Свеж
Јубатуо Женски Врвови Женски Моден Велигденски Принт Работна Облека Со Кратки Ракави Со Џебови Врвови Кошули За Жени

Јубатуо Женски Врвови Женски Моден Велигденски Принт Работна Облека Со Кратки Ракави Со Џебови Врвови Кошули За Жени

Присуството: Во магацинот
DEN 239.84

Продавницата јубатуо е посветена на обезбедување На клиенти Со висококвалитетни, удобни, модерни, висококвалитетни и ефтини производи за облека за да ви обезбеди најудобно искуство за купување.Карактеристики : 97% Полиестер, 3% Спандекс Женски Модни Туники Со Кратки Ракави Секојдневна Маица Со Кратки Ракави За Жени Погодна за лето, одмор, патување, секојдневен живот, забава, клуб насекаде е толку лесно да се спари со фармерки, шорцеви или џегинг за стилски изглед оваа сезона!Информации за производот : Сезона : Пролет/Лето : Женски Повод : Дневен Стил : Секојдневен, Моден : Одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 женски Tops Size Bust Shoulder Sleeve Lengths100cm/39.37"44cm/17.32"22cm/8.66"68cm/26.77"M108cm/42.52"46cm/18.11"23cm/9.06"70cm/27.56"L116cm/45.67"48cm/18.90"24cm/9.45"72cm/28.35"XL124cm/48.82"50cm/19.69"25cm/9.84"74cm/29.13"XXL132cm/51.97"52cm/20.47"26cm/10.24"76cm/29.92"XXXL140cm/55.12"54cm/21.26"27cm/10.63"78cm/30.71"XXXXL146cm/57.48"56cm/22.05"28cm/11.02"80cm/31.50"XXXXXL156cm/61.42"58cm/22.83"29cm/11.42"82cm/32.28" Size : SBust : 100cm/39.37"Shoulder : 44cm/17.32"Sleeve : 22cm/8.66"Length : 68cm/26.77"Size : MBust : 108cm/42.52"Shoulder : 46cm/18.11"Sleeve : 23cm/9.06"Length : 70cm/27.56"Size : LBust : 116cm/45.67"Shoulder : 48cm/18.90"Sleeve : 24cm/9.45"Length : 72cm/28.35"Size : XLBust : 124cm/48.82"Shoulder : 50cm/19.69"Sleeve : 25cm/9.84"Length : 74cm/29.13"Size : XXLBust : 132cm/51.97"Shoulder : 52cm/20.47"Sleeve : 26cm/10.24"Length : 76cm/29.92"Size : XXXLBust : 140cm/55.12"Shoulder : 54cm/21.26"Sleeve : 27cm/10.63"Length : 78cm/30.71"Size : XXXXLBust : 146cm/57.48"Shoulder : 56cm/22.05"Sleeve : 28cm/11.02"Length : 80cm/31.50"Size : XXXXXLBust : 156cm/61.42"Shoulder : 58cm/22.83"Sleeve : 29cm/11.42"Length : 82cm/32.28" Табела Со Големини : Големина : С Биста : 100см/39,37 " Мека Ткаенина : Блуза Со Кратки ракави за жени е изработена од Врвен материјал што може да издржи постојано перење. Мек и лесен материјал за да бидете кул, удобни и опуштени. Дизајн : Краток ракав, V вратот, редовно се вклопуваат блуза за жени, мода и секојдневен. Стил : Секојдневен стил, совршен за спарување со секое дно, како што се фармерки, панталони, шорцеви. Различни Прилики : оваа женска блуза е одлична опција за корпоративни настани, собири на пријатели, вечера со семејството, свадба на плажа на плажа, јога, работа или само секојдневна облека. Топли Совети : препорачуваме миење на блузата пред употреба. Рачно или машинско перење на нежно, висат или паѓаат суво ниско. Ве молиме внимателно прочитајте ја нашата табела со големини пред да нарачате.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Опис : со шарено еднострано печатење, оваа навлака за перници има многу симпатична и интересна шема од т�

Канцеларија Светлина Прозорец Прозорец Приватност Еден Статичен Начин Визија Стакло Пренос Налепници

Ве молиме погледнете ја нашата табела со големини во слики или опис.Печати Блузи За Мажи Ревер Кошули Со

Постојана гел за коса, лесен бакар кафеав T64 1 Апликација Tortoiseshell Browns : Amber Tortoise Потопло Ниво 3 трајно Мулти

И Реков На Сопругата Да Ги Прифати Своите Грешки Таа Ме Прегрна Саркастична Премиум Маица Хумор За Возр�

Женски Летен Секојдневен Моден Печатен Фустан Со Тркалезен Џеб Со Тркалезен Врат Женски Летен Секојдне

Ние нудиме различни производи кои се погодни за секое време Уживајте во една од овие новитети, торби за �

Лесен дизајн ја одржува удобно да се движи низ дождливите денови во оваа стилска јакна од дожд од Wonder Natio

Избраниот ѓердан е фрлен.925 сребро и прикажува 3 срца рамо до рамо украсени со кубни кристали од циркониј

Додадете приватност и мека светлина во вашиот дом или канцеларија со нашите главни плочи од 1инчен свет�

Карактеристики : 1.[Еколошки материјал] Изработен Од еколошки висококвалитетен полистирен и материјал о

Женски Лабави Готски Панк Џебови Со Долги Ракави Со Качулка Црн Кардиган Јакна Со Патент Карактеристик�

Оваа симпатична врата е совршена за секој влез.Оваа врата е наменета за надворешна употреба, но треба да

Додадете пријатна зимска изглед во вашата спална соба со главни ложа на снегулки, микрофибер, дувет за к

Собрание На Предната Десна ПотпораКомпатибилен со 20142015 Е250 База Awdposion : Предна Десна Белешка : ГасАПраве�

Ален Кимберли претставува прекрасно Уметничко Дело Од 10х18 Бели Модерни Дрвени Рамки, насловено "Париз а

Додадете елеганција и практичност во вашиот дом декор со затегнати завеси за енергетски прозорци на Па�

Овој прекрасен дијамантски полу монтиран веренички прстен има 0,30 кт бели дијаманти во Поставување На Н

Мода Жена ВВратот Долг Ракав Маица Печатење Ладно Рамо Лабава Блуза Блуза Карактеристики : 1.Карактерис�

Божиќ Украс Сива Божиќ Порибување Подарок Торба Другар Подарок Функција : 100% Сосема нов и висок квалите�

ОС домашен и канцелариски модел PETXBS Industrial Vintage цевки странични странични табели ноќен штанд метал со об�

2 Пакет мулти начин и без ремен градник е вистинска гардероба суштинска со меки обликувани чаши што го п�

Женски Секојдневни Комбинезони Без Ракави Без Врат Комбинезони За Шпагети Широки Комбинезони Харем Па�

Донесете го ветрето Исечениот резервоар за бесплатно склопување е тука со пролетен лажичка назад и шир�

Овој резервоар со тела со 2пакет од Гаранималс е симпатичен и удобен додаток на неговата секојдневна га�

Cardone New Disc Caliper Caliper изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и занаетчиство...

Scroll