Свеж
Занает-вкусно Предиво Слонови Комплет

Занает-вкусно Предиво Слонови Комплет

Присуството: Во магацинот
DEN 591.20

Децата многу ќе се забавуваат правејќи ги овие слонови од предиво. Само соберете ги картонските форми и завиткајте, завиткајте, завиткајте со шареното предиво. Тие ги прават, ги прикажуваат. и се заљуби во нив! * Имајте диво време што ги прави овие два симпатични слонови! • Соберете ги картонските форми и завиткајте, завиткајте, завиткајте со шареното предиво. Плетете уште предиво за нивните слатки опашки и имате двајца слатки слонови за уживање! • Комплетот вклучува се што ви треба за да создадете два преслатки слонови : предиво, картон, иверица, лепило и филц.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Дизајниран имајќи ја предвид вашата следна голема авантура, Машката Пантолона Од Руно Од Бонобо е напра

Карактеристики 3w Ledscombo Точка И Моделот На Осветлување на поплавите Црна, Екструдирана Алуминиумска Шас�

Овој главен цилиндар на сопирачките е прецизно дизајниран за да одговара на дизајнот, функцијата и перф

Спортист Црн Прав Палто Решетка Стража (403685) од Вестин Материјал : Благ Челик Чуварот На Решетката На Спо

Одговара на следниве возила : Fitnote : Горна, HeaterlexRX400h2006 База 3.3l2007 База 3.3l2008 База 3.3 LToyota Highlander2006 (подмодел : Х

Женски Свилен Магла Контрола Врвот Чиста Пети Гаќи Црево Хулахопки, Свилен Чиста Нога, Контрола На Врво�

Елегантен и привлечен, зачудувачкиот Розов Кадифен Рајли Стол Од Мебелот Од Меридијан е совршен додато�

Во нулум, ние веруваме дека подните облоги и уметноста не треба меѓусебно да се исклучуваат Основана со

Создадете своја уникатна мода со Овој Фустан Вашиот Комплет Облека За Мода За Правење Кукли, Маче Мачка

Опис : * сосема нов и висок квалитет.* Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за у�

Наизменични матирани и јасни стаклени капки се комбинираат Во утринскиот мраз, нудејќи ажурирана интер

ШАРМАНТНАТА ПРИВЛЕЧНОСТ НА СТАЈЛИНГОТ НА ВИКЕНДИЦАТА ЈА ИСПОЛНУВА ТРЕНДОВСКАТА ЗАВРШНИЦА ВО НАШИОТ ДН

Воздух Свињи Гром Тракс е целиот терен рк авантура, во секоја сезона! Дизајниран со дебели шари кои го за

Легендата вели дека со помош на Дедо Мраз, пингвин и поларна мечка некогаш станале доживотни пријатели �

Подобрете ги огласните табли, истакнете ги дисплеите и уметничките дела со рамка со класичната црна кон

ФелПро дихтунзите нудат 100% запечатување на возилото со материјали специфични за апликацијата за да ви �

Овој висококвалитетен функционален модел на рамениот зглоб со природна големина на десниот зглоб со ли

Обезбедете удобно место за вашето бебе да се одмори на овие прекрасни чаршафи за кревети / кревети за ма�

Загрејте се во елегантен атлетски стил со Оваа Женска Голф Кошула со Долги Ракави од Бен Хоган...

Чувствувајте се како да спиете на облак Со Цврстиот Сет На Навлаки За Јорган Со Мешавина Од Тенсел Струч

Scroll