Свеж
Кос Над - Уво Слушалки КФ5В

Кос Над - Уво Слушалки КФ5В

Присуството: Во магацинот
DEN 2.33

Koss KPH5 е пренослив стереофон кој Обезбедува целосен Звук на Koss. Обезбедувајќи одлични звучни перформанси, тој е идеален за слушатели кои бараат ултра лесни слушалки кои не го попречуваат нивното чувство за мода.KPH5 е опремен со динамички елементи за продолжен фреквентен одговор. Се одликува со дизајн над главата со современ стил. Совршен за употреба со преносни mp3 плеери или ipods, вклучува директен кабел со четири стапки со двоен влез. Вклучен е приклучок од 3,5 мм (1/8").Изграден да трае, KPH5 е покриен со Ограничена Доживотна Гаранција На Кос-единствената гаранција од ваков вид во стереофонската индустрија. Koss Слушалки ПРЕКУ Уво KPH5 V Се Поврзува со вашите уреди преку кабел за да се обезбеди безгрижен квалитет на сигналот додека слушате. Слушајте длабоки падови и еуфорични издигнувања со фреквентен опсег на звук од 80 Hz-18 k Hz. Дизајнот со остар изглед ви овозможува удобно вклопување. Полуотворениот дизајн нуди солидна рамнотежа на голема аудио верност и изолација од надворешни средини.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Замена на сопирачките на сопирачките на сопирачките на сопирачките на Power Stope (продадени индивидуално), �

Опис Ова е кука за држач за организирање бања Изработен е од пластичен материјал, кој може цврсто да држ�

2 Пакет мулти начин и без ремен градник е вистинска гардероба суштинска со меки обликувани чаши што го п�

Ние ги сакаме трите c на џемпери на руно од Garanimals зглобни, симпатични и удобни! Лесно носење три пакувања

Надградете ја вашата спална соба со исклучителен, стилски дизајн за вашиот кревет Овој геометриски ком

Купувајте Safavieh на Заштеди пари Liveивејте подобро.Safavieh Addo Classic тапациран контра столче со потпирач за ноз�

Уметник : Moira Hersheysubject : Abstract Style : Modern & Modernural Product Type : Galleryобвиткано платно уметност Ова е подготвено за вис

Влажното сечило на батеријата Барбасол и младо од телото обезбедува блиска никулци со употреба на крем

Активна хибридна јакна на Миси, женска јакна, одличен квалитетен производ, блок во боја Десгин, ватенка �

Обучувачот на фудбалски нозе во Умбро е специјално направен за да им помогне на играчите на какво било н

Донесете го ветрето Исечениот резервоар за бесплатно склопување е тука со пролетен лажичка назад и шир�

Currituck 50 Qt Премиум ладилниците имаат ултра извлечен дизајн со хардвер од не'рѓосувачки челик и модифицир�

Умен и ладно, ажурирајте ги вашите основи без поло, Поло со неочекувана јака за контраст Опремена со лас�

Овој монограм од MWW Design Studio создава лична фокусна точка Thumbrintz Damask Monogram Duvet Cover, црна и златна : убава уметн�

Додадете приватност и мека светлина во вашиот дом или канцеларија со нашите главни плочи од 1инчен свет�

Cardone New Disc Caliper Caliper изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и занаетчиство Ние прои�

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4pc автомобил под подот поставен за Volvo S60 Cross Country 2021 : Дизајн�

Костимите за капење на плажа прекрасно ќе ги покажат вашите облини, ултра шик и симпатична ❥Повод : Наши

Уметник : Пол Бајлиесубјект : Апстракт Стил : Модерни и современи проодни типови : галерија обвиткано пла

карактеристики : 1 Користење на висококвалитетни материјали, без штета на детската кожа 2 Модерен дизајн

TPU е термопластичен полиуретан, хемиски засилена пластика Пластиката за заштита на екранот TPU може да од

Избраниот ѓердан е фрлен.925 сребро и прикажува 3 срца рамо до рамо украсени со кубни кристали од циркониј

Направете ја оваа неверојатна зачудувачка цветна слика дел од вашиот декор на домот Сликата има нежна, �

Уметник : Pela Studio Subject : Abstract Style : Bohemian Product Тип : Галерија обвиткано платно уметност Ова подготвено за виси,

Scroll