Свеж
Требаб З-Bluetooth Безжични Слушалки За Поништување На Бучава Преку Увото Со Време За Играње - Hi-rese Аудио, Длабок Бас, Чаши За Уши Од Мемориска Пена, За Патување, Звучници

Требаб З-Bluetooth Безжични Слушалки За Поништување На Бучава Преку Увото Со Време За Играње - Hi-rese Аудио, Длабок Бас, Чаши

Присуството: Во магацинот
DEN 799.20

ЗА TREBLAB Z2 BLUETOOTH СЛУШАЛКИ : СПАРЕТЕ ЛЕСНО, СТАБИЛНА ВРСКА : Усвојување напредна Технологија Bluetooth, овие безжични слушалки се компатибилни со повеќето електронски уреди како ШТО СЕ MP3, Телефони, таблети, КОМПЈУТЕР и лаптопи. Тоа е одлично слушалки со микрофон. ДИЗАЈН на ПРЕКЛОПУВАЊЕ : можете лесно да ги преклопите слушалките во пренослива торба и минималистичка кутија за патување каде и да одите еднаш, а поддршката е преклопена повеќе пати. Зафаќа помал простор и мала тежина во задната торба, земете ги омилените мелодии со вас.БЕЗЖИЧНА СЛОБОДА и ЖИЧЕН РЕЖИМ : безжичните слушалки ви овозможуваат лесен пристап за уживање во аудио звукот за вашето патување, вежбање или учење без вклучен аудио кабел. Откако ќе остане без струја, можете исто така да се свртите во жичен режим со прикачениот аудио кабел од 3,5 мм и да продолжите да уживате во музичко искуство без прекин, користејќи БЕЗЖИЧНИ слушалки ТРЕБАБ З2 со Bluetooth.КЛУЧНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : АКТИВНО ПОНИШТУВАЊЕ НА БУЧАВАТА - нашата уникатна технологија за активно откажување на бучавата т-тивко ги блокира иритирачките надворешни звуци за да можете да се фокусирате. Тоа е добро отчукува слушалки алтернатива.НАЈДОБРИ ПЕРФОРМАНСИ НА БАТЕРИЈАТА ВО КЛАСАТА - со 35 часа безжично време за играње, овие безжични слушалки имаат толку голема издржливост никогаш нема да ве изневерат дури и ако заборавите да се наполните неколку дена. Тие исто така многу брзо се наплаќаат. Неспоредлив КОМФОР - облак-како, меки материјали се супер-удобно и мувла на природниот облик на главата и ушите за сопствени куши одговара. Врвна текстура на кожата, лесна околу ушното вклопување што можете да ја носите во текот на целиот ден. Најудобните слушалки преку уво.РЕДЕФИНИРАЊЕ НА ЗВУКОТ-Дали Некогаш сте почувствувале гуски од хипер-ХД звук? Нашите најдобри слушалки за безжичен тренинг доаѓаат со звучници 40мм поддржани од апткс со високи перформанси. Зголемете ја вашата енергија со моќен звук!СПЕЦИФИКАЦИИ : Безжична Технологија : Bluetooth 5.0 Опсег На Сигнали : 33 стапки / 10 m Playtime : 35 часа Време На Полнење : 3 часовни телефонски Повици : Вграден микрофон, c Vc 6.0 Функции : ANC, Гласовни Асистенти. - АКТИВНО ПОНИШТУВАЊЕ НА БУЧАВАТА - нашата уникатна технологија за активно откажување на бучавата т-Тивко ги блокира иритирачките надворешни звуци за да можете да се фокусирате. - НАЈДОБРИ ПЕРФОРМАНСИ НА БАТЕРИЈАТА ВО КЛАСАТА-со 35 часа безжично време за играње, овие безжични слушалки имаат толку многу издржливост никогаш нема да ве изневерат дури и ако заборавите да се наполните неколку дена. Исто така, многу брзо се наплаќаат! - НЕСПОРЕДЛИВ КОМФОР-како облак, меките материјали се супер удобни и мувла до природниот облик на вашата глава и уши за прилагодено пригодно вклопување. Врвна текстура на кожата, лесна околу ушното вклопување што можете да ја носите во текот на целиот ден. - РЕДЕФИНИРАЊЕ НА ЗВУКОТ-Дали Некогаш сте почувствувале гуски од хипер-ХД звук? Нашите најдобри слушалки за безжичен тренинг доаѓаат со звучници 40мм поддржани од апткс со високи перформанси. Зголемете ја вашата енергија со моќен звук!.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Комплет за шипки за шипки за шипки за шипки за шипкинаправени од висококвалитетен природен гумен матер�

И Реков На Сопругата Да Ги Прифати Своите Грешки Таа Ме Прегрна Саркастична Премиум Маица Хумор За Возр�

Црна Кутија Cat6a 500mhz Snagless 28awg Заглавени Етернет Лепенка Кабелнезаштитен (врвот), Cm Пвц (rj45 m / m), Жолта, 10ft (3,0�

Ве молиме погледнете ја нашата табела со големини во слики или опис.Печати Блузи За Мажи Ревер Кошули Со

Опис Ова е кука за држач за организирање бања Изработен е од пластичен материјал, кој може цврсто да држ�

ШИФРА : 27М1818500NVY2 Xr дуксерите со Качулка се задолжителен елемент во секој плакар Класичните дуксери од Бр

Големина : S Биста : 104cm / 40.94" Рамо : 46cm / 18.11" Ракав : 65cm / 25.59" Должина : 70cm / 27.56" Големина : M Биста : 108cm / 42.52" Рамо

карактеристики : 1 Користење на висококвалитетни материјали, без штета на детската кожа 2...

Модни Жени Лето Обични Кратки Ракави VВратот Цветни Печатени Фустанкарактеристики : 1 Изработено од лес�

Собрание На Предната Десна ПотпораКомпатибилен со 20142015 Е250 База Awdposion : Предна Десна Белешка : ГасАПраве�

Кабелски Плетен Џемпер Жени На Дозвола, Женски Пад Лесен Преден Плетен Плетен Џемпер Со Патент Со Долги

Уметник : Kimura Designs Subject : Сè уште начин на живот : Модерни и современи проодни типови : галеријаобвиткано п�

2 Пакет мулти начин и без ремен градник е вистинска гардероба суштинска со меки обликувани чаши што го п�

Инспирирани од Нордиската митологија, хугин и Мунин му завиваат на один со симбол на валкнут на преднат�

Женски Лабави Готски Панк Џебови Со Долги Ракави Со Качулка Црн Кардиган Јакна Со Патент Карактеристик�

Дизајнерката Клара Пучи накит изработен во Соединетите држави направен да трае цел живот, совршен за се

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4pc автомобил под подот поставен за Volvo S60 Cross Country 2021 : Дизајн�

Здраво, Добредојдовте ВО НЕБЗЦИВ, Жени И Мажи Облека Нови Пристигнувања ?Дозвола За Продажба!?Нашата мод

Големина : С САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 98см / 38,58" Ракав : 65см / 25,59" Должина : 67см / 26,38" Рамо : 43см /

Со елегантна, модерна тапан база, оваа странична маса е одличен тренер на вашиот постојен декор...

Производител : Потекло На Големината На Џамбу : ТИП НА АМЕРИКАНСКИ Стил : Колекција На Патики За Лизгање :

1 ПАРЧИЊА Чиста Боја Тул Врата Прозорец Завеса Завеса Панел Проегирна Шамија Валансите Функција : 100% сос

Изработени од калено стакло, овие уникатни табли за сечење се некои од вашите омилени отпечатоци од уме�

СОСЕМА НОВ БРАНИК Трим СОБРАНИЕТО! Висококвалитетен Сертифициран Резервен Пазар Изработен Од Издржли

Божиќ Украс Сива Божиќ Порибување Подарок Торба Другар Подарок Функција : 100% Сосема нов и висок квалите�

2022 Сандали Женски Клинови Сандали За Жени Сандали Со Високи Потпетици Летни женски чевли Чаусури Женск�

Женски костим за капење, моден дизајн, висок квалитет, 100% сосема нова, извонредна изработка, уникатен ст�

Овој прекрасен дијамантски полу монтиран веренички прстен има 0,30 кт бели дијаманти во Поставување На Н

Женски Фитнес Јога Шорцеви Висок Половината Женски Танц Одбојка Кревање шорцеви Материјал : мешавина о�

Доверба од родители и сакани од деца, Малата Starвезда Органски е дизајниран со поголемо добро во умот...

Scroll