Свеж
Ступел Земја Говеда И Теле Фарма Ливада Животни И Инсекти Фотографија Галерија Завиткани Платно Печатење Ѕид Уметност

Ступел Земја Говеда И Теле Фарма Ливада Животни И Инсекти Фотографија Галерија Завиткани Платно Печатење Ѕид Уметност

Присуството: Во магацинот
DEN 383.84

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние користиме само најквалитетни мастила и платно на нашите домашни печатачи мимаки, а потоа рачно исечете го и истегнете го секое парче преку дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи за закачување. Уметноста е подготвена да виси без потреба од инсталација. Да не зборуваме, во оваа големина, сигурно ќе биде фокусна точка на секоја просторија! Димензии : 24 х 1,5 х 30 Инчи. Истегнатите Големини На Платно Вклучуваат Стандардни : 16 х 1,5 х 20 Големи : 20 х 1,5 х 30 Х-Големи : 30 х 1,5 х 40 Преголеми : 36 х 1,5 х 48. Ѕидната Уметност Е Подготвена За Закачување-Не Е Потребна Инсталација или Хардвер. За Лесно Поставување Посно Или Слоевито Уметничко Дело на Полица или На Ѕид. Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние користиме само најквалитетни мастила и платно на нашите домашни печатачи мимаки, а потоа рачно исечете го и истегнете го секое парче преку дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи за закачување. Уметничкото Дело Се Однесува На : Животно, Говеда, Крава, Цицач, Теле, Село, Рурална, Фарма, Штала, Ранч. Дизајн На Лори Деитер.

Детални спецификации

Додатоци на производи

2022 Сандали Женски Клинови Сандали За Жени Сандали Со Високи Потпетици Летни женски чевли Чаусури Женск�

Материјали : 100 проценти полиестерски микрофибер, 90гсмневидливиот страничен патент лесно ви овозможува

краток опис не е достапен Жените фигура лизгачка регистарска табличка мода одговара маица Изработен од

ZKCCNUK Кошули За Мажи Обични VВратот 3 D Дигитално Печатење Пуловер Фитнес Спортски Шорцеви Ракави Маица бл

Дизајнерката Клара Пучи накит изработен во Соединетите држави направен да трае цел живот, совршен за се

Бебе Пренослив Трпезариски Стол Фиксен Појас Детски Трпезариски Стол Појас За Јадење Излегување Ремен

Лесна ултра мазна радијална гума за возење дизајнирана за денешните поголеми потреби ЗА АТВ / ХИВ...

Големина : 80 Препорачана Возраст : 612 Месеци Биста : 52см / 20.4" Врвови Должина : 38см / 14.9" Шорцеви Должина : 30см

Агли Компанија Машина Перат Затворен Плоштад Преодна Платина Сива Површина Килими, 5 ' Плоштад Дизајнир�

Вие сте на вистинското место затоа што го имаме токму она што го барате! Оваа тајландска мермерна кожа е

Производител : Потекло На Големината На Џамбу : ТИП НА АМЕРИКАНСКИ Стил : Колекција На Патики За Лизгање :

Бебе Сонце Шапка, Бебе Лето Шапка, UPF 50+ Заштита Од Сонце Шапка, Бебе Кофа Шапка Прилагодливи...

Изработени од калено стакло, овие уникатни табли за сечење се некои од вашите омилени отпечатоци од уме�

Карактеристики : *работи добро за подобрување на ефикасноста на трудот и квалитетот на производот.*Може

Инспирирани од Нордиската митологија, хугин и Мунин му завиваат на один со симбол на валкнут на преднат�

Женски Пролет Fall Крпеница Цвеќиња Печатени Долг Ракав Круг Вратот Повик Маичка Блузи...

Големина : С САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 98см / 38,58" Ракав : 65см / 25,59" Должина : 67см / 26,38" Рамо : 43см /

Scroll