Свеж
Ана Универзална Месинг Конец Пена Отвор Млазница Совети+Производител За Снег Пена Копје

Ана Универзална Месинг Конец Пена Отвор Млазница Совети+Производител За Снег Пена Копје

Присуството: Во магацинот
DEN 399.84

Опис : * сосема нов и висок квалитет.* Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба .*Универзални Совети За Млазницата За Пена Од Месинг+Производител За Копје Од Снежна Пена*Вклучете 1 парче производител на пена и 1 парче совети за млазницата на отворот.*Изработени од месинг, работат издржливо во пена бластер. Макс. Притисок : 3000 ПСИ.*Ако пената работи не многу добро како порано, можеби мрежестиот филтер се истроши и врвовите на отворот од пена се блокирани. Можете да ги замените со нови и ќе се опорави.* Внимание : ве Молиме заврткајте ја млазницата на отворот доволно затегнете или тешко е да добиете густа пена.Спецификација : Материјал : нерѓосувачки челик големина : Производител На Пена (Д х Ч) : 11 х 14мм/0,43"х 0,55" Големина Големина На Млазницата За Дупка : 1,1 мм/0,043 "Големина Б Големина На Млазницата : 1,0 мм/0,039" Пакетот Вклучува : 1* Млазница За Отвор Од Пена, 1* Производител На Пена : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците Изработени од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба. Универзална Месинг Конец Пена Отвор Млазницата Совети+Производител За Снег Пена Копје. Вклучете 1 парче производител на пена и 1 парче совети за млазницата на отворот. Изработени од месинг, работат издржливо во пена бластер. Макс. Притисок : 3000 ПСИ. Ако пената работи не многу добро како порано, можеби мрежестиот филтер се истроши и советите на отворот од пена се блокирани. Можете да ги замените со нови и ќе се опорави.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Додадете приватност и мека светлина во вашиот дом или канцеларија со нашите главни плочи од 1инчен свет�

Силвертон Јасно Матирано Бебе Штракаат Силвертон Скрипта Почетен ДискУ Шарм Ѓердан, 20 " +3" Големината н�

Карактеристики : *Замена заптивка заптивка прстен за шпорет под притисок за да се обезбеди безбедно гот�

Iron Cross 71612 Ние се стремиме да обезбедиме нови иновативни производи за да ја задоволиме потребата од брзо

1 / 8 "Изолација на неопренови целосна боја на шишиња со шишиња со графики на вашиот тим Овој производ има

Собрание На Предната Десна ПотпораКомпатибилен со 20142015 Е250 База Awdposion : Предна Десна Белешка : ГасАПраве�

Опис : со шарено еднострано печатење, оваа навлака за перници има многу симпатична и интересна шема од т�

СОСЕМА НОВ БРАНИК Трим СОБРАНИЕТО! Висококвалитетен Сертифициран Резервен Пазар Изработен Од Издржли

Додадете пријатна зимска изглед во вашата спална соба со главни ложа на снегулки, микрофибер, дувет за к

Канцеларија Светлина Прозорец Прозорец Приватност Еден Статичен Начин Визија Стакло Пренос Налепници

Карактеристики : *работи добро за подобрување на ефикасноста на трудот и квалитетот на производот.*Може

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4 PC CAR Floor Mat Постави за Land Rover Range Rover Sport 2018 : Дизајнирано прил�

Божиќ Украс Сива Божиќ Порибување Подарок Торба Другар Подарок Функција : 100% Сосема нов и висок квалите�

Cardone New Disc Caliper Caliper изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и занаетчиство Ние прои�

Овој резервоар со тела со 2пакет од Гаранималс е симпатичен и удобен додаток на неговата секојдневна га�

Со елегантна, модерна тапан база, оваа странична маса е одличен тренер на вашиот постојен декор Совршен�

Комплет за шипки за шипки за шипки за шипки за шипкинаправени од висококвалитетен природен гумен матер�

Ве молиме погледнете ја нашата табела со големини во слики или опис.Печати Блузи За Мажи Ревер Кошули Со

Дизајнерката Клара Пучи накит изработен во Соединетите држави направен да трае цел живот, совршен за се

Изработени од калено стакло, овие уникатни табли за сечење се некои од вашите омилени отпечатоци од уме�

ZKCCNUK Кошули За Мажи Обични VВратот 3 D Дигитално Печатење Пуловер Фитнес Спортски Шорцеви Ракави Маица бл

Големина : С САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 98см / 38,58" Ракав : 65см / 25,59" Должина : 67см / 26,38" Рамо : 43см /

Мода Жена ВВратот Долг Ракав Маица Печатење Ладно Рамо Лабава Блуза Блуза Карактеристики : 1.Карактерис�

Производител : Потекло На Големината На Џамбу : ТИП НА АМЕРИКАНСКИ Стил : Колекција На Патики За Лизгање :

Модни Жени Лето Обични Кратки Ракави VВратот Цветни Печатени Фустанкарактеристики : 1...

Инспирирани од Нордиската митологија, хугин и Мунин му завиваат на один со симбол на валкнут на преднат�

Scroll