Свеж
Гомели Дами Клин Сандали Ѕиркаат Прсти Клинови Летна Платформа Сандала Против Лизгање Фустан Чевли Женски Женски Чевли Кафеава 5.5

Гомели Дами Клин Сандали Ѕиркаат Прсти Клинови Летна Платформа Сандала Против Лизгање Фустан Чевли Женски Женски Чевли Кафеава

Присуството: Во магацинот
DEN 324.00

Опис : Пол : Жени, Жена, Дами, Дами : Клинови Сандали, Сандали На Платформа, Сандали За Фустани, Летни Сандали, Секојдневни Сандали Тип На Шема : Цврста Боја : Кајсија, Црна, Кафеава (Опционална)Големина : САД 4.5, САД 5, САД 5.5, САД 6.5, САД 7, САД 7.5, САД 8, САД 8.5, сад 9 (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Горен Материјал : Вештачки материјал за Пуутсол : Тип На Гумена Пета : Прицврстување На Клин : Тип На Магнетит : Висина На Цевката За Ѕиркање : Ниска Сезона : Летни Прилики : Секојдневни, Секојдневни, Внатрешни, Надворешни, Празници, Плажа, Забава, СВАДБЕНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : 1. Женски клин сандали, лесни и удобни летни платформи сандали. Клин сандали жените се удобни за носење.2. Клин Пета : Клин пета, стабилна и обезбедува ефект на зголемување, го издолжува односот на висината и лесно се совпаѓа.3. Надворешниот ѓон со текстура обезбедува поддршка и стабилност при секојдневното одење.4. Стилски Изглед : Карактеристична форма на оваа клинеста платформа сандалите за жени додаваат извонреден изглед и исто така додаваат доволно висина за да облечат макси фустан, мини фустан, шорцеви или ромпер итн., и да направат вашите нозе да изгледаат подолги.5. Разновидни сандали во стил што може да се носат од ден во ноќ, ќе бидат добро усогласени со различни фустани, здолништа или фармерки. Подигнете го вашиот изглед за секоја пригода, како што се забава, матурска, работа, состаноци, свадба, шопинг, роденден, празници итн.Содржина на пакетот : 1 Пар Клин Сандали (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-2мм се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) КЛИН САНДАЛИ : Голема падина која ја следи закривената линија на стапалото за да обезбеди одлично искуство при одење и да ви даде неколку висина на вашата фигура без никакви непријатности. ДИЗАЈН : ги сакаме клиновите за да ни дадат совршен поттик во висина и тие се носат во текот на целиот ден. Ултра лесен дизајн со магична лента за ремен за грб за совршено да ги прегрнете нозете. ОТПОРЕН НА ЛИЗГАЊЕ : дизајнот на гумениот ѓон е отпорен на абење, не се лизга, лесен и удобен, што ви овозможува безбедно одење. ИЗРАБОТЕНИ за УДОБНОСТ : Нашите клинови сандали имаат исклучително мала тежина, што ги прави неверојатно удобни за носење. Ви нуди пријатно чувство и е славно воздушно, што го прави одењето лесно и пријатно. БЕСКРАЈНИ КОМБИНАЦИИ НА ОБЛЕКА : Секоја облека ќе биде совршено испланирана со овие преслатки чевли! Имаме толку многу бои за избор! Овие одат добро со фармерки, шорцеви, здолништа и вашиот разноврсен за облекување или секојдневна облека!.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Во Оргил, ние обезбедуваме најдобри производи за хардвер и подобрување на домот кои се дизајнирани да г�

краток опис не е достапен Жените фигура лизгачка регистарска табличка мода одговара маица Изработен од

Бебе девојка подарок има девојка облечена во маска за лице со заб и Иден стоматолошки асистент цитат...

Бебе Пренослив Трпезариски Стол Фиксен Појас Детски Трпезариски Стол Појас За Јадење Излегување Ремен

Карактеристики : *Замена заптивка заптивка прстен за шпорет под притисок за да се обезбеди безбедно гот�

СОСЕМА НОВ БРАНИК Трим СОБРАНИЕТО! Висококвалитетен Сертифициран Резервен Пазар Изработен Од Издржли

Симпатична Скокање Алпака Мими Велиш? Алпака моите торби! Бебе Боди Идеален роденденски подарок за ваши

Божиќ Украс Сива Божиќ Порибување Подарок Торба Другар Подарок Функција : 100% Сосема нов и висок квалите�

Ве молиме погледнете ја нашата табела со големини во слики или опис.Печати Блузи За Мажи Ревер Кошули Со

Бебе Даниелс Потпрена Назад На Градите На Мажот Додека Држи Бело Сомбреро Во Бела Блуза и Цветно Здолни�

Инспирирани од Нордиската митологија, хугин и Мунин му завиваат на один со симбол на валкнут на преднат�

Материјали : 100 проценти полиестерски микрофибер, 90гсмневидливиот страничен патент лесно ви овозможува

Материјал : ПримарнаЧистота : 925|Финиш : Полиран|Бенд Ширина : 7 мм / Материјал : Основно : Сребро|Прстен Од�

Женски Лабави Готски Панк Џебови Со Долги Ракави Со Качулка Црн Кардиган Јакна Со Патент Карактеристик�

Големина Details : 1.To осигурајте се дека ја добивате вистинската големина,ве молиме погледнете ја нашата та

ОВАА ЦВРСТА ТКАЕНИНА ПОЛИ ПОПЛИН е полиестерски материјал со совршено мазна површина Таа има 120" широк н

Оваа симпатична врата е совршена за секој влез.Оваа врата е наменета за надворешна употреба, но треба да

Карактеристики : 1.Соодветна Димензија За Мало Семејство : Корпата За Сушење Садови е 19, 5х9х9, 5см; компакт�

Карактеристики : *работи добро за подобрување на ефикасноста на трудот и квалитетот на производот.*Може

И Реков На Сопругата Да Ги Прифати Своите Грешки Таа Ме Прегрна Саркастична Премиум Маица Хумор За Возр�

2022 Сандали Женски Клинови Сандали За Жени Сандали Со Високи Потпетици Летни женски чевли Чаусури Женск�

Scroll