Свеж
Букер Жени Пролет И Лето Секојдневен Еластичен Завој Во Цврста Боја Украсени Широки Панталони За Исправени Нозе

Букер Жени Пролет И Лето Секојдневен Еластичен Завој Во Цврста Боја Украсени Широки Панталони За Исправени Нозе

Присуството: Во магацинот
DEN 335.52

Жени Пролет И Лето Секојдневен Еднобоен Еластичен Завој На Половината Украсени Широки Панталони Со Права Нога Карактеристики : 1. Затворање на врвка2. Лежерни и удобни панталони со висок струк. ткаенината дише и издржлива, а шевовите нема да ја мачат вашата кожа или кинење. Овие лесни капри панталони можат да ги задоволат сите ваши дневни потреби3. Тенок фит и елегантен дизајн : еластичен дизајн на панталони за нозе со широк струк, овие нозе за панталони во форма на чизма се тенки и издолжени. Панталоните имаат појас што може да се врзе за украсување на панталоните. Разбушавениот рушинг детал додава стил на заострените нозе за жените4. Карактеристики : секојдневен дизајн на панталони, машна, панталони со широки нозе, панталони со висок струк. Овие долги заострени панталони имаат два функционални странични џебови за да го одржат вашиот телефон или друг при рака за работа или одмор5. НОСЕТЕ И ПОВОД : Може да се комбинираат со чизми или потпетици, џемпери и блејзери, врвови на кошули и врвови на култури. Носете го за бизнис, канцеларија, работа, запознавање, ноќен живот, забава, одмор, на отворено,секојдневна облека или ева. Можете да ги носите Панталоните во Чевлите или Дуксерите за стилски изглед сите сезони!. €Дизајн●Секојдневни панталони, кул и уличен стил, покажете ги вашите долги нозе многу добро. За седење или стоење, секогаш изгледа одлично. ●Повод}обичниот панталон за жени, помлади, девојчиња, тинејџери со моден изглед, училиште, на отворено, спортски активности, секојдневно секојдневно носење и др, високиот струк ја нагласува вашата шармантна фигура. Панталоните Користат Мека И Удобна Ткаенина, Би Сакале Да Обезбедиме Разумни Услуги за Да Ги Задоволиме Вашите Потреби. ●Боја●како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!).

Детални спецификации

Додатоци на производи

Женски Танкини Голем Сет За Бикини Дигитален Принт Суспендер Плажа Сплит Костим За Капење Специфики Ка�

Машка Маица Краток Ракав Колорадоменс Краток Ракав Маица 5.3 мл. / yd2 (САД) 8.8 мл. / Лвд( КАЛИФОРНИЈА), 100% паму

Пролетта секогаш зуи од возбуда Ажурирајте ја вашата кујна или бања со послужавник За Пчели Овој керами

Опис : Чистота : Сребрен Дијаметар : 38,7 мм; Дебелина : 2,84 Ммметална Содржина : 1 Озсток Фотографија; Сликат�

Еднорог љубовник? Љубител на музика? Акција игра љубовник? Љубовник на сите нешта симпатична? Оваа игра �

Женски Градници Удобни Женски Чаши За Градник Со Врвки Долна Облека Прилагодливи Ремени Со Низок Крој Г

Држачи за монтирање за Action Trac компатибилни само со специфични апликации за табла за трчање actiontrac Лесна �

100% Вискоза, Мека И Течна Совршена За Партијата Луау И Тематската Забава На Хаваи Нивоа Збрчкано Здолниш�

Женски Преголеми Дуксери СО Патент ДУКСЕРИ Y2 K Облека Симпатична Тинејџерка Fall Секојдневни Јакни Со Врв

Ла ЛИЛА Хавајски Обични Кошули Информации за големината Ве Молиме Да Ја Видите Сликата На Табелата Со Г

1.Карактеристики : Џебни Панталони, Секојдневен, Цврст Панталон, Копче.2.Материјал : Полиестер.Изработени

Scroll