Свеж
Врска DBLXC42C Led Диоди Lumen Lu Перформанси Закривена LED Светлосна Лента Со Комбо Место И Поплава Светлина Шема, во

Врска DBLXC42C Led Диоди Lumen Lu Перформанси Закривена LED Светлосна Лента Со Комбо Место И Поплава Светлина Шема, во

Присуството: Во магацинот
DEN 255.84

Карактеристики 3w Ledscombo Точка И Моделот На Осветлување на поплавите Црна, Екструдирана Алуминиумска Шасија-Леано Алуминиумско Истиснување Електроника Отпорна На Удари Заштитна Поликарбонатна Леќа Со Висока излезна РЕФЛЕКТИРАЧКА LED Леќа Цврста И Заштитена Од Потопување На Вода До 3ft (ip67)Тешки Држачи За Монтирање10v-24v Dc Работење опсег бара темперамент Dblxh142"12,250 Lumens240w80 Ledsспецификации Големина : 42 Во. Тежина : 14.05 lbs-SKU : SWM21301 DB Линк DBLXC42 C Lux Перформанси Закривена LED Светлосна Лента Со Комбо Точка/Поплава Светлина Шема, 42", 80 Led Диоди, 12, 250 Лумени : 3 W Led Диоди. Комбо место/поплава осветлување шема. Црна, екструдирана алуминиумска шасија. Излеан алуминиум истиснување. Електроника отпорна на удари. Заштитна поликарбонатна леќа отпорна на кршење со висока излезна РЕФЛЕКТИРАЧКА ЛЕД леќа. Прашина цврсто заштитени од потопување на вода до 3 ' IP67. Тешки држачи за монтирање. 10v24v dc оперативен опсег. Бара темперамент DBLXH1. 42". 12, 250 лумени. 240В. 80 Лер. Димензии со исклучок на загради 3 "H x 42" W x 5.1 " D.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Во Оргил, ние обезбедуваме најдобри производи за хардвер и подобрување на домот кои се дизајнирани да г�

Женски Фитнес Јога Шорцеви Висок Половината Женски Танц Одбојка Кревање шорцеви Материјал : мешавина о�

Големина На фотографија : 8х10 Подготвен За врамување во која било рамка со стандардна големина Не Е Вклу�

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жени Плисирани Здолништа, Жени Обични Кратки Здолништа, Жени Мини Здолниште

ШИФРА : 27М1818500NVY2 Xr дуксерите со Качулка се задолжителен елемент во секој плакар Класичните дуксери од Бр

Женски Обични Шупливи Странични Врвки Од Кожа Ткаени Грб Римски Сандали Со Ниска Потпетица Забелешка : �

Бебе Даниелс Потпрена Назад На Градите На Мажот Додека Држи Бело Сомбреро Во Бела Блуза и Цветно Здолни�

Женски Танкини Голем Сет За Бикини Дигитален Принт Суспендер Плажа Сплит Костим За Капење Специфики Ка�

Вежба За Семе, Ц1730 Вежба За Семе Измислена, Ц1701, Од Јетро Тул (16741741) Линија Гравирање Печатење на постер о�

1.Карактеристики : Џебни Панталони, Секојдневен, Цврст Панталон, Копче.2.Материјал : Полиестер.Изработени

Продавницата јубатуо е посветена на обезбедување На клиенти Со висококвалитетни, удобни, модерни, висо�

Одговара : Одговара поголем од вообичаеното Ве молиме проверете ја големината на оваа продавница инфор�

2022 Сандали Женски Клинови Сандали За Жени Сандали Со Високи Потпетици Летни женски чевли Чаусури Женск�

Scroll