Свеж
9 Долги Виножито Обоени Еднократно Тритан Пластични Замена Сламки ЗА ОЗ Оз Тамблери

9 Долги Виножито Обоени Еднократно Тритан Пластични Замена Сламки ЗА ОЗ Оз Тамблери

Присуството: Во магацинот
DEN 1.00

Стакло ремен фитинзи се однесуваат На ѕвезда тато слама чаша замена нелизгачки тока боја стакло слама 23 см. Име на производот : висока боросилика боја стакло слама. Материјал : Стакло. Големина : 23 * 0.8 * 0.8 км. Боја : мастило зелена / трева зелена / кафеава / плитка виолетова / црна / сива / проѕирна боја / бела / жолта / розова / длабоко сина. Тежина : 0,02 кг. Пакување : ОПП. 1. Целата целина е тркалезна и мазна, не ги повредува вашите раце. 2. Високо борно силиконско стакло, повторна употреба на миење на висока температура. 3. Изгледот на производот е кристално јасен, убав и практичен. 4. Различни бои можат да бидат избрани, секогаш постои соодветен за вас. 5. Изработен е од едноделен процес на обликување и не е едноставен за чистење. Забелешка : . 1. Физичката боја на производот може да се разликува од сликата поради проблемот со светлината или екранот. 2. Големината е рачно мерење, може да има слаба разлика и специфична во натура. Пакетот содржи : 1 * Слама Големина На Слама : Должина : 9 инчи (23см) * ОД : 0,3 инчи (8мм);дебелина од 1мм тоа е подебело од другите 0,5 мм. Одговараат За Екстра Високи шишиња со вода / тамблери како 40 мл Хидро Колба /32 Мл Блендер Шише, Нутри Нинџа Тамблери / 30 зоо Јети,Рикт,Озарк,Трага, С ' вел, Старбакс, Потпис, Тервис патување Тамблер Рамблер Мејсон Тегла / Половина Галон Вода Шише Бокал / Голем Вакуум Изолирани Топлинска Кригла итн. Предност На Тританскиот Материјал : тврди дебели тритански сламки за Храна е без БПА, без пвц, нетоксичен, без мирис, еколошки. Чипсување на забите. Одлично за топли пијалоци или ладни пијалоци. тоа е јасно како стакло, но нераскинливо и издржливо. Ве молиме измијте пред првата употреба, а не за микробранова печка. одличен подарок за вашите пријатели и семејство.

Детални спецификации

Додатоци на производи

1.Пол : машки.2.Деколте : Со Качулка 3.Ткаенина : Руно 4.Должина На Ракавот : Долг Ракав Спецификации Пол : маш

Здравјето не дува директно на телото и не му наштети на телото ● Дигитален дисплеј за Напојување q диги�

Вие сте на вистинското место затоа што го имаме токму она што го барате! Оваа тајландска мермерна кожа е

Во нулум, ние веруваме дека подните облоги и уметноста не треба меѓусебно да се исклучуваат Основана со

Секој Комплет содржи 1 Галон едностепена боја може да биде јасна обложена ако сакате Дизајнирана За апс�

Контрола На Суспензијата Черупка На Раката Контрола На Суспензијата Черупка На Раката Дополнителни Ка�

Продавницата јубатуо е посветена на обезбедување На клиенти Со висококвалитетни, удобни, модерни, висо�

Опис : Безбеден Силикон : подлогата за тркалање тесто е материјал за храна, нелеплив, не е лесен за бледне

Женски Култури Ками Блузи, Основни Шпагети Ремен Квадратни Вратот Контраст Боја Опремени Камизола Голе

ЗА TREBLAB Z2 BLUETOOTH СЛУШАЛКИ : СПАРЕТЕ ЛЕСНО, СТАБИЛНА ВРСКА : Усвојување напредна Технологија Bluetooth, овие без�

Женски Градници Удобни Женски Чаши За Градник Со Врвки Долна Облека Прилагодливи Ремени Со Низок Крој Г

Уметник : Џузепе Торесубјект : Пејзаж : Природен Модерен Тип На Производ : Уметност На Платно Завиткана В�

Подгответе се за денот со стил со овој елегантен, дрвен комплет за суета Комплетно со огледало, биро за с

Држачи за монтирање за Action Trac компатибилни само со специфични апликации за табла за трчање actiontrac...

Жени Пролет И Лето Секојдневен Еднобоен Еластичен Завој На Половината Украсени Широки Панталони Со Пра

А / Ц Испарувач Јадро А / Ц Испарувач Јадро Одговара Изберете : 20132019 НИСАН ПАТФАЈНДЕР 6 Цил 3.5 Л 20142019 ИНФИНИ

Бела Кујна Пешкир Сет од 2 кој раса специфични други Куче Колекционерски Предмети уметнички дела Просла

Елегантен и привлечен, зачудувачкиот Розов Кадифен Рајли Стол Од Мебелот Од Меридијан е совршен додато�

Воздух Свињи Гром Тракс е целиот терен рк авантура, во секоја сезона! Дизајниран со дебели шари кои го за

Ракав За Тетратка со врвен Квалитет Со Стилски Допир Ракавот За Тетратка Во Менхетен Сиетл 15.6 " е стилск�

Женски Танкини Голем Сет За Бикини Дигитален Принт Суспендер Плажа Сплит Костим За Капење Специфики Ка�

Scroll