Свеж
Воздух Свињи, Гром Tra RC Возило, 2. ГХЗ

Воздух Свињи, Гром Tra RC Возило, 2. ГХЗ

Присуството: Во магацинот
DEN 575.84

Воздух Свињи Гром Тракс е целиот терен рк авантура, во секоја сезона! Дизајниран со дебели шари кои го заземаат местото на тркалата и моќниот мотор, Громот Тракс може да ги мускулите тоа е начин на трева, чакал, кал, снег, па дури и вода! Со притискање на копче гледајте како ова возило за радио контрола се трансформира на вода од резервоар во брод и прави некои бранови. Едноставниот контролер За Користење 2,4 GHz R/C ги става децата на возачкото седиште за да го насочат да се движи напред или назад, а со тоа е лесен USB полнач, ги враќа на патот побрзо за да се забрза во друга авантура - внатре или надвор. Одете со полн гас Со Гром Тракс, возилото ЗА ТРАНСФОРМИРАЊЕ НА ЦЕЛИОТ терен РК од Воздушни Свињи! Справете се со различни терени на која било локација во текот на секоја сезона — вклучувајќи песок, снег, трева, чакал, кал и вода. 2.4 GHz радио комуникации за прецизна контрола со долг дострел. Се трансформира од резервоар во брод со притискање на копче. Тандер Тракс е на возраст од 8+години. Потребни се 3a батерии (не се вклучени). ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : ОПАСНОСТ ОД ГУШЕЊЕ-Мали делови. Не за деца под 3 години.

Детални спецификации

Додатоци на производи

краток опис не е достапен Жените фигура лизгачка регистарска табличка мода одговара маица Изработен од

Huetron_ категорија 5 E каблите за лепенки се дизајнирани за домашна и канцелариска мрежна врска Тие се идеа�

Големина : S Биста : 104cm / 40.94" Рамо : 46cm / 18.11" Ракав : 65cm / 25.59" Должина : 70cm / 27.56" Големина : M Биста : 108cm / 42.52" Рамо

Опис : со шарено еднострано печатење, оваа навлака за перници има многу симпатична и интересна шема од т�

Женски Летен Секојдневен Моден Печатен Фустан Со Тркалезен Џеб Со Тркалезен Врат Женски Летен Секојдне

Божиќ Украс Сива Божиќ Порибување Подарок Торба Другар Подарок Функција : 100% Сосема нов и висок квалите�

Опис Ова е кука за држач за организирање бања Изработен е од пластичен материјал, кој може цврсто да држ�

2 Пакет мулти начин и без ремен градник е вистинска гардероба суштинска со меки обликувани чаши што го п�

Здраво, Добредојдовте ВО НЕБЗЦИВ, Жени И Мажи Облека Нови Пристигнувања ?Дозвола За Продажба!?Нашата мод

Големина : С САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 98см / 38,58" Ракав : 65см / 25,59" Должина : 67см / 26,38" Рамо : 43см /

Карактеристики : *Замена заптивка заптивка прстен за шпорет под притисок за да се обезбеди безбедно гот�

Мода Жена ВВратот Долг Ракав Маица Печатење Ладно Рамо Лабава Блуза Блуза Карактеристики : 1.Карактерис�

Изработени од калено стакло, овие уникатни табли за сечење се некои од вашите омилени отпечатоци од уме�

Симпатична Скокање Алпака Мими Велиш? Алпака моите торби! Бебе Боди Идеален роденденски подарок за ваши

Дизајнерката Клара Пучи накит изработен во Соединетите држави направен да трае цел живот, совршен за се

Големина Details : 1.To осигурајте се дека ја добивате вистинската големина,ве молиме погледнете ја нашата та

Овој елегантен трилогиски прстен е целосно направен овде во Англија од чисто 14к Розово Злато и е постав�

Летен Атлетски Фустан За Жени Застрелан Мини Фустан Onesie Преголеми Џебови Ромпер Слободен Вграден во шо�

Со елегантна, модерна тапан база, оваа странична маса е одличен тренер на вашиот постојен декор...

Материјали : 100 проценти полиестерски микрофибер, 90гсмневидливиот страничен патент лесно ви овозможува

Scroll