Свеж
2-Парче Суета Во собата со 3 - Фиока Орев

2-Парче Суета Во собата со 3 - Фиока Орев

Присуството: Во магацинот
DEN 2543.84

Подгответе се за денот со стил со овој елегантен, дрвен комплет за суета. Комплетно со огледало, биро за суета и столче со полнење, има се што ви треба за да ја подобрите вашата дневна рутина за дотерување. Бирото и столицата важат за стилски, аголни нозе за тешка доза на модерен шарм од средината на векот. Бирото е опремено со три пространи фиоки со многу простор за козметика и многу повеќе. Секое парче се третира со средно кафеава завршница што ја загрева секоја просторија. Комплетот вклучува : Една (1) суета и една (1) столица. Материјали : Ткаенина, гумено дрво, МДФ, честички и фурнир од гумено дрво. Тапацир : Беж. Заврши : Орев. Димензии на суета : 42 "W x 18.5" D x 29.5 "H. димензии На Огледало : 17.75 "W x 2"D x 23.5" H. димензии На Столицата : 18.25 "W x 14"D x 19" H. ограничување На Тежината : Столица - 250 фунти; Фиока - 45 фунти.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Цврста 14к Златна Двобојна Дијамантска Микро Пав_ нараквица 7.5 " со Сигурна Затворач за Заклучување На Ја

Овој елегантен трилогиски прстен е целосно направен овде во Англија од чисто 14к Розово Злато и е постав�

Женски Лабави Готски Панк Џебови Со Долги Ракави Со Качулка Црн Кардиган Јакна Со Патент Карактеристик�

Големина : S Биста : 104cm / 40.94" Рамо : 46cm / 18.11" Ракав : 65cm / 25.59" Должина : 70cm / 27.56" Големина : M Биста : 108cm / 42.52" Рамо

Карактеристики : 1.[Еколошки материјал] Изработен Од еколошки висококвалитетен полистирен и материјал о

Мода Жена ВВратот Долг Ракав Маица Печатење Ладно Рамо Лабава Блуза Блуза Карактеристики : 1.Карактерис�

Модни Жени Лето Обични Кратки Ракави VВратот Цветни Печатени Фустанкарактеристики : 1 Изработено од лес�

Одговара : Одговара поголем од вообичаеното Ве молиме проверете ја големината на оваа продавница инфор�

Кабелски Плетен Џемпер Жени На Дозвола, Женски Пад Лесен Преден Плетен Плетен Џемпер Со Патент Со Долги

1 ПАРЧИЊА Чиста Боја Тул Врата Прозорец Завеса Завеса Панел Проегирна Шамија Валансите Функција : 100% сос

Овој прекрасен дијамантски полу монтиран веренички прстен има 0,30 кт бели дијаманти во Поставување На Н

Оваа симпатична врата е совршена за секој влез.Оваа врата е наменета за надворешна употреба, но треба да

Симпатична Скокање Алпака Мими Велиш? Алпака моите торби! Бебе Боди Идеален роденденски подарок за ваши

Избраниот ѓердан е фрлен.925 сребро и прикажува 3 срца рамо до рамо украсени со кубни кристали од циркониј

Божиќ Украс Сива Божиќ Порибување Подарок Торба Другар Подарок Функција : 100% Сосема нов и висок квалите�

Во Оргил, ние обезбедуваме најдобри производи за хардвер и подобрување на домот кои се дизајнирани да г�

Големина : С САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 98см / 38,58" Ракав : 65см / 25,59" Должина : 67см / 26,38" Рамо : 43см /

ZKCCNUK Кошули За Мажи Обични VВратот 3 D Дигитално Печатење Пуловер Фитнес Спортски Шорцеви Ракави Маица бл

Бебе Даниелс Потпрена Назад На Градите На Мажот Додека Држи Бело Сомбреро Во Бела Блуза и Цветно Здолни�

Карактеристики : *Замена заптивка заптивка прстен за шпорет под притисок за да се обезбеди безбедно гот�

краток опис не е достапен Жените фигура лизгачка регистарска табличка мода одговара маица...

• 270 GSM 75 D полиестер плете мека обвивка со DWR финиш• 8000mm / 3000g / m2 водоотпорен / дише hydrx_ laminate со руно внат

Женски Фитнес Јога Шорцеви Висок Половината Женски Танц Одбојка Кревање шорцеви Материјал : мешавина о�

Опис : со шарено еднострано печатење, оваа навлака за перници има многу симпатична и интересна шема од т�

Scroll