Свеж
Насловна Пролет Пчела Керамички Послужавник Природни

Насловна Пролет Пчела Керамички Послужавник Природни

Присуството: Во магацинот
DEN 239.84

Пролетта секогаш зуи од возбуда. Ажурирајте ја вашата кујна или бања со послужавник За Пчели. Овој керамички дизајн е извајан во шестоаголна форма со врежана пчела во центарот. Совршено е за држење нешто од сунѓер за садови до мали додатоци или накит. Купете Ја координативната колекција Пролетна пчела за да го комплетирате изгледот; се продава одделно. Skl Home носи личност, забава и талент во најинтимните простори во вашиот дом, со производи кои се движат од додатоци за бања и крпи за туширање, завеси и пошироко. Без разлика дали вашиот стил е оптимист и модерен или класичен И пријатен Skl Дом обезбедува изглед за дополнување на речиси секој декор. Комбинирајќи 40 + години искуство, глобална инспирација за дизајн и премиум измислици, SKL Home продолжува да го води патот во домашните додатоци. Вклучува 1 послужавник. Шестоаголен керамички дизајн со врежана пчела во центарот. Може да собере сунѓер за садови, мали додатоци, накит итн. Керамика. 1 "х 5.5 " х 6.5". Избриши чисто.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Сјај во оваа трендовски кратка јакна од пуфери од време и вистинска, uberchic со сјајна завршница што додава

Уметник : Moira Hersheysubject : Abstract Style : Modern & Modernural Product Type : Galleryобвиткано платно уметност Ова е подготвено за вис

Направете ја оваа неверојатна зачудувачка цветна слика дел од вашиот декор на домот Сликата има нежна, �

Уметник : Пол Бајлиесубјект : Апстракт Стил : Модерни и современи проодни типови : галерија обвиткано пла

Iron Cross 71612 Ние се стремиме да обезбедиме нови иновативни производи за да ја задоволиме потребата од брзо

Уметник : Тим Отоулесјубјект : Пејзажапелатива : Модерни и современи проодни типови : галеријаобвиткано

Овој резервоар со тела со 2пакет од Гаранималс е симпатичен и удобен додаток на неговата секојдневна га�

Избраниот ѓердан е фрлен.925 сребро и прикажува 3 срца рамо до рамо украсени со кубни кристали од циркониј

Секој има омилен филм; Телевизиска емисија; Бенд или спортски тим Без разлика дали сакате актер; лик или

Замена на сопирачките на сопирачките на сопирачките на сопирачките на Power Stope (продадени индивидуално), �

Со елегантна, модерна тапан база, оваа странична маса е одличен тренер на вашиот постојен декор...

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Коктел со сок од бел брусница сок, измешан со друг сок од концентрат, барате пријатно пијалок со курва, у�

Scroll